دوم اقتصاددان ارشد ناگهان ترک کاخ سفید در میان جریان بحران اقتصادی

“پس از 3 سال در CEA من خروج و بازگشت به دانشگاه شیکاگو به زودی که مجاز غیر معمول تمدید 3 سال از ترک” Philipson در توییتر نوشت. “این یک افتخار و امتیاز برای کار با این رئیس جمهور!”

این خروج در یک زمان بحرانی برای کاخ سفید و کشور است. اقتصاد آمریکا سقوط به رکود اقتصادی در اوایل سال جاری به دلیل خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس. بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است. اقتصاد نشان داده است برخی از نشانه هایی از بهبود بسیار کند اما در حال حاضر وجود دارد و نگرانی ها در مورد افزایش coronavirus موارد در تعدادی از کشورها از جمله فلوریدا و تگزاس و آریزونا و مقامات در حال بحث گام های بعدی.

کاخ سفید و کنگره تصویب حدود 3 تریلیون دلار در کمک های اضطراری این سال به سعی کنید به بلانت تاثیر اقتصادی, اما آنها پاره پاره بر سر نحوه ادامه دهید. از دست دادن دو بالا اقتصاددانان در میان این بحران می تواند فشار بیشتر از تجزیه و تحلیل از آینده مراحل بر روی دیگر مشاوران که اصلا همان پس زمینه و یا تخصص. هنوز هم تهمت شناخته شده نیست برای تکیه بر هدایت اقتصاددانان آنجا که غرایز خود را.

Philipson بود به عنوان برجسته یک مشاور به عنوان Hassett زمانی که او برگزار نقش هر چند مقامات کاخ سفید. در اخیر باغ گل رز, مراسم مغلوب ساختن پیشی جستن به نام Hassett به صحبت می کنند اما Philipson بود نمی آورد به تریبون. هنوز Philipson شده است صریح حامی رئیس جمهور تهمت در رسانه های اجتماعی و نیز در دفاع از رئیس جمهور تصمیم به پوشیدن ماسک برای محافظت در برابر ویروس نوشتن در توییتر که “هیچ شواهد تصادفی و در عین حال خیره کننده خواهد بود دشوار است.”

Philipson همچنین feuded با دولت اوباما CEA صندلی جیسون فورمن در توییتر. پس از فورمن انتقاد یک نمودار منتشر شده توسط Hassett که به نظر می رسد برای نشان دادن coronavirus مرگ غوطه وری به صفر تا اواسط ماه مه Philipson حمله فورمن. فورمن بود به نام نمودار یک نقطه کم برای CEA و Philipson پاسخ داد: “در مقایسه با چیزهایی که داده ها ممکن است کمک کرده اند فورمن زمانی که او توصیه بدترین بهبود اقتصادی در تاریخ است.”

Philipson همچنین حمله در توییتر نیویورک تایمز مقاله نویس پل کروگمن به عنوان یک سیاسی “هک” و گفت: فورمن تنها CEA صندلی “بدون کارشناسی کار علمی و دانشگاهی قرار ملاقات — آن را نشان می دهد.”

توییت احساس خطر مقامات سابق با CEA که در طول تاریخ داده شده رئیس جمهور هوشیار تجزیه و تحلیل سیاست و تلاش برای جلوگیری از اختلافات سیاسی.

Philipson دیده نمی شد به عنوان عمده کشیدن با رئیس جمهور و یا یک تاثیر قابل توجهی در دولت مذاکرات با کنگره با توجه به مصاحبه با چند مقام ارشد دولت افغانستان ،

کاخ سفید شورای مشاوران اقتصادی همراه با وزارت خزانه داری و دفتر مدیریت و بودجه تصمیم به انتشار تخمین های اقتصادی به عنوان بخشی از کاخ سفید در تابستان بودجه به روز رسانی. تعداد کسانی که انتظار می رود که در unflattering و نشان می دهد یک استارک اقتصادی کاهش به دلیل بیماری همه گیر. دولت گفت: در ماه گذشته در آن بود که با انتشار تعداد کسانی که به دلیل عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر ساخته شده از آمار اقتصادی بسیار فرار.

Philipson مراقبت های بهداشتی کارشناس آموزش او را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در چهار شنبه.

در علاوه بر این به Philipson و Hassett کسانی که اعلام خروج خود از کاخ سفید در ماه های اخیر عبارتند از: اندرو Olmem ویژه معاون رئیس جمهور برای سیاست های اقتصادی و معاون مدیر کاخ سفید شورای اقتصاد ملی; Eric Ueland که در خدمت به عنوان کاخ سفید مدیر امور قانونگذاری و نقش کلیدی در مذاکرات با کنگره بیش از محرک; و جو Grogan مدیر کاخ سفید سیاست داخلی شورا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات