یک ارتش کوچک است که برای مبارزه با 20 میلیون زندگی می کند. می تواند مالی نظامی رشد به اندازه کافی سریع ؟

میشل Cattani خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مالی سربازان گشت زنی در نزدیکی جنه در مرکز مالی در فوریه. 28.

BAMAKO, Mali — در قلب جهان به سرعت در حال رشد اسلامگرا شورش ملی نیروی در حدود 12,000 سربازان در تلاش برای دفاع از جمعیت 20 میلیون نفر است.

مالی نیروهای نظامی به سرعت در حال از دست دادن زمین و مقامات در این کشور غرب آفریقا می گویند که شبه نظامیان مرتبط با القاعده و دولت اسلامی رفت و برگشت روستایی شمال و فشار به سمت شهرهای بزرگتر.

رهبران متعهد در این سال به حدود دو برابر اندازه از ارتش خواست که کمک نظامی از فرانسه و شرکای منطقه ای بود به اندازه کافی برای متوقف کردن دشمن است. در عین حال آنها کوتاه در سلاح ها, وسایل نقلیه و لوازم اساسی برای مبارزان در حال حاضر در حقوق و دستمزد — هزینه بلعد که نزدیک به یک چهارم از مالی بودجه.

“ما یک انتخاب نیست” گفت: ژنرال عمر دائو رئیس ستاد برای مالی جمهور. “ما را افزایش می دهد و یا آنها را افزایش می دهد.”

که در آن بودجه است و فاقد شور و شوق موج: به طور متوسط سه نفر بالا بردن دست خود را برای هر باز در ارتش با توجه به برآوردهای رسمی حتی به عنوان جنگ علیه افراط گرایان می رسد خونین ارتفاعات جدید.

[تروریست ها سوراخ سوراخ شدن همسایه در برابر یکدیگر و ساخت یک پناهگاه امن’ در غرب آفریقا]

ده ها تن از مالی سربازان کشته شده از ژانویه و تلفات ملکی را صعود هر سال از سال 2016 به عنوان ناآرامی های ریخته شده در طول مرز به بورکینافاسو و نیجر است.

فرانسه که 4,500 نیروهای نظامی در غرب آفریقا بیشتر از هر خارجی متحد خواسته است دیگر قدرت های اروپایی به ارسال نسخه پشتیبان تهیه در حالی که ایالات متحده وزن کشی در منطقه است. (پنتاگون می تواند تغییر منابع شرق برای مقابله با چین و روسیه گفته اند.)

مالی و متحدان آن هستند تا در برابر یک ائتلاف القاعده وفاداران شناخته شده توسط مخفف آن JNIM است که به عنوان بسیاری از 2000 نفر از مبارزان خود در منطقه و همچنین دولت اسلامی در بیشتر صحرای بزرگ آفریقا است که تصور می شود صدها نفر قوی است.

دانیل Paquette/واشنگتن پست

این گروه در یک ماموریت برای گرفتن خاک مقامات می گویند به طوری که آنها می توانید جمع آوری قدرت و راه اندازی حمله به اهداف در سراسر جهان است. این شبه نظامیان در حال جنگ با یک دیگر در خاورمیانه شناخته شده برای هماهنگی تلاش ها در غرب آفریقا سفارش روستاییان به عضویت و یا مرگ — یا swaying آنها را با پشته از پول نقد.

[القاعده و دولت اسلامی گروه در حال کار با هم در غرب آفریقا به چنگ زدن به بزرگ ردیف هایی از خاک]

“آنها می خواهند برای تبدیل رادیکال و کنترل مردم” گفت: ژنرال ابراهیم Fane دبیر کل مالی وزارت دفاع.

نظامی گفت: با هدف به ثبت نام کسانی که در خطر ابتلا به جاروب به افراط گرایی: جوان بیکار و گرسنه برای هدف.

بسیاری از روستایی Malians احساس رها شده و مشکوک از قدرت ، روستاهای دور افتاده تمایل به عدم برق و مدارس و بیمارستان ها و حتی منابع آب تمیز.

شبه نظامیان محلی رشد کرده اند که در آن دولت وجود ندارد سوخت خشونت بین گروه های قومی که محققان می گویند ادعا کرد که صدها غیر نظامی زندگی می کند سال گذشته است.

ساکنان متهم مالی سربازان در ضمن صدمه زدن و کشتن مردم بی گناه مظنون به همکاری با شبه نظامیان, با توجه به گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر. رهبران می گویند که اصلاحات در حال انجام است اما فقدان آنها پول برای حل هر مشکل در یک بار.

“این کافی نیست که به سادگی استخدام سربازان” گفت: Marc-André boisvert را از دست یک تحلیلگر مالی در واشنگتن متمرکز در ارتش. “اعتماد باید ساخته شده است.”

دانیل Paquette/واشنگتن پست

در باماکو پایتخت زندگی همچنان در آرامش نسبی. حملات تروریستی در طول سال را لرزاند اما این کمبود شغل به نظر می رسد بیشتر با فشار دادن چند ساکنان شهرستان گفت.

استخدام در ارتش هستند و بسیار در پی پس از “مثل زمانی که شما یک دختر زیبا و همه این پسران دایره خانه گفت:” سرهنگ مسلح ، Diarran Kone ارتش سخنگوی. “ما احتمالا نمی تواند به هر کسی که در حال آمدن است به جلو.”

علاقه به جلب تمایل به نوسان با سلامت اقتصاد در مالی تحلیلگران می گویند آن را به عنوان در ایالات متحده است. حال در اینجا این است که به عنوان یک منبع درآمد ثابت و با یک طرف از اعتبار. (ارتش کاهش یافته است به افشای آن پرداخت نمایید.)

مالی با هدف اضافه کردن و قطار حداقل 10 ، 000 سرباز در ماه های آینده Kone گفت. متقاضیان موفق وی افزود: در حال جسمی سخت با پاک کردن سوابق کیفری است.

تامین امنیت یک نقطه است “بسیار” دشوار است گفت: عیسی Fane, 25, که تلاش ناموفق دو سال پیش. در حال حاضر او را به مطالعه تاریخچه و امید یک مدرک دانشگاهی می تواند افزایش شانس خود را.

“من یا مرگ در ارتش یا مرگ من برخی از راه های دیگر,” او گفت:. “مبارزه برای کشور من رویای من است.”

Kalifa Mounkoro, 32 یک مکانیک با یک میل شدید برای پیراهن سوپرمن در تلاش است یک مسیر متفاوت: او را به صرفه جویی در حدود 500 دلار برای خرید یک تفنگ.

دانیل Paquette

واشنگتن پست

Kalifa Mounkoro, 32, که رفع اتومبیل در باماکو است که به دنبال یک راه سریع تر برای رسیدن به خط مقدم. استخدام در ارتش بسیار پس از دنبال در مالی و دشوار برای به دست آوردن.

افرادی که متعلق به شبه نظامیان در حومه شهر می تواند ارز خود را از سلاح برای ارتش مالی, یونیفرم, او شنیده است به عنوان بخشی از ملت را خلع سلاح برنامه.

“من می تواند پول بیشتری را,” او گفت:, “و حفاظت از آینده برای فرزندان من است.”

Eyeing مشابه فرصت Siga Camara, 31 پیوست, دفاع گروه است که در عمل عمدتا در شمال.

او نقش اصلی این است که امنیت یک باماکو مهمانخانه برای رهبران در شهر برای جلسات. او داوطلبان به مدت هشت ساعت در شیفت نشسته در خارج چوبی دو درب در شب با یک AK-47 stashing دور راهنمایی برای خرید یک اسلحه گرم خود را.

“این ثبات گفت:” زن در استتار “و ثبات باعث می شود مردم به شما احترام بگذارند.”

ممدو Tapily کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

او مشتاق برای فرار از جنگ. بهترین شات: رقص به ستاره شدن.

دولت اسلامی ادعای قتل عام نیروهای نظامی در مالی که در آن است به دست آوردن زمین

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: داعش شکست خورده است — اما در غرب آفریقا وجود دارد ترس افراط گرایی بدتر خواهد شد

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de