بالا فلوریدا مربی فوتبال به حالت تعلیق در آمد به اتهام برگزاری تمرین در طول همه گیر

او افزود: “اقدام دیگری ممکن است در برابر دیگران که ممکن است درگیر در این unsanctioned رویداد. مدرسه است که در روند برقراری ارتباط با والدین دانش آموزانی که ممکن است شرکت کرده اند.”

رویدادهای ورزشی متوقف شد توسط میامی بیشتر کنفرانس ورزشی در مارس 13, هنگامی که مدارس تعطیل شد. همه دبیرستان رویدادهای ورزشی در کشور متوقف شد فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی در مارس 18, نه روز قبل از بهار فوتبال شیوه به آغاز شد.

ادواردز به نام این تیم سر مربی قبل از 2015 فصل و باعث شده است تا خریداران به 51-16 رکورد برنده شدن در مسابقات قهرمانی کشور (در کلاس 6A و 5A) آخرین سه فصل است. او یک دستیار مربی در مدرسه از 1998-2004.

در تمام سطوح از ورزش coronavirus گرفته تلفات و سازمان ها احساس فشار است. جوانان ورزش است 19 میلیارد دلار صنعت در این کشور با توجه به برخی از تخمین می زند و همه گیر است wreaking آسیب های اقتصادی. پست ریک Maese نوشت که به چالش آینه برخی از مسائل که باید آهسته ورزش حرفه ای لیگ’ برنامه به ادامه بازی اما دهندگان به طور کلی فاقد جیب عمیق و متمرکز حکومت. ترکیبات این موضوع است که جمعیت زیادی از شرکت کنندگان مشتاق برای یک ورزشکار خروجی.

جوانان مسابقات بیس بال در ایالت میسوری صحنه های این ماه, و بسیاری دیگر از لیگ ها و تیم های برنامه شروع به شیوه های, در هفته های آینده.

“این ایده که ما می خواهم به بازگشت به ورزش جوانان قبل از ما حتی بازگشت به مدارس تعجب آور است” گفت: Lauren Sauer, مدیر عملیات با دانشگاه جانز هاپکینز از بحرانی رویداد آمادگی و پاسخ. “وجود دارد بدیهی است که قطعی به نفع کودکان و نوجوانان از بازگشت به ورزش و فعالیت — پیوند ورزش تاثیر بر سلامت روان. که می شود گفت, ورزش باعث ایجاد, به درجات مختلف محیط های که در آن شما بیشتر احتمال دارد به قرار گرفتن در معرض.”

دبیرستان ورزش صورت فشارهای مختلف اما وضعیت به وضوح بیشتر. آنها باید مطابق با کنفرانس و دولت فعالیت قوانین انجمن. نیز وجود دارد بیشتر در معرض خطر به ویژه برای جوانان, امید برای قوی ارشد فصل است که به ارمغان می آورد توجه از استخدام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>