یک عمل باید تعریف نمی کوبه برایانت. و نه باید آن را فراموش نخواهد شد.

در هر یاد کوبه برایانت وجود تعهد به ذکر است پنج NBA عناوین خود را 18 all-star انتخاب خود جایزه اسکار به اتهام تجاوز جنسی علیه او جایزه MVP خود را چهار دختر دوم خود را به عنوان یک هالیوود تکان دهنده و تکان دهنده که بسکتبال شد ثانویه است. اضافه کردن تمام آن چیزهایی که از بالا و بیرون می آید کلیت یک زندگی — یک زندگی با لایه های زندگی با فصل است. تنها یکی به نظر می رسد یک پرت و یک ناخوشایند قطعه. این همه سال بعد به ویژه در نور از تراژدی آن را آسان به عنوان خوانده شده سمت راست ،

اما این مهم است به فکر می کنم بیش از حد در مورد اینکه چرا هر یک از این عناصر باید ذکر شود و به فکر می کنم برایانت زندگی نه تنها از برایانت دیدگاه. زندگی پاک هستند. میراث کثیف هستند. خاطرات شخصی هستند. آن را به ارزش صحبت کردن از طریق.

افرادی وجود دارند که هرگز ملاقات برایانت که در درد واقعی, درد, دلیل سقوط هلیکوپتر یکشنبه که در زمان برایانت زندگی — همراه با زندگی دخترش Gianna و هفت نفر دیگر. او آنها را لمس می شود آن را از طریق مهارت های بسکتبال خود را و یا خود را بی امان اخلاق کار و یا عمومی خود را در آغوش پدر و یا خود را برای حمایت از ورزش زنان — و یا ترکیبی از آن همه است. که واقعی است. آن را می شمارد. او به معنای چیزی است که به میلیون ها نفر که قدرتمند است.

[جری Brewer: Kobe Bryant انجام شده بسیار است. آن را ویرانگر به در نظر گرفتن آنچه که او ناتمام مانده.]

اجازه می دهد هر چند برای دیگر واقعیت است. در روز دوشنبه وجود دارد صدها یا هزاران نفر — انتخاب تعدادی از زنان نشسته در میز و یا رانندگی در اتومبیل و یا در غیر این صورت تلاش برای دریافت از طریق روز خود را که در پردازش اخبار برایانت از مرگ کاملا متفاوت ، برای آنها همراه با احترامات آورده درد از نوع مختلف. آنها قربانیان تجاوز جنسی و یا تجاوز جنسی, زنانی که هرگز خود مواجه مهاجمان زنانی که سعی کرده بود برای پنهان کردن آنچه اتفاق افتاده است. برای آنها خداسازی نه تنها نمی نشستن درست است. این احساس افتضاح است.

“کلیت زندگی هر کسی نیست و بهداشتی” گفت: کتی ردموند قهوه ای, بنیانگذار یک گروه مدافع به نام ائتلاف ملی در برابر خشونت ورزشکاران است. “کلیت زندگی هر کسی به خصوص یکی در مقیاس خود — چنین قابل مشاهده فرد را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم برای خوب و بد.

“اما این مورد را آنقدر با توجه به تجاوز جنسی. آن نهفته راه کل جامعه مشاهده آن است. آن نهفته که آیا قربانیان گزارش شده آن است. آن نهفته راه رسانه ها گزارش شده است.”

و است که باید بخشی از آنچه که مردم به یاد داشته باشید بیش از حد.

همه این چیزها می تواند درست باشد: Kobe Bryant شد ستایش و احترام ورزشی جهان برای آنچه که او انجام شده و شیوه ای که او در آن به رقابت پرداختند. در بسکتبال بازنشستگی او مشهور خود را به بهترین از به پایان می رسد در تلاش برای تنظیم یک مثال برای بچه ها در هر دو کلمه و عمل. او علاقه و احترام خود را از دختران و می خواستم آنها را به اکسل در جهان هر که آنها را انتخاب کرد. و 17 سال پیش او ساخته شده است یک اشتباه است که تحت تاثیر قرار نه تنها خود و خانواده اش اما مردم ما هرگز فکر می کنم در مورد دیگر.

می گویند که آخرین نقطه باعث می شود او را “پیچیده” است و یک راه مناسب برای به حداقل رساندن این حادثه در کلرادو اتاق هتل در تابستان سال 2003 زمانی که برایانت, سکس با 19 سال. که زن برایانت گفت: بعد احساس “او را به رضایت به این روبرو می شوند.” که مهم است.

مناسب است که برخورد و ورود به کلیت برایانت زندگی با این حال شما می خواهید. در محدوده 41 سال — بسکتبال حرفه ای و پدری از یک خلاق و رقابتی موجود — شاید نباید آن را صرفا تعریف. اما شاید بیش از حد نباید آن را به طور کامل غرق کردن تورنت از موفقیت و چاپلوسی.

ناخوشایند یا نه برایانت اقدامات که در اتاق هتل همه کسانی که سال پیش یک قطعه از پازل خود را. اما وجود دارد توقف برای یک لحظه فکر می کنم که دیگری پازل آن تاثیر می گذارد. این #metoo جنبش خوشبختانه با توجه به صدا برای قربانیان تجاوز جنسی که بسیار طولانی پیش یکی ندارد. بنابراین فقط به عنوان آن می تواند احساس حق به شادی کردن در خاطرات برایانت ایجاد شده در دادگاه و زاری فرصت های او نمی خواهد که برای ایجاد کردن آن می توانید آن را به سمت راست برای مشاهده برایانت مرگ به عنوان یک یادآوری است که صدای شاکیان و قربانیان سزاوار شنیده می شود.

“به سیمان خود را میراث” ردموند قهوه ای گفت: “او تا به حال به سکوت.”

سکوت با انتخاب و یا سکوت با نظر حل و فصل مدنی در مورد آن تقریبا مهم نیست. او سکوت کرده بود. او شانس دوم.

[کوبه برایانت ترک کرده بودند بسکتبال ، دختر خود جی جی به ارمغان آورد او را به عقب.]

این سخت است, ازدواج با این همه در این روز پس از یک فاجعه است. این می تواند به نظر می رسد بی نزاکت به بررسی بدترین قسمت زندگی کسی را در ساعت بعد از مرگ او. اما آن را نیز لازم است.

جزئیات این حادثه از زن حساب برای پلیس سخت به خواندن. که نمی توان آنها درست است. برایانت دستگیر شد و به اتهام تجاوز جنسی. که نمی توان او را مجرم شناخته است. او متهم در نهایت تصمیم خود را برای شهادت در دادگاه و اتهامات بودند کاهش یافته است. این بدان معنا نیست که او حقیقت را بگویید.

به یاد داشته باشید که چگونه برایانت اذعان کرد این حادثه و عذرخواهی به زن در بیانیه ای پس از پرونده کاهش یافته بود.

“من تشخیص حالا که او نیست و نمی مشاهده این حادثه همان راه من,” او گفت:. “پس از چند ماه بررسی کشف و گوش دادن به وکیل و حتی شهادت او در شخص من در حال حاضر درک کنند که چگونه او احساس می کند که او را به رضایت به این روبرو می شوند.”

از روز او ساخته شده بیانیه ای که در پاییز سال 2004 کوبه برایانت در ادامه با بازسازی زندگی خود را. او موفق به کسب عناوین و جایزه MVP. او تا به حال سه دختران بیشتر است. او برنده دو مدال طلای المپیک. بازنشسته شد و باز آفرینی خود را. که همه قابل تحسین است.

اما او همچنین حل و فصل مدنی مورد با او مدعی است که شنیده شده از پس. او در نقل مکان کرد. برای برخی از مردم یک انتقال بدون درز به بقیه عمر خود را باید با تند خو رزونانس. آنها کسانی هستند که زندگی شده اند آسیب دیده قدرتمند و موفق مردم است. آنها نمی تواند حرکت کند و یا حداقل نه به راحتی.

بیش از 15 سال پیش شاید آن سوال — در مورد قدرت دینامیک در مورد اینکه چرا قربانیان همیشه صحبت کردن — نمی خواسته که به آسانی. در حال حاضر با توجه #metoo آنها جلو و مرکز. کوبه برایانت مرگ ندارد به طور کامل مصرف شده توسط تلاش برای پیدا کردن اجماع در پاسخ. اما باید آن را بیشتر برجسته است که اینها پرسشهایی هستند که همه ما باید کشتی نه فقط کسانی که هیچ چاره ای اما برای انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>