یک پیراهن پوشیده شده توسط Oklahoma State مایک Gundy می تواند جرقه شورش توسط خود بازیکنان

“من نمی خواهد پایه برای این” هوبارد در توییتر نوشت. “این کاملا غیر حساس به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

هوبارد این کابوی ها’ بهترین بازیکن عجله برای بیش از 2000 متری به عنوان یک دانشجوی سال دوم فصل گذشته به پایان رسید و هشتم در رای گیری برای Heisman جایزه. او redshirted سال اول خود را در دانشگاه و شده اند واجد شرایط به ترک زود هنگام برای پیش نویس NFL اما هوبارد تصمیم به بازگشت به Oklahoma State.

پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت, تظاهرات نژادی و بی عدالتی جاروب در سراسر کشور است. کالج ورزشکاران — به طور معمول کمتر تمایل نسبت به همتایان حرفه ای به صحبت کردن در مورد مسائل در جامعه و یا در داخل خود برنامه — پیوست مکالمه و باید با اهرم قدرت خود را با وجود تازه وضعیت و عدم وجود یک اتحادیه برای ارائه حمایت می کند.

“من می شنوم و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران” Oklahoma State جمهور سوختگی Hargis توییتی شنبه شب. “این یک زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State.”

پس هوبارد, صدای جیر جیر, دیگر, Oklahoma State football بازیکنان ابراز موافقت خود را که تغییر هوبارد اشاره شد مورد نیاز است.

“من با شما من brotha,” junior گیرنده گسترده Braydon جانسون توییتی. “من حاضر به نگه داشتن احساس uncomfort. این است بزرگتر از فوتبال!”

“من با او!” ارشد linebacker آمین Ogbongbemiga توییتی.

“به عنوان یک O-خط ایستاده ایم و حمایت Chuba” نوشت offensive lineman Teven جنکینز.

“OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده ایم” عدالت تپه سابق ایالتی اوکلاهما در حال اجرا است که در حال حاضر نقش Baltimore Ravens. “100% پشتیبانی brotha.”

پاتریک مکن که از انتقال ایالتی اوکلاهما به دانشگاه فلوریدای جنوبی پس از سال 2018 فصل در توییتر نوشت, برچسب زدن Oklahoma State دفاعی پشت Kanion ویلیامز: “من را تهدید I Was Gonna Get ارسال به هود متعدد بار… چند بار او می گویند او بود که میخوام برای شما ارسال بازگشت به جنوب دالاس.?”

Oklahoma State گیرنده گسترده L. C. Greenwood که وارد انتقال پورتال در ماه ژانویه نوشت: در یک پس-حذف توییت: “من به نام هود و موش و قاتل در موارد متعدد تهدید به بازگشت به خانه همه به خاطر پوشیدن یک Durag و پیراهن بدون آستین.”

در مارس تلفنی با خبرنگاران Gundy اشاره coronavirus به عنوان “چینی ویروس” فقط به عنوان برگ برنده را در برابر این بهار. Gundy با انتقاد از “جریان اصلی رسانه ای” برای اینکه بیش از حد منفی با کروناویروس پوشش.

“من کوه در می رم از طریق ایستگاه. من در بر داشت یک — من حتی نمی دانم اگر کسی در این مورد می داند — آن را به نام OAN,” Gundy گفت: تلفنی. “این یکی در امریکا اخبار. و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر. وجود ندارد و نظرات در این. وجود دارد باقی مانده است. هیچ حق است. آنها فقط گزارش های خبری. و من به تماشای آنها هفته گذشته به خاطر آنها به ما این اخبار و به ما اطلاعات بیشتر, به نظر من برخی از نکات مثبت در حال بیرون آمدن. به طوری که طراوت بود.”

عکس از Gundy پوشیدن یک OAN پیراهن نوشته شده بود 10 ژوئن در Facebook صفحه به نام سروان استیو بارنز دریاچه تکسوما Striper راهنمای ماهیگیری. سپس یک تصویر از پست منتشر شده به طور گسترده ای در توییتر.

هوبارد و هم تیمی های خود پیوست و تعدادی دیگر از ورزشکاران کالج که با استفاده از سیستم عامل خود و رسانه های اجتماعی برای نگه داشتن مربیان و رهبران پاسخگو باشد. ده ها تن از سابق آیووا بازیکنان فوتبال صحبت کردن در مورد مشکلات در برنامه ساخته شده است که سیاه و بازیکنان احساس ناراحت کننده و مظلوم. بسیاری از اتهامات در اطراف محور دیرین قدرت مربی کریس دویل است. آیووا و دویل رسیده جدایی نادر از توافق دوشنبه.

تگزاس بازیکنان فوتبال خواسته مدرسه به نام چهار ساختمان دانشگاه و حذف “چشم تگزاس” به عنوان آهنگ مدرسه در تلاش برای ایجاد دانشگاه جامع تر برای جامعه سیاه و سفید. بازیکنان بیانیه مثال این درخواست توییتی جمعه گفت: این تیم نمی خواهد شرکت در استخدام و یا اهدا کننده رویدادهای مرتبط با تا دانشگاه متعهد به تغییرات.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات