“نه تنها کتاب به فروش می رسد امروز …£0.00,” او نوشت. “ما فکر می کنم این (است) شاید اولین بار.”

پس از بسته شدن تا مغازه که روز Sansom, 48, به خانه رفت فکر 102 ساله دوم فروشگاه متخصص در عتیقه و کلکسیونی کتاب ممکن است به طور دائم, او گفت:.

اما یک شبه چیزی غیر منتظره اتفاق افتاده است.

Sansom را صدای جیر جیر ویروسی رفت و بازتوییت شده توسط نویسنده نیل گیمن به 2.8 میلیون پیروان باعث هزاران نفر از مردم سیل زده این فروشگاه وب سایت با سفارش.

بدترین روز همیشه به سرعت تبدیل به بهترین روز تا کنون گفت: Sansom که با این نسخهها کار در کتابفروشی با صاحبان ان Westwood, پسر, جان وست وود و کارمند فروش باربارا Kelsey.

“فقط خواندن پیام ما را دریافت کرده اند به ارمغان آورده است اشک,” او گفت:. “ما واقعا آگاه چگونه بود ‘صاعقه’ — یک قطعه از شانس است که نمی تواند برنامه ریزی شده اند (هنگامی که) وجود دارد بسیاری دیگر در حال مبارزه در کنار ما بودند.”

“تمدن ساخته شده بود از طریق کتاب ها و روایت داستان” او گفت:. “ما در حال حاضر به طور فعال به دنبال راه هایی برای پرداخت آن را به جلو.”

برای دو هفته گذشته Sansom خود همکاران و گروه کوچکی از داوطلبان در پترسفیلد — جمعیت 14,372 — صرف 14 ساعت در روز دیوانه وار پر کردن صدها نفر از دستور و پستی آنها را به مشتریان در سراسر جهان.

“مردم شده است بنابراین بسیار مهربان — هفته گذشته بوده است شدید ترین از زندگی من” Sansom گفت.

“یک بانو به تازگی به خانه در ایالات متحده پس از یک تعطیلات انگلستان فرستاده ما مانده بریتانیا ارز,” او گفت:. “یک زن و شوهر سوار 460 مایل رفت و برگشت به دیدار ما و بسیاری از راند حداقل یک ساعت یا دو. مشتریان سرگردان بودند در اطراف فروشگاه درخواست هر یک از دیگر, ‘چه حد شما آمده است؟’ این واقعا دلگرم کننده بوده است.”

در بعد از ظهر او توییتی در مورد تنهایی بعد او گفت: طوفان تا به حال جاروب به شهر آوردن مداوم باران و قرار دادن دمپر بر روی مشتریان.

“نبود یک پنی تنها در تا — نه یک کتاب فروخته شد به گوشت و خون مشتری,” او گفت:. “البته ما باید آهسته روز — هر کس می کند. اما این هفته خاص این فروشگاه مواجه شد یکی از آن بدتر بحران تا کنون. حتی در کند و بعد انتظار داریم که به فروش 20, 30 یا 50 کتاب است. ما تعجب اگر ما را مجبور به اعلام بسته شدن مغازه ها در پایان هفته است.”

زمانی که Sansom آموخته صبح روز بعد که اعداد بر روی صدای جیر جیر خود را تغییر بودند با سرعت بیشتری نسبت به مسافت پیموده شده در یک Indy 500 racecar (عمدتا به دلیل Gaiman را retweet) او با ارسال یک پیام با تشکر.

“آیا ما فقط می گویند “متشکرم” به @neilhimself” او توییتی همراه با عکس, برخی از سفارشات کتاب که ستون. “مردم مهربان هستند و این چیزی است که هرگز فراموش نکنید.”

که در حال حاضر این فروشگاه دارای 21,000 پیروان توییتر “ما صدای ما را نمی باید قبل از” Sansom اضافه شده است. “لطفا بروید و پیدا کردن محلی خود را indie در کتابفروشیها نو و دست دوم و خرید کتاب واقعی از آنها. اگر شما آنها را فقط و ناپدید می شوند.”

“شما حتی نمی خواهد متوجه به شروع با” او گفت:, “و سپس شما خواهد شد. و از آن خواهد شد خیلی دیر است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de