یک رکورد 3.3 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری به عنوان coronavirus انتقاد شدید اقتصاد

گذاشته کارگران می گویند که آنها منتظر ساعت در تلفن به درخواست برای کمک. وب سایت در چندین ایالت از جمله نیویورک و اورگان سقوط کرد زیرا بسیاری از مردم در تلاش بودند به اعمال می شود در یک بار.

“وحشتناک ترین بخش در مورد این است که این احتمال وجود دارد فقط آغاز از اخراج گفت:” مارتا Gimbel یک کار اقتصاددان در Schmidt آتی.

این کشور نرخ بیکاری بود 3.5 درصد در ماه فوریه در نیم قرن مصرف است که به احتمال زیاد افزایش یافته است در حال حاضر به 5.5 درصد با توجه به محاسبات توسط Gimbel. این کشور دیده نشده است که سطح بیکاری پس از 2015.

Image without a caption

“ما ممکن است در یک رکود اقتصادی” گفت: فدرال رزرو صندلی جروم پاول در اولین حضور خود را در صبح تلویزیونی ان بی سی “امروز” نشان می دهد. “اول منظور از کسب و کار است که به این ویروس را تحت کنترل و سپس از سرگیری فعالیت های اقتصادی است.”

با وجود شوم اخبار در مورد گذاشته کارگران بازار سهام افزایش یافت پنج شنبه با میانگین صنعتی داو جونز به دست آوردن 400 امتیاز و یا حدود 2 درصد است. وال استریت سرمایه گذاران را تشویق می کردند آمریکا و عظیم کمک دولت بسته است. سرمایه گذاران امیدوار فدرال نقدی برای کارگران و شرکت های جلوگیری از رکود فزاینده به طولانی افسردگی مانند ملت با تجربه در 1930s.

اخراج سر به فلک کشید رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که بیش از 10 نفر باید جمع آوری با هم در یک زمان به طور موثر وادار کردن رستوران ها و دیگر اماکن عمومی به نزدیک است. اما بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند لازم است برای نگه داشتن مردم در خانه به سرعت گسترش ویروس و جلوگیری از مردم از مرگ.

هر دو مقیاس از اخراج و سرعت که در آن آنها می افتد در حال بی سابقه است. در طول رکود بزرگ, برای مثال, بدترین هفته برای رفع بیکاری بود 665,000. هفته گذشته این کشور شاهد پنج برابر این مبلغ است.

بسیاری از کارگران مجاز به درخواست برای مزایای بیکاری به معنی واقعی تعداد اخراج تا کنون با توجه به کروناویروس است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از 3.3 میلیون نفر است. خود اشتغالی کارگران, فرفره, کارگران, کارگران ثبت نشده دانش آموزان و افرادی که مشغول به کار کمتر از شش ماه در سال گذشته به طور معمول واجد شرایط برای درخواست بیمه بیکاری در اکثر متحده است.

Image without a caption

“من کار نکرده و از مارس 13. من واجد شرایط برای بیکاری چون من خود اشتغالی” گفت: Pam مسی یک آرایشگاه در گیگ هاربر حدود یک ساعت در جنوب سیاتل. “من تا به حال به تماس مشتریان من و لغو. چه هستم من قرار است انجام دهید؟”

مسی نگران است در مورد پرداخت وام خانه. صاحب سالن نیز به نام او و گفت: اجاره او است که هنوز هم با توجه به فضایی خود را در سالن حتی اگر هیچ کس است یک برش مو در حال حاضر. مسی درآمد کاهش یافته به صفر است. مشتریان شده اند التماس مسی برای آمدن به خانه خود را به موهای خود را, اما در سن 66 او احساس خطر بیش از حد بالا بود.

سنا coronavirus امداد لایحه اجازه می دهد تا بسیاری از کارگران از جمله خود اشتغالی کارگران مانند مسی به درخواست برای کمک بیکاری. خانه است که انتظار می رود به تصویب لایحه جمعه و رئیس جمهور نسبت ناروا داد و او را امضا خواهد کرد آن را به سرعت.

اما نگرانی این پول ممکن است وارد نمی شود به اندازه کافی سریع. بسیاری از کارگران که شغل خود را از دست یا ساعت خود را به شدت کاهش نگران پرداخت آوریل خود اجاره خودرو و پرداخت هزینه های بیمه.

“من نگران در مورد وام مسکن. من در تلاش برای آماده شدن برای بازنشستگی. این است که رفتن به آن را بکشند گفت:” مسی.

متوسط بیکاری بررسی است و در حال حاضر $385 یک هفته است که کمتر از نیمی از بارگیری در این نمونه چک در ایالات متحده است. مقدار است که میله میله به افزایش اضافی $600 یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن علائم تسکین لایحه به قانون افزایش قابل توجهی به معنای جزر و مد کارگران به عنوان آنها مجبور به ماندن در خانه.

“بزرگترین نگرانی من در حال حاضر سرعت است. این افرادی که در زمینه بیکاری ممکن است خود را چک در زمان به پرداخت اجاره بها در مارس 1,” گفت: Gimbel کارگری اقتصاددان.

اندرو ون سد کمک به این داستان.

سازمان دیده بان بیشتر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>