پیام — استفاده می شود که اصطلاح شرقی یک صفت در نظر گرفته موهن هنگامی که مورد استفاده برای توصیف مردم خواسته شرقی دانش آموزان را به نشان می دهد تا برای حداقل یک هفته “با توجه به شناخته شده حوادث مربوط به بیماری همه گیر” و تحت معاینات پزشکی قبل از readmittance.

اعلام گیر افتاد, بسیاری از دانش آموزان ، مقامات هنوز به تایید یک مورد از این ویروس در ایتالیا.

25-کره جنوبی صدای دانشجو Yoonseo کیم تنها توضیح ممکن برای تعلیق شد نژاد پرستی.

“دوستان من نمی خواهید به ترک خانه های خود را زیرا آنها می ترسند — نژادپرستی از خیره از کلمات بد,” او اضافه شده است. “طبیعی است در حال حاضر.”

مدت کوتاهی پس از اعلام نظرات تبعیض آمیز به نظر می رسد آنلاین, با توجه به رسانه های اجتماعی پست های نوشته شده توسط واشنگتن پست.

مدرسه خواسته تحت تاثیر دانش آموزان به ترک کلاس ها در مدت کوتاهی پس از اعلام این خبر رفت و کارکنان بعد متوقف و آنها را در لابی به نوار آنها را از ورود به ساختمان گفت: یک دانشجو که صحبت به شرط ناشناس ماندن به خاطر ترس از عذاب. چندین نفر از دانشجویان توصیف شده بودن مسخره که آنها در سمت چپ ساختمان غیر آسیایی, دانش آموزان که تحت پوشش چهره خود را در تقلید از ماسک صورت و خندید.

“من یخ زده بود. من نمی توانستم صحبت گفت:” 23 ساله کره جنوبی دانشجو Sumin Hwang.

جولیانی گفت: در مصاحبه روز شنبه که او هرگز به معنای تبعیض است و دانش آموزان به استفاده نژادی انگیزه توهین مجازات خواهد بود. مدرسه او گفت که ذاتا و بین المللی اختصاص داده شده به دانش آموزان از خارج از کشور. او تا به حال در دست یک پیام از یک دانشجوی چینی که به نظر می رسد برای حمایت از تعلیق سفارش.

مورد معاینه های پزشکی که در مدرسه ارائه می کنند گفت: قرار بود برای کمک به کسانی که بدون دسترسی کامل به سیستم بهداشت عمومی.

با وجود اختلاف را تعلیق نکرده اند برداشته شده است.

این قسمت تاکید نگرانی های شرق آسیا جوامع در سراسر جهان ابراز داشته اند در هفته های اخیر به عنوان اطلاعات غلط در مورد جدید کروناویروس های سوخت رسانی کلیشه ها و تبعیض است. در یک نمونه کثیرالانتشار فیلم از یک زن نوشیدن سوپ خفاش ارائه شده قرار است شواهدی وجود دارد که چینی عادات غذا خوردن اجازه داده بود که ویروس به گسترش است. این ویدئو — که حتی فیلم برداری در چین — از افشا و خنثی شده است با واقعیت بررسی قرار گرفتند.

در مالزی یک درخواست آنلاین است که به نظر می رسد به سرزنش گسترش این ویروس در چین قرار است “unhygienic, شیوه زندگی” نامیده می شود و برای ممنوعیت بازدید کنندگان چینی به دست آورد بیش از 400 ، 000 طرفداران در روز.

در فرانسه افراد در معرض تبعیض را به رسانه های اجتماعی — استفاده از هشتگ #JeNeSuisPasUnVirus, “i’m not a virus” به عقب براند در برابر کلیشه.

“نژاد پرستی نهادینه شده به راحتی می توان با روایت از بحران” گفت: Aleksandra Lewicki مدرس ارشد در رشته جامعه شناسی در دانشگاه ساسکس در انگلستان.

تبعیض به کروناویروس است “یادآور راه مسلمانان اغلب مجبور به توضیح خود را پس از حملات تروریستی,” او گفت:.

برخی از کارشناسان نیز کشیده تشابه به سال 2003 شیوع سارس که از چین به کشور از جمله کانادا و ایالات متحده همراه با یک اپراتور و افزایش تبعیض علیه آسیایی جوامع اقلیت.

در آن زمان کانادا وکیل Avvy رفتن به نمایندگی آسیایی, کانادایی که صاحبخانه شدند و تلاش برای اخراج آنها به دلیل ویروس یا که کارفرمایان به دنبال کاهش ساعات کار خود را.

“ما [دوباره] دیدن بسیاری از انگ زدن و اطلاعات غلط در مورد منبع ویروس” او گفت: با استناد به پیام های در WhatsApp و دیگر سیستم عامل “گفتن مردم به رفتن به برخی از محلی چینی سوپر مارکت” همراه با “آشکار نژادپرستانه و خصمانه نظر آنلاین نیست.”

در روزهای اخیر نزدیک به 10 ، 000 کانادایی امضا طومار به طور موقت ممنوعیت برخی از چینی کانادا دانش آموزان از کلاس های درس.

اما خیلی بیشتر از در سال 2003 مقامات و اعضای عمومی در حال هل دادن به عقب. یک مدرسه محلی هیئت مدیره به سرعت رد دادخواست.

چینی دیپلمات خواست جامعه بین المللی برای مبارزه با انگ زدن. پس از ایتالیا اعلام وضعیت اضطراری در روز جمعه در پی آن دو تایید موارد coronavirus چینی سفارت در رم از دولت خواسته به تمرکز بر پیشگیری از “حملات عدم تحمل” و “حفاظت از حقوق مشروع شهروندان چینی و جوامع در ایتالیا.”

در میلان ایتالیا رسانه ها گزارش دادند که گروه مادران آنها هل دادن برای فرزندان خود جدا شود از دانش آموزان چینی در مدرسه.

در ونیز گردشگران چینی گزارش شده بودن تف بر.

در سانتا سیسیلیا مدرسه موسیقی, برخی, ایتالیایی, دانش آموزان گفت: آنها با توجه به اعتصاب در حمایت از همکلاسی های خود را از خارج از کشور.

“ما می خواهیم برای نشان دادن همبستگی با همکاران بودند که خودسرانه محروم بسیار مهم و مناسب برای مطالعه گفت:” فرانچسکو Campora, 26 دانش آموز در مدرسه.

برای برخی از به حالت تعلیق در دانش آموزان است که ممکن است به اندازه کافی.

“من استفاده می شود به عشق رم گفت:” Sumin Hwang یکی از دانش آموزان گفت: در خانه بمانند. “به مدت دو روز در حال حاضر من شده فکر کردن در حال حرکت.”

“من نمی توانم به اقامت در یک محل است که ما متنفر است” او گفت:.

Noack گزارش از برلین.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de