ورزشی شرکت شروع به ساخت پزشکی دنده به جای هاکی روی پشت بام ها. آن را می خواهد به دیگران کمک کند.

تقاضا آنقدر بالا برای صورت سپر که این شرکت تصمیم گرفته است به هر میزان سفارشات جدید به جای تمرکز بر روی کار را از طریق زمان جمع شدن که ساخته شده تا فقط در چند روز.

این شرکت همچنین می خواهد تبدیل به تولید کنندگان شخص ثالث برای کمک به. بائر است که در اکستر, N. H. است و در حال حاضر ساخت پزشکی سپر در دو امکانات: در Blainville, Quebec و لیورپول, n. y.

“ما یک شرکت است و ما در حال رفتن به قادر به ایجاد یک دندانه به این چیز اما یک چیز ما می توانید انجام دهید این است که یک فراخوان به شرکت های دیگر” بائر مدیر عامل اد Kinnaly گفت: در یک مصاحبه تلفنی بعد از ظهر شنبه.

با بائر در حال حاضر قادر به انجام تمام سفارشات که در آینده این شرکت است و اصرار دیگر شرکت های تولیدی کمک کند. بیش از آخر هفته از آن تصمیم به انتشار تولیدی دستورالعمل طرح و تامین کننده اطلاعات برای صورت سپر در تلاش برای تشویق دیگران برای شروع تولید.

“بیشتر شرکت های که ما می توانیم بر روی ارابه موسیقی برای کمک به ساخت این بهتر است ما می رویم به و آن را در حال رفتن به کوتاه شدن زمان آن طول می کشد برای دریافت بیش از قوز” Kinnaly گفت. “و سپس آن را در حال رفتن به نگه داشتن قهرمانان واقعی وجود دارد امن و صدا.”

بزرگ نام شرکت هایی مانند فورد رسیده اند به بائر به پرس و جو در مورد ساخت جزئیات با توجه به Kinnaly که گفت: Bauer کمک خواهد کرد که فورد شروع پروژه اگر آن را در نهایت تصمیم می گیرد به شرکت.

بائر است که نه تنها ورزش شرکت به تغییر تمرکز خود را در میان شیوع. پوشاک ورزشی شرکت متعصب است متوقف تولید از لیگ اصلی بیس بال کشباف در آن پنسیلوانیا کارخانه خواهد شد و به جای تولید ماسک محافظ و لباس.

“پاسخ شده است قریب به اتفاق, اما ما نمی توانیم آرامش در آن” Kinnaly گفت. “ما نیاز به دیگران به زمین. ما می خواهیم دیگران به کپی و چسباندن. ما باید یک مثبت از تماس به عمل است.”

نمونه های اولیه از Bauer اولین سپر در حال حاضر توزیع شده با شرکت توده های حمل و نقل از پزشکی سپر مجموعه به بیرون رفتن دوشنبه. Kinnaly گفت: علاقه از سراسر ایالات متحده و کانادا است.

“من باور نمی کنم کسی درک عمق چالش و کمبود عرضه برای تجهیزات پزشکی. … ما نیاز شرکت های بیشتری به یادگیری و به سرعت” Kinnaly گفت.

Kinnaly گفت که او انتظار دارد بائر قادر به به طور موثر تولید 70,000 صورت سپر هر هفته در هفته سوم از ماه آوریل است. او انتظار دارد که این تعداد به دو برابر بار تولید کنندگان شخص ثالث درگیر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>