یک شهر روستایی را نسخه ای برای یک ملت با وزن چه آینده

در حال حاضر او نیاز به رسیدن به بیمارستان به همراه پسر خود را.

“هی دامین ما رو برای رفتن جوانه” Gustaaf de Ridder گفت: به عنوان آنها را به رهبری نسبت به خود GMC دنالی.

د ریدر تا به حال پای خود را در دو جهان زندگی می کنند در یک شهر کوچک با یک بیمارستان یک جامعه روستایی است که بعید است خانه را به یکی از بالاترین غلظت از کارگران بیمارستان در کشور است. اجتماعی فاصله آسان می آید در این بخش و با فقط 50 covid-19 موارد و صفر و میر وجود دارد کمی آشکار نیاز به بسیج زور و اجبار در برابر ویروس.

در عین حال تقریبا همه در اینجا این است که فرح برای پزشکی نبرد شبیه به احساس یک شهر نظامی در جنگ-جای پا.

این ترکیب نادر نشان می دهد که چگونه فشار برای بازگشایی اقتصاد و نیاز به کنترل یک ویروس کشنده می تواند همزیستی با کمتر از تنش هایی است که ظهور کرده اند تا در سراسر کشور از جمله به عنوان ضد قرنطینه اعتراض به خود جلب کرد که صدها نفر به Harrisburg, Pa. فقط 65 مایل دور. و رئیس جمهور تهمت که موفق به کسب 62 درصد آرا در اطراف Montour شهرستان سعی در اضافه کردن فشار بیشتر به وضعیت جمعه با یک صدای جیر جیر را متهم به دولتی دموکراتیک و رهبری بودن بیش از حد آهسته به بازگشایی و ادعا “مردم بزرگ پنسیلوانیا می خواهید آزادی خود را در حال حاضر و آنها به طور کامل آگاه از آنچه که مستلزم.”

“مراقبت های بهداشتی کارگران به نظر می رسد رفته اند از قهرمانان دشمن به دلیل آن را مانند ما در حال ساخت مردم ماسک گفت:” مری جین نی مهم مراقبت جراح اسلامیایران ، “اما من دیده نشده است که در اینجا.”

“این ممکن است صدای عجیب و غریب” د ریدر گفت: “اما آن کمک می کند تا هنگامی که شما به بسیاری از کارگران بهداشت و درمان در منطقه و دادن این پیام به طور مستقیم. کمتر وجود دارد مقاومت است. کمتر سوء ظن است. چون ما می خواهیم این را به حق رفتن بیش از حد.”

د ریدر, 40, اجرا می شود, انتقال خون آزمایشگاه در Geisinger مرکز پزشکی. همسر خود را با این نسخهها کار برای بیمارستان تامین کننده محافظ و ماسک صورت. با مدارس بسته پسر او بود رفتن به بیمارستان هم برای شرکت در یک روز که در آن کودکان در اردوگاه پوشیدن ماسک صورت تزئین شده با خرس.

زندگی در دنویل همیشه به نظر می رسید به حول چه برخی از مردم محلی تماس بزرگ “G” بیمارستان بر روی تپه است که در استخدام بیش از 10 ، 000 نفر در یک قصبه 4,600 با به عنوان بسیاری از تخلیه پزشکی هلیکوپتر در اختیار دارد (نه) به عنوان دنویل است stoplights.

کشاورزان و کارگران فروشگاه همسایه هستند به پزشکان و پرستاران. آنها تمام مغازه در Beiter فروشگاه. بسیاری از بچه های خود را گرفتن درس پیانو از همان معلم است.

همه گیر بود و تنها شدت یافته که این ارتباطات به عنوان تقریبا همه چیز اما دو covid-19 بال از بیمارستان تعطیل در آماده سازی برای این بیماری همه گیر. یکی Geisinger, دکتر, تبدیل یدکی کیسه خلاء به ماسک ماسک صورت; پزشکی ساکنان صرف وقت آزاد خود را برش لباسهای محافظ از جراحی پرده; صدها نفر از داوطلبان دوخته ماسک برای خانه سلامت پرستاران.

به عنوان بخش هایی از پنسیلوانیا از جمله Danville, گام خود را نسبت به بازگشایی برخی از کسب و کار در روز جمعه مردم محلی دیدن کم caseload به عنوان شاهد تلاش های خود را پرداخت می شود.

“ما اب و هوای این به خوبی تکان دهنده گفت:” سندی سبز, یک متخصص قلب و عروق زندگی می کند که در یک مزرعه با خانواده خود را فقط در خارج از شهر است. “این بسیار بهتر خواهد بود اگر بقیه جهان آن را به کار گرفته بود.”

بیمارستان شده است در دنویل برای بیش از یک قرن از تاسیس توسط بیوه از یک آهن-معدن نجیب زاده در سال 1915 و مجبور به باز کردن درب های خود را دو هفته زودتر به مقابله با یک حصبه شیوع. آن را بیش از سال افزایش یافته و تبدیل به گل سرسبد آموزش بیمارستان برای یک ملت بزرگترین بهداشت روستایی-شبکه های مراقبت خدمت 3 میلیون بیمار در بخشهایی از ایالت پنسیلوانیا و نیوجرسی.

امروز در این بیمارستان متولد شده به یکی عفونی شیوع هدف به صورت دیگری است.

نشانه هایی از تغییر

د ریدر رفت و آمد صبح روز نشان می دهد که چقدر تغییر کرده است.

او سوار وانت خود را در گذشته یک بیلبورد برای Knoebels یک پارک تفریحی که رفته بود از به تأخیر انداختن آن به طور منظم مارس افتتاح به تعویق انداختن آن به طور نامحدود. یک پرکینز رستوران ارسال شده دست نوشته نشانه “ما باز به رفتن” و Unida پیتزا ترویج “Takeout تنها.”

او ادامه داد: در گذشته نقاشی دیواری, اعلام دنویل “خانه از T-راه آهن” — اشاره ای به آن طولانی پیش با بازی در نقش آهن ساخت.

خیمه خارج دنویل منطقه دبیرستان هنوز به عنوان خوانده شده “لو رفتن” — با وجود کلاس بودن لغو هفته پیش.

د ریدر کشیده در کنار یک Geisinger ساختمان اداری است. او و پسرش را بررسی شدند و تب است. دامین برگرفته ماسک او شده است می خواهم با استفاده از برای این هفته است. پلاستیک کابل حلقه بر گوش اذیت او. او ترجیح پدر N95 ماسک صورت ماسک.

به عنوان de Ridder شروع به پریدن کرد به کامیون خود را کشیده و دور یک زن در یک ماسک زد بعد از او.

“شما را فراموش کرده و پسر خود را ناهار!”

“من تمام شب” او توضیح داد: پیدا کردن ناهار در کامیون خود را. “من یک کمی خسته است.”

بیمارستان آرام بود. پارکینگ اکثرا خالی است. تنها نشانه هایی از زندگی بودند چند اعضای هیات فرز خارج سفید چادر در خدمت به عنوان موقت غربالگری مناطق برای coronavirus قبل از بيماران وارد بیمارستان. این نوع صحنه اهسته است که الهام گرفته از فیلم های آنلاین با هدف رانندگی ادعا می کند که همه گیر شد پر از شکوفه. یکی تصویری ضرب گلوله کشته شده بود در یکی دیگر از Geisinger بیمارستان در شمال غرب پنسیلوانیا است.

مرکز پزشکی خالی بود چرا که اعمال جراحی الکتیو شده بود لغو شد برای هفته برای آماده شدن برای ویروس. معاینات معمول و سرطان پیگیری تاخیر شد. بخش عمده ای از بیمارستان به طور منظم کسب و کار تعطیل شد. بازدید کنندگان دلسرد شد.

Geisinger از سر گرفته است و برخی از روش های پزشکی, اما از آن رنج می برد از نظر مالی. بیمارستان و مدیران ارشد اعلام کرد که آنها می پرداخت قطع شده است. اما این بیمارستان تا کنون اجتناب اخراج و یا furloughs.

بیمارستان ثابت اشتغال به طور معمول inoculates منطقه در برابر رکود اقتصادی نگه می دارد و نرخ بیکاری پایین تر از اینجا در شهرستانهای اطراف گفت: فرد گفنی رئیس جمهور کلمبیا Montour اتاق بازرگانی است.

اما همه گیر اقتصادی درد بود و تمام اطراف آنها را.

در اواخر ماه آوریل تقریبا در هر نمای بسته بود همراه آسیاب خیابان در شهر تجاری قلب است. فرماندار توقیف اکثر کسب و کارهای غیر ضروری و حتی برخی از کسب و کار است که می ماند باز کردن قفل درهای خود را.

Beiter را صاحب تام Beiter گفت که او به طور داوطلبانه خود را بسته انواع فروشگاه زیرا این ویروس ساخته شده کارکنان خود را از ترس در مورد آینده به کار می کنند. او صحبت خود را به کارگران و برنامه ریزی برای برگزاری یک نرم بازگشایی به ببینید که چگونه از آن می رود.

اندی باور, صاحب, Cherokee, شیر, اتاق گفت: کسب و کار پایین بود 70 درصد پس از آن مجبور به حرکت به takeout-تنها — محدودیت های است که نمی خواهد تغییر تحت فرماندار طرح است. او در حال رشد به طور فزاینده ای نگران برای بازگشایی, اما او گفت که او و دیگر صاحبان کسب و کار مورد نیاز برای انجام این کار با احتیاط. آن را می خواهم به زمان دارد.

ضربه بود و نرم خود را به عنوان یک Geisinger دستیار پزشک.

آن را یک وضعیت غیر معمول.

“این سخت است نه به کسی را می شناسید که با این نسخهها کار در Geisinger,” باوئر گفت.

Geisinger نگه داشته است پزشکان در کارکنان با وجود چند بيمار را ببینید و کمی برای انجام. سبز, متخصص قلب و عروق به حال بسیاری از برنامه های خود را پاک coronavirus. همین کار را برای همسرش جیمی سبز, یک متخصص کلیه.

“آنها واقعا در تلاش برای حفظ پایگاه خود را” از مراقبت های بهداشتی کارگران شنی سبز گفت: از بیمارستان. او می دانست که زمانی که اورژانس گذشت او و دیگر پزشکان خواهد بود انتظار می رود به کار سخت برای پاک کردن یک پرونده از بیماران.

او همچنین می دانست Geisinger ممکن است نیاز به او و همسرش هر چه زودتر.

آنها متخصصان خواهد بود که به نام روز اول به جای بحرانی در مراقبت از بیمار توسط پزشکان coronavirus.

ماسک از خلاء فیلتر

کارن Korzick دیدم بیمارستان تامین ماسک و محافظ لباس تنگ در ماه مارس فقط به عنوان همه گیر آغاز شد.

او مدیر شرکت Geisinger مهم برنامه مراقبت — مسئول مراقبت از covid-19 بيمار. در نادر خاموش-ساعت Korzick سعی در هنر و صنعت خود را تامین کنند. او می دانست که چگونه به دوختن. او متوجه او قوطی جارو برقی بود هپا-فیلتر کیسه ای. او رفت و به کار برش و دوخت. او ساخته شده او را به خود N95 ماسک ماسک با استفاده از کیسه خلاء. او مناسب انجام آزمایش برای اطمینان حاصل کنید که ماسک, مهر و موم تنگ شد. به نظر می رسید به کار می کنند.

سندی سبز نیز نگران کمبود زده مقابله با Korzick. او می خواهم به کمک مهندس دنده. او می خواهم جمع آوری کمک مالی و پیدا کردن داوطلبان برای کمک به.

هر یک از آنها کمک 4000 دلار از پول خود را. جیمی سبز تن به تن در. آنها راه اندازی یک GoFundMe, کمپین جمع آوری بیش از $24,000. آنها دریافتند 300 داوطلب برای دوختن ماسک ارائه سطوح مختلف از حفاظت. کسب و کارهای محلی را امضا کردند تا برای کمک به.

آنها شاخه, ساخت محافظ لباس از جراحی پرده. سبز شکار مخاطبین در میان منطقه تولید کنندگان و واسطه ها خرید مازاد N95s و بیمارستان ماسک. آنها شروع یک پروژه با Geisinger کارکنان و نزدیک Bucknell استادان دانشگاه به مهندس قابل استفاده مجدد ماسک ماسک صورت با استفاده از 3-D پرینتر. آنها چاپ صورت سپر.

Korzick زیرزمین تبدیل شد به یک منطقه عملیات برای تلاش های داوطلبانه است.

در یک گوشه ده ها تن از بطری های سفید کننده ذخیره شد در مورد Geisinger زد از دستمال مرطوب ضد عفونی کننده استفاده می شود برای تمیز کردن اتاق برای covid-19 بيمار.

در یکی دیگر از سه پزشکی ساکنان برش جراحی پرده به شکل سورس می تواند کوک به لباس. پلاستیک رها کردن پارچه و قطع شد به طوری که آنها می تواند پوشش covid-19 بيمار که در بيمارستان کارگران مورد نیاز برای به دست آوردن بسیار نزدیک مانند CPR در اورژانس. پلاستیک و پارچه در حال حاضر بودند در سقوط از چرخ دستی در بیمارستان.

سه ساکنان گفت: آنها می دانستند که آنها زندگی می کردند از طریق تاریخ است. آنها می خواستند به بخشی از آن را در هر راه که آنها می تواند. این covid-19 همه گیر خواهد تبدیل به جنگ خود داستان — نوع پزشکان عشق به گفتن از ساکنان جوان.

“این داستان ما بگویید,” گفت: مییا McKnight, داخلی, پزشکی, رزیدنت.

داوطلب پروژه تحت فشار قرار دادند تا ماسک را به افرادی که به آنها نیاز دارید بیشتر. صفحه اصلی بهداشت و مشاوران. بیماران مبتلا به سرطان. مردم در دیالیز. خانه سالمندان کارکنان. خدمه آمبولانس. کارکنان در یک نیروگاه هسته ای 30 مایل دور.

“شما می توانید تصور کنید اگر تمام کارگران آن رو بیمار است؟” سندی سبز گفت. “چه کسی در حال رفتن به آن را اجرا کنید و سپس؟”

سبز گفت که او انتظار ندارد که عرضه ساخت تلاش برای پایان دادن به حتی اگر همه گیر محو. او می خواهد به نگه داشتن آن رفتن به عنوان یک بنیاد غیر انتفاعی بنابراین جامعه نمی خواهد نیاز به نگاه به خارج برای کمک به در طول بحران پزشکی.

به خصوص اگر بعد از بحران است مثل این یکی با یک ویروس است که تا به حال هر کس spooked — به خصوص کسانی که آن را دیدم و از نزدیک در بیمارستان.

نی و Korzick صحبت در مورد آنچه انجام می دهد اگر یکی از آنها ویروس. این احساس مانند آن را فقط یک ماده از زمان قبل از یک دکتر یا پرستار مریض شدم و قرار شد در یک ونتیلاتور. این دو مراقبتهای پزشکان شاهد مرگ غالبا. اما این همه گیر شد و نشان آنها را به چیزی جدید.

آنها در مورد زندگی آنها می خواهم به رهبری و عدم ترس در مورد آنچه پیش رو است. این کار Korzick گفت: به طور داوطلبانه به خودتان اختصاص به رفع نیازهای دیگران است.

“شما نمی خواهید دوست خود را که شما با کار برای 10 سال به احساس بد اگر آنها نمی تواند به شما صرفه جویی در,” نی گفت.

جلوتر از خروش

د ریدر مشغول به کار بود همین مشکل را از زاویه دیگری است.

او امیدوار است برای پیدا کردن یک راه برای جلوگیری از بيماران از نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی.

پلاسما بيماران از بهبود عفونت باید سرشار از محافظ آنتی بادی نتیجه واکنش طبیعی بدن برای مبارزه با ویروس. دادن که پلاسما به یک فرد بیمار باید تقویت سیستم ایمنی بدن خود را.

اما آن را روشن درمان است. در دوران رزیدنتی پزشکی در دانشگاه دوک در دورهام N. C. de Ridder درگیر شده بود در یک آزمایش با استفاده از پلاسما برای درمان آنفلوآنزا. که شکست خورده است.

اما او بر این باور بود که ارزش یک شات با کوروناویروس. بزرگ موسسات مانند مایو کلینیک و دانشگاه جانز هاپکینز در تلاش بودند آن را. او فکر کرد که آن را می تواند به مردم کمک کند در اینجا.

او فقط نیاز به یک کمک کننده.

او در بر داشت یک پاتریک Konitzer یک Geisinger متخصص بیهوشی. Konitzer اعتقاد او آلوده بازگشت به خانه از یک مارس سفر به دوبلین با خانواده اش. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اعلام کرد شهروندان آمریکایی در اروپا باید به خانه بازگشت. Konitzer گیر کرده بود در فرودگاه با مردم در اطراف او سرفه.

او مریض شدم چند روز بعد. بنابراین دختر خود را و نامزدش — یک Geisinger پرستار — همراه با دخترش.

همه آنها بهبود یافتند.

Konitzer را پلاسما اهدا شد برنامه ریزی برای شروع در 1 p. m. در یک بانک خون حدود یک ساعت دور.

د ریدر بعد متوجه شدند دیگر بهبود بیماران در Geisinger سیستم تا به حال اهدا پلاسما.

به زودی او فقط پلاسما به اندازه کافی به آن را به هر covid-19 بیمار که مورد نیاز آن است.

در پایان روز د ریدر برداشت دامین در اردوگاه. از او خواست که پسر خود را در مورد مشق شب خود را و شگفت زده در ساخت کاغذ گل او ساخته شده است.

آنها سوار — این زمان در حال عبور از نزدیکی این شهر پارک یادبود پر از آثار تاریخی به سربازان از گذشته جنگ.

همسرش, روپا ری که دارای دکترای میکروبیولوژی بود و کار از خانه. طبیعی میز شام بحث شد در مورد ایمونولوژی و یا بیماری هایی مانند داسی.

اما این شب آنها نشسته در جدول اتاق ناهار خوری تحت پوشش 1000 قطعه پازل از یک کتابخانه نقاشی. دامین گفت که او احساس نمی مانند رفتن به کلاس تکواندو از طریق زوم ویدئو کنفرانس. او خواندن یک رمان گرافیکی در حالی که پدر و مادر خود صحبت کردیم.

با اشاره به بیهوشی و چگونه او امیدوار است آن را شروع کاری بزرگ و یک راه برای تغییر این دوره از این بیماری است.

“اوه” ری گفت: “او اهدا؟”

“آره” او گفت:. “این خوب پیش رفت.”

این فقط آغاز راه بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>