ملک لود شده با امکانات در میددلبورگ, Va.

به سمت بالا Studio

یک نمای هوایی از Shawmark مزرعه. که قبلا شناخته شده به عنوان روباه تپه مزرعه 15 هکتار مزرعه بود تغییر نام داد و پس از صاحبان کودکان است.

جان و پاتریشیا تنومند خرید این مزرعه در میددلبورگ Va., در سال 2000 در بخشی به دلیل آنها را دیدم امکان گسترش نه تنها در خانه بلکه در باغ. چه شد که قبلا شناخته شده به عنوان روباه تپه مزرعه آنها تغییر نام داد Shawmark مزرعه پس از فرزندان خود شانا و مارکوس.

با کمک میدنستون ساخت و ساز آنها متعهد عظیم بازسازی. آنها بزرگ 1962 خانه قرار شده در هر دو طرف. آنها بازسازی انبار و کلبه و آنها اضافه شده یک خانه حمل شش-گاراژ ماشین و سوار یک حلقه.

پاتریشیا تنومند که تا به حال طولانی تحسین فارسی باغ استخدام در نیویورک-بر اساس چشم انداز طراح Adele میچل برای ایجاد محوطه سازی. باغ به ویژه در واشنگتن خانه و باغ مجله در سال 2008.

“من عاشق گل و باغ و درختان” پاتریشیا گفت. “من همیشه دوست داشتم حیاط. به همین دلیل او به من حیاط در مقابل از خانه. من همیشه دوست داشتم چشمه بنابراین او به من دو چشمه — یکی در جلو و یکی در غرق باغ.”

میچل اضافه شده و انواع مختلفی از درختان از جمله elms redwoods سروهای و افرای. او ایجاد غرق باغ که شامل پایین پرتاب سنگ و دیوار پر از hydrangeas ، peonies و گل رز. به دلیل گسترده باغ Stouts سرگرم تقریبا به همان اندازه در خارج از خانه به داخل آن است. در اوایل ماه ژوئن با گل سرخ در اوج بلوم آنها میزبان اسراف, هوای آزاد, fete به پا زدن کردن تابستان است.

“هر سال همه نگاه رو به جلو به ما سالانه رز گاردن پارتی” پاتریشیا گفت.

داخل خانه است که به خوبی مناسب برای سرگرم کننده نیز هست.

“سمت چپ خانه صرفا برای سرگرم کننده” شانا گفت. “این بزرگ خود شامل سرگرمی بال از خانه. وجود دارد بسیاری از فضاهای صمیمی, حتی اگر آن است که یک خانه بزرگ است.”

در سمت چپ سالن ورودی اتاق جریان در یک الگوی دایره ای. استقبال مرطوب نوار اجازه می دهد تا مهمان برای گرفتن یک نوشیدنی قبل از رفتن به اتاق نشیمن بزرگ. چوب-paneled کتابخانه ارائه می دهد یک آرام مهلت. به اتاق ناهار خوری رسمی به راحتی صندلی 14.

به سمت بالا Studio

چوب-paneled کتابخانه دارای یک شومینه گاز و مشرف به استخر شنا.

در سمت راست از خانه فراتر از آشپزخانه و اتاق صبحانه یک خانواده بزرگ اتاق با سقف طاقی شکل و شاد, اتاق آفتاب / پاسیو با faux نقاشی دیوارها و پنجره های بزرگ و گرم چوب های سقف. پاتریشیا مورد علاقه بخشی از خانه, اتاق آفتاب / پاسیو, که در آن او تا به صبحانه.

کاهش سطح دارای یک اتاق رسانه با صندلی تئاتر, مرطوب, بار, سونا و اتاق ورزش.

15-اموال هکتار شامل چهار اتاق خواب و هفت حمام, 8,600 فوت مربع اصلی خانه سه اتاق خواب و سه حمام از 2 ، 000 فوت مربع مهمانخانه سه اتاق خواب و یک حمام کلبه گرم و استخر آبگرم حوضچه کوی 12-غرفه حیاط به سبک انبار و بزرگ, روش سوارکاری با حلقه. آن است که ذکر شده فقط در حدود 3.8 میلیون نفر است.

مثال: 6529 John S. Mosby Hwy., Middleburg, Va. لیست عوامل: کاترین Harrell و دبی Meighan, واشنگتن, خوب, خواص قبلی خانه از هفته بیشتر املاک و مستغلات:: گران ترین خانه های فروخته شده در منطقه واشنگتن در سال 2019 داغترین آشپزخانه و حمام طراحی روند برای سال 2020 داخل جدید والدورف آستوریا آپارتمانهای

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>