یک جدول زمانی از khezri تظاهرات علیه خشونت پلیس

در اینجا نگاهی به جدول زمانی از Kaepernick اعتراض و آنچه اتفاق افتاده است.

که Kaepernick در سال 2016 ؟

دور دوم پیش نویس انتخاب (36 کلی) توسط San Francisco 49ers در سال 2011 Kaepernick رهبری تیم را به Super Bowl XLVII پس از فصل 2012 و به NFC قهرمانی بازی پس از فصل آینده تبدیل شدن به یکی از NFL بیشتر هیجان انگیز ستاره جوان. اما پس از چند فصل با نتایج مختلط, او شروع 2016 فصل به عنوان بلین Gabbert نسخه پشتیبان تهیه.

هنگامی که Kaepernick شروع اعتراض در طول سرود ملی ؟

چند متوجه اولین اعتراض توسط Kaepernick زیرا قبل از خانه در پیش فصل بازی در اواخر ماه اوت 2016. او همچنان نشسته بر روی نیمکت و وقتی پرسیده شد که در مورد آن توسط یک خبرنگار پس از بازی او توضیح داد: “من قصد ندارم به ایستادن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و سفید و رنگ. به نظر من این است که بزرگتر از فوتبال و این امر می تواند خودخواه در بخشی از من به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدن را در خیابان و مردم پرداخت می شود ترک و قتل است.”

وجود داشته است تیراندازی چند غیر مسلح سیاه مردان که در تابستان و Kaepernick اذعان کرد که اقدامات او می تواند عواقب داشته باشد. “اگر آنها را از فوتبال دور من تاییدیه از من,” او گفت:, “من می دانم که من ایستاده بود تا برای آنچه درست است.”

هنگامی که مردم شروع به توجه?

Kaepernick تظاهرات ادامه داد: هفته بعد زمانی که او در زمان یک زانو طول سرود قبل از یک فصل بازی در سن دیگو بود پیوست تیمی اریک رید. Kaepernick رفت و از نشستن به حالت دو زانو پس از گفتگو با مقابله و بویر سابق سبز کلاه بره و NFL بازیکن. “ما sorta آمد به وسط زمین که در آن او را به زانو در کنار هم تیمی های خود” بویر گفت: HBO واقعی ورزشی. “سربازان را به زانو در افتاده برادر, قبر, شما می دانید, برای نشان دادن احترام است.”

او هو در طول بازی توسط شارژر طرفداران. او همچنین اعلام کرد که کمک مالی $1 میلیون دلار خود را به 11.9 میلیون حقوق و دستمزد به سازمان های خیریه. “یک بار دیگر من نه ضد امریکایی” Kaepernick گفت. “من عاشق امریکا است. من عاشق مردم است. همین دلیل است که من انجام این کار. من می خواهم برای کمک به امریکا بهتر است.”

چه شد که واکنش اولیه?

با شروع سال 2016 فصل Kaepernick حال بالا به فروش نیوجرسی در میان بازیکنان NFL و داستان تبدیل شد اخبار ملی. در سپتامبر. 5, 2016, باراک اوباما, دفاع Kaepernick و گفت که “او در مورد مراقبت از برخی از واقعی مسائل قانونی است که باید مورد صحبت کردیم.” NFL کمیسر راجر Goodell گفت: به آسوشیتد پرس “من لزوما موافق با آنچه که او انجام می دهند.” هفته اول از فصل به طور منظم دیدم دیگر بازیکنان در نظر گرفتن یک زانو یا بالا بردن یک مشت طول سرود.

چگونه Kaepernick زمان با 49ers پایان ؟

Kaepernick اعتراض در سراسر 2016 فصل و او شروع به 11 بازی در کارفرمایی به عنوان Niners رفت 2-14. Kaepernick تصمیم گرفتند قرارداد خود را پس از فصل به پایان رسید و با تعدادی از متوسط quarterbacks فرود با تیم دیگر سوء ظن بزرگ شده است که او بود که blackballed توسط NFL صاحبان که احتمالا نمی خواهید به توجه است که امضای او به ارمغان بیاورد. او بازی کرده است و حرفه ای از Niners’ بازی نهایی فصل on Jan. 1, 2017.

چگونه داستان منفجر شدن به یک بحث ملی?

Kaepernick بود NFL در طول سال 2017 فصل اما اعتراضات و تظاهرات اوج رسید و در هفته سوم از بازی در بخش سوخت خشم از رئیس جمهور تهمت تماس برای صاحبان برای دریافت هر گونه “حرامزاده” که نمی ایستادن برای سرود کردن این زمینه است. بازیکنان قلم سرود در دسترس نباشد و یا همچنان به اعتراض برخی از پیوستن به اسلحه در حاشیه. دالاس کاوبویز پیوست, توسط مالک جری جونز در زمان زانو قبل از سرود شده در یک شنبه شب بازی اما رز برای آن است. قبل از اکتبر سال 2017, Indianapolis Colts, بازی مغلوب ساختن پیشی جستن دستور معاون رئیس جمهور پنس ایندیانا سابق فرماندار به راه رفتن کردن اگر هر گونه اعتراض بازیکنان در طول سرود و او.

بازیکنان در زمان درد به روشن شدن پیام خود را و اشاره کرد که آنها در تلاش برای بالا بردن آگاهی از خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی در پاسخ به ادعای آنها هدف نظامی است.

شد Kaepernick محتوا به حرکت از فوتبال ؟

در تابستان سال 2017 وجود دارد گزارش می دهد که Baltimore Ravens و New York Giants علاقه مند بودند در Kaepernick اما حمایت کردن پس از شنیدن برخی از طرفداران. کارفرمایی نگهداری, همه, همراه, که او می خواست به بازی و در Oct. 15, 2017 او به ثبت یک شکایت علیه NFL متهم آن 32 تیم از تبانی به نگه داشتن او را از لیگ.

آیا NFL اقدام به پاسخ دادن به بازیکن تظاهرات?

در طول سال 2017 فصل NFL و بازیکنان ائتلاف توافق برای لیگ به ارائه کمک های مالی به بازیکنان جامعه فعالیت و تلاش. در بهار سال 2018 NFL صاحبان بازیکنان و مدیران ملاقات به بحث در مورد تظاهرات و ضبط صدا نشان داد که بازیکنان مورد سوال چرا Kaepernick شده بود امضا شده توسط یک تیم.

در اواسط ماه مه صاحبان حکومت است که بازیکنان دیگر نمی تواند زانو زدن در طول سرود بدون اینکه موضوع, مجازات, اما اجازه داده است که آنها باقی می ماند در اتاق قفل در طول سرود. مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش مطلوب اما گفت که اگر یک بازیکن نمی ایستادن برای سرود “شاید شما نباید در کشور است.” این بازیکنان NFL انجمن ثبت شکایت بیش از سیاست در ماه جولای و پس از صاحبان و اتحادیه موافقت کردند به قرار دادن سیاست در نگه داشتن بازیکنان با تمرکز تلاش های خود را در جاهای دیگر.

چگونه Kaepernick را شکایت به نوبه خود?

در اوت. 30, 2018, داور, Stephen B. Burbank گفت Kaepernick وکلا به اندازه کافی اطلاعات در این مورد به ادامه به یک جلسه کامل مارک اوایل پیروزی برای کارفرمایی. در فوریه 2019, Kaepernick و NFL به حل و فصل (آیا به عنوان رید بود که به همین اتهام تبانی) در این شکایت مورد هر دو طرف با امضای یک قرارداد محرمانه.

بعدش چی شد ؟

Kaepernick تا به حال فراتر از فوتبال با شروع 2019 فصل است. او چهره و صدای نایک “فقط انجام آن” مبارزات انتخاباتی آگهی کشید که هر دو ستایش و انتقاد. او ادامه داد: باید نقش مهمی در شکل گیری نایک تصمیم گیری به عنوان شرکت کاهش یافته است و قصد دارد به تولید یک کفش کتانی با 13 ستاره پرچم شناخته شده به عنوان Betsy Ross, در بخشی به دلیل Kaepernick تا به حال بخش خصوصی با انتقاد از استفاده از آن توسط نژادپرستانه قرار گرفتند. در برنده جایزه نایک ad به نام “رویای دیوانه” Kaepernick گفت: “باور به چیزی حتی اگر آن را به معنی فدا کردن همه چیز است.”

است Kaepernick فوتبال حرفه ای ؟

Kaepernick, 32 دعوت شده بود تا به کار کردن برای تیم NFL در آتلانتا فالکونز مرکز آموزش در نوامبر سال 2019. وجود اختلافات بیش از آن تیم های شرکت چشم پوشی لیگ خواسته Kaepernick به ثبت نام و اینکه آیا رسانه های اعضا خواهد بود بستری و Kaepernick به پایان رسید تا در حال حرکت تمرین به یک دبیرستان بیش از یک ساعت فاصله دارد. هشت پیشاهنگی حضور داشتند و اگر چه Kaepernick کرد و گفت: “آماده شده است برای سه سال” وجود دارد هیچ ارائه می دهد.

“من شده است را تکذیب کرد و به مدت سه سال. همه ما می دانیم چرا. من به اینجا آمدیم و نشان دادیم که امروز در مقابل همه. ما هیچ چیزی برای پنهان کردن. بنابراین ما در حال انتظار برای 32 صاحبان 32 تیم راجر Goodell همه آنها را به توقف در حال اجرا — توقف در حال اجرا از حقیقت توقف در حال اجرا از مردم است.”

چه Kaepernick می گویند زیر فلوید را به مرگ ؟

به عنوان شرایط فلوید مرگ شناخته شد Kaepernick توییتی در پاسخ. “زمانی که مدنیت منجر به مرگ شورش است که تنها منطقی واکنش,” او نوشت. “فریاد برای صلح خواهد باران و آنها را زمین خواهد شد در گوش ناشنوا به دلیل خشونت خود را به ارمغان آورده است این مقاومت است. ما حق را به مبارزه با عقب! بقیه در قدرت جورج فلوید.” Kaepernick نیز آغاز حقوقی-صندوق دفاع به معترضان در مینیاپولیس.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>