‘یک حس دردناک از جدایی’: ملکه جنگ جهانی دوم به یاد می آورد کودک تخلیه نادر در آدرس

او همچنین harked بازگشت به اولین سخنرانی خود به عموم مردم تا به حال زمانی که او تنها 14 و هنوز یک شاهزاده خانم است.

“این مرا به یاد اولین پخش من ساخته شده در سال 1940 با کمک خواهر من,” او گفت: به عنوان یک آرشیو عکس از دختران به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش. “ما به عنوان کودکان صحبت کرد و از اینجا در ویندزور [قلعه] به کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و دور فرستاده برای ایمنی خود را.”

موج فرزند تخلیه آغاز شده بود سال قبل در سپتامبر. 1, 1939 — همان روز آلمان نازی به لهستان حمله کرد و تنها دو روز قبل از نخست وزیر بریتانیا اعلام جنگ کرد. ترس از تلفات غیرنظامیان اگر شهرستانها بریتانیا بمباران شد و مقامات خواست پدر و مادر به فرزندان خود را به حومه شهر برای زندگی با غریبه ها که داوطلب به ارائه فضا برای آنها.

تخلیه از کودکان بود داوطلبانه با توجه به موزه جنگ امپریال اما پس از مدارس شهری شده بود تعطیل تصمیم ساخته شده آسان تر است. در موج اول حدود 1 میلیون و کودکان و صدها نفر از هزاران نفر از معلمان و نیم میلیون مادران با نوزادان تخلیه شدند. معلمان قرار گرفتند گروه از بچه ها برای پیدا کردن فضاهای زمانی که قطار وارد در شهرهای کوچکتر و روستاها.

“ما راهپیمایی به ایستگاه واترلو ما پشت سر معلم حمل بنر با مدرسه ما نام آن را” جیمز Roffey به بی بی سی گفت در سال 2011. “همه ما فکر آن را یک تعطیلات, اما تنها چیزی که ما نمی تواند کار خارج شد, چرا زنان و دختران بودند و گریه می کرد.”

امکانات رفاهی متنوع شدید. برخی از کودکان شد و عملا اتخاذ شده توسط خانواده های میزبان و با توجه به عشق و مراقبت خوب است. برخی از زندگی در مانورس مسکن ده ها تن از کودکان و اجرا توسط معلمان است. بسیاری از کودکان شهری بودند با دیدن این روستا کشاورزی و مزرعه حیوانات برای اولین بار پیدا کردن آن هر دو الهام بخش و خسته کننده است.

برای دیگران تخلیه یک کابوس بود. خود را در جیره غذایی از دولت ضبط می شد توسط خانواده های آنها به پایان رسید تا با آنها قرار داده شد و به کار در زمینه های بسیاری از لحاظ جسمی و جنسی مورد آزار قرار گرفته. John Abbott به بی بی سی گفت او شلاق توسط خود خانواده میزبان هر زمان که او صحبت کرد و در نهایت نجات توسط پلیس محلی کبود و خونریزی.

توسط Christmastime انتظار می رود بمباران شهرهای نشده بود محقق نشد و در ماه ژانویه 1940 تقریبا نیمی از پدر و مادر آورده بود فرزندان خود را در خانه موزه گفت. وزارت بهداشت و درمان قرار داده و تهدید پوستر برای تضعیف این. یک پوستر به تصویر می کشد یک مادر از دیدن فرزندان خود در این کشور با یک شبح مانند آدولف هیتلر بیش از شانه خود را وسوسه انگیز او مانند شیطان به “آنها را به عقب! آنها را به عقب!”

“آیا آن مادر” عنوان خوانده شده در روشن جوهر قرمز. “ترک کودکان که در آن آنها هستند.”

توسط, تابستان, فرانسه افتاده بود به آلمان طی روزهای اخیر موج جدیدی از تخلیه. در سپتامبر 1940 پیش بینی نازی کمپین بمباران شناخته شده به عنوان “برق آسا” آغاز شد و آخرین موج از کودک تخلیه صورت گرفت. بسیاری از خوبی-به-آیا خانواده ها نیز مرتب برای کودکان خود را به آن ارسال شود در خارج از کشور به کشورهایی مانند کانادا و استرالیا و ایالات متحده است.

بعد از این بود آخرین موج در اکتبر 1940 که شاهزاده خانم الیزابت خطاب به کودکان در انگلستان است.

“هزاران نفر از شما در این کشور مجبور به ترک خانه های خود و جدا از پدران و مادران,” او گفت: آنها صدای او هنوز هم بالا سخت تن به تن با جوانان است. “به شما زندگی در محیط جدید ما ارسال یک پیام درست همدردی و در همان زمان ما می خواهم برای تشکر از این نوع افرادی که مورد استقبال شما به خانه های خود در کشور است.”

او به آنها گفت که این کودکان هنوز در خانه بود و او و خواهرش شاهزاده خانم مارگارت شد “تلاش برای انجام همه ما می توانیم” برای کمک به تلاش های جنگی.

که نبود خالی صحبت کنید. زمانی که الیزابت 18 در اوایل سال 1945 او پیوست کمکی سرزمینی که در آن او آموزش دیده به عنوان یک کامیون مکانیک و راننده. در این روز او تنها زن عضو خانواده سلطنتی را در ارتش خدمت کرده است.

او همچنین زندگی گذشته رئیس دولت برای خدمت در جنگ جهانی دوم با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک, دادن یک چشم انداز منحصر به فرد در زمان محاکمه.

در سال 1940 او گفت: کودکان — معاصران او — “زمانی که صلح می آید به یاد داشته باشید آن را برای ما, فرزندان امروز را از فردا بهتر و شادتر محل.”

در حال حاضر 93, او گفت:: “من امیدوارم در سال های آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش. و کسانی که پس از ما خواهد می گویند انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

“امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود را از” او بسته شده است. “اما در حال حاضر به عنوان پس از آن ما می دانیم که در اعماق آن است که کار درست را انجام دهد.”

ادامه مطلب Retropolis:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im