شما می توانید شرط می بندم که در این سال انتخابات ریاست جمهوری گرم ما شاهد خواهید بود بیشتر و بیشتر مقالات در مورد مالیات بر درآمد فدرال نرخ است که فردی شرکت پرداخت یا بازپرداخت مالیاتی که آنها در حال گرفتن.

اعداد خواهد بود دقیق و نگاه فوق العاده است. تنها مشکل آنها این است که هیچ یک دیگر از شرکت های بزرگ خود را هر گونه ایده در این که آیا آنها دقیق است. و آنها تقریبا قطعا نخواهد بود.

چرا که اسناد و مدارک است که عموم معامله شرکت های ایالات متحده فایل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که منبع این اعداد توده همه نوع از همه چیز با هم و آن را غیر ممکن است برای گفتن چقدر مالیات بر درآمد فدرال یک شرکت برای یک سال داده شده.

شما می توانید شرط می بندم که اگر چیزی تغییر هیچ کس در موضع قدرت پیشنهاد خواهد شد آشکار است و راه حل ساده برای اجازه دهید ما پیدا کردن چقدر فدرال مالیات بر درآمد شرکت های فردی پرداخت برای هر سال برای کمک به حمایت از سیستم است که به کسب و کار خود را یک فرصت برای موفقیت در کشور ما است.

[شرکت پرداخت 11.3 درصد نرخ مالیات در سال گذشته در شیب افت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن قانون]

چه راه حل شما بپرسم ؟ آن را ساده: نیاز به شرکت هایی که اطلاعات فایل با ثانیه به فاش کردن اطلاعات از دو خط از مالیات بر درآمد فدرال را برمی گرداند. کسانی که دو خط “درآمد مشمول مالیات” و “کل مالیات.”

اگر ما تا به حال تعداد از کسانی که از خطوط ما می دانیم چقدر مالیات بر درآمد فدرال (در صورت وجود) پرداخت شده است برای یک سال داده شده توسط شرکت هایی مانند Facebook, اپل, آمازون (که اجرایی جف بزوس صاحب واشنگتن پست) و حروف الفبا (که دارای گوگل) در نظر گرفته است که عمده مالیات avoiders در مقایسه با کلی سود آنها در گزارش.

و ما ممکن است قادر به قاضی چگونگی کاهش مالیات شرکت ها که رئیس جمهور تهمت تحت فشار قرار دادند از طریق در سال 2017 مؤثر است و آنها را از شرکت های دیگر.

اما وجود ندارد که مالیات-بازگشت اطلاعات وجود دارد هیچ راهی برای ما بگویید که چقدر مالیات بر درآمد فدرال فردی شرکت های پرداخت برای یک سال داده شده بدون در نظر گرفتن چقدر کار مردم را به تلاش برای تجزیه این شرکت های مالی براده.

این است و نه فقط به من گفت این. این نظر از دو تا از بهترین و شناخته شده مستقل کارشناسان مالیاتی در کشور باب Willens و دیو صهیون که بیش از 70 سال از ترکیب تاریخچه تجزیه و تحلیل مالیات شرکت ها اطلاعات.

“برای سرمایه گذاران در تلاش برای کشف کردن مالیات است مانند کوبیدن سر خود را در برابر یک میز” صهیون صهیون گروه تحقیقاتی که 23 سال در مالیات biz به من گفت. “آن لطمه می زند!”

“من خواسته شده که به معنای واقعی کلمه هزاران بار توسط تحلیلگران چقدر مالیات یک شرکت برای یک سال داده شده و من تا به حال به آنها بگویید: “من هیچ ایده” می گوید: “Willens رابرت Willens LLC که در این مدت 48 سال است. “آن را تقریبا غیر ممکن است به اینسو انسو جمع کردن از صورتهای مالی میزان مالیات بر درآمد فدرال یک شرکت می پردازد.”

در حال حاضر اجازه دهید من قدم به عقب کمی توضیح به شما چگونه این آمده بود و اعتراف می کنم که من همان اشتباه است که برخی از همکاران روزنامه نگاری در حال ساخت توسط conflating اعداد از پانوشت در شرکت های براده SEC با مالیات بر درآمد فدرال پرداخت می شود برای سال تشکیل پرونده را پوشش می دهد.

من به این درک رسیدم که این اعداد پوشش مالیات بر درآمد است که شرکت های پرداخت در یک دوره معین و برای یک دوره معین است. و آنها عبارتند از, دولت محلی و خارجی مالیات بر درآمد به عنوان مالیات بر درآمد فدرال.

این به این معنی است که اگر یک شرکت برنده مالیات مورد است که امتداد سال و یا از دست می دهد در این صورت می توانید آن را بازپرداخت و یا مجبور به پرداخت های بزرگ را که انحراف یک فرد سال را به شماره. وجود دارد عوارض دیگر و همچنین.

من فکر می کنم که دلیل اصلی که هیچ کس واز شرکت را به نشان می دهد فدرال مالیات بر درآمد آنها پرداخت برای یک سال داده شده است که هیچ مربوط به حوزه های فشار برای چنین آشکار است.

سرمایه گذاران و تحلیلگران می خواهید بدانید که چه تاثیر مالیات باید در یک شرکت صورتهای مالی دلیل است که کمک می کند تا تعیین درآمد شرکت و احتمالا آن قیمت سهام.

اما هیچ فشار بر شرکت ها به افشای سال-با-سال مالیات به ما کمک می کند بفهمند که چه مقدار از یک شرکت حمایت یا حمایت نمی — کشور ما است. که یک مسئله اجتماعی و نه یک سرمایه گذاری موضوع است.

[کسری بودجه آمریکا ضربه $984 میلیارد دلار در سال 2019 افزایش طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر]

راه حل ساده — هر چند نه در زمان واقعی شاخص است — نیاز به شرکت عموم معامله اوراق بهادار به افشای “درآمد مشمول مالیات” و “مالیات” شماره های شرکت های بزرگ خود را مالیات می گرداند.

(این امر می تواند به خوبی نیاز به برخی از شماره های دیگر نیز هست اما من برای حل و فصل آن دو.)

شرکت می تواند با افشای این اطلاعات در براده SEC در کمترین هزینه خود را به زودی پس از آنها فایل اظهارنامه مالیاتی خود را. بازده با توجه مارس 15 برای شرکت های با تقویم سال, اما در بسیاری از موارد شرکت سود خود را از یک خودکار شش ماه دیگر تمدید و فایل نیست تا اکتبر.

حتی با 10 ماه تاخیر زمانی این اطلاعات می تواند فوق العاده مفید برای کسانی از ما که می خواهم برای پیدا کردن شرکت های که در حال کمک به پشتیبانی و کشور ما که در حال گرفتن سواری رایگان در هزینه های ما.

علاوه بر این اگر در سال اول از این قوانین بودند در اثر ما مورد نیاز شرکت ها به فایل پنج سال از اعداد ما می خواهم که داده ها برای ساخت در.

وجود دارد برخی از جنبش ها در اروپا و ایالات متحده نیاز به دقیق تر شماره مالیاتی, اما من نمی شرط بندی بر روی آن تولید اطلاعات مورد نیاز ما.

برای مثال هیات استانداردهای حسابداری مالی است و با توجه به پیشنهاد نیاز شرکت ها به افشای جداگانه سه ماهه-توسط-در سه ماهه درآمد-مالیات-پرداخت اعداد به صورت فدرال و ایالتی و خارجی مالیات است. اما حتی در صورتی که به تصویب رسید که به نظر نمی رسد قریب الوقوع, ما می خواهم می دانم که مالیات پرداخت می شود در یک دوره معین نمی fیا یک دوره است.

آن را خوب خواهد بود اگر کنگره یا SEC و یا کسی که با اقتدار پیشنهاد شده است که شرکت ها ملزم به افشای اظهارنامه مالیاتی اطلاعات من به دنبال.

یا شاید چند غول غیرسیاسی نهادی سرمایه گذاران — شاخص-صندوق-مدیریت شرکت به ذهن می آیند — می تواند فشار برای چنین آشکار چون در هر دو عمومی و سرمایه گذاران در منافع بلند مدت و دقیق اطلاعات مالیاتی به افشا می شود.

اما تا زمانی که و مگر اینکه اتفاق می افتد که آماده می شود برای خواندن داستان های بیشتر با شماره نادرست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im