نیویورک فوق العاده دونده زد 100 مایل در یک روز به جمع آوری پول برای coronavirus امداد

“با همه چیز بودن به نام و من نیز به عنوان یک ورزشکار و همچنین کار برای من یک مقدار زیادی از نژادها و من در تلاش بود به فکر می کنم یک راه هنوز مثبت باقی بماند و به چالش کشیدن خودم,” او گفت: پست. “من صحبت کردن به یکی از رفقا Brenden کلارک که یک عکاس و فیلمساز و من گفت:” اگر من زد 100 مایل؟’ و او گفت: “شخص است که می تواند بسیار جذاب و من آن شلیک کنید.’ “

از آنجا این ایده در زمان خاموش.

“من در تلاش بود به فکر می کنم از یک راه برای انجام کاری با آن و کمک به دیگران” کیلگور گفت. “حدود یک ماه پیش من دیدم در برخی از کانال های اجتماعی است که شما می توانید راه رفتن و زندگی با شخص دیگری. هنگامی که شما را به زندگی می کنند, شما می توانید با مردم در سراسر جهان تقریبا مثل FaceTime. من فکر کردم این امر می تواند واقعا سرد اگر من در حال اجرا در امتداد و من می تواند با اتصال آنها را و آنها را به کار کردن در داخل یا خارج از آنجا که من می دانم که هر کس نمی تواند به خارج در حال حاضر.”

چرا که او با این نسخهها کار برای او می داند که چگونه خرده فروشان در حال مبارزه به طوری که او ساخته شده یک صفحه کمک مالی به آنها کمک کند و شهر نیویورک مراقبت های بهداشتی کارگران است. “من معرفی این ایده به کارولین [Slawson] یکی از اجتماعی ما مدیران در در و او در گسترش ایده” او گفت:, “و honed در منطقه شهر نیویورک.”

نتیجه این شد یک GoFundMe صفحه برای خرید کارت های هدیه از مبارزه نیویورک فروشگاه ها که تخصص در اجرا های پوشاک “فروشگاه است که من به طور معمول روزانه با,” او نوشت: در GoFundMe صفحه. “کسانی که کارت های هدیه را اهدا کرد (نیویورک بهداشت + بیمارستان ها) به ارائه خط مقدم پزشکی کارگران حمایتی کفش در حالی که آنها در حال کار به روز نگه داشتن من شهر سالم است.”

در حال اجرا خود را اول 100-miler زن و شوهر با دختر مولی; مادرش دوروتی و کلارک در یک ون در 4 صبح مارس 27 عنوان برای خلوت مناطق نزدیک به خلیج پالم در شرق و مرکزی فلوریدا. “آنها می خواهم درایو برای یک بیت توقف و هاپ در دوچرخه سواری و Brenden شد تیراندازی در طول راه” او گفت:. “من تا به حال گوشی من اکثر وقت بود و من رفتن زندگی می کنند هر پنج تا 10 مایل است. من می خواهم اجرا با مردم از سراسر کشور و در سراسر جهان است.

“من فکر می کنم که یکی از جالبترین چیزها. من تا به حال مردم چک کردن در از اسپانیا و بلژیک و سوئیس و در سراسر ایالات متحده است. به اجرا با آنها و یا در حالی که آنها انجام می دهند در خانه تمرینات بود فقط یکی از فوق العاده سرد چیزهایی که اتفاق افتاده است و امیدوارم الهام بخش برای هر کس دیگری. این واقعا سرد بود امیدوارم آوردن کمی از مثبت به این زمان است.”

با وجود درجه حرارت در 90s او به پایان رسید در 17 ساعت, 47 دقیقه و 47 ثانیه و مطرح نزدیک به $15,000.

“پزشکی کارگران را به خطر می اندازند زندگی خود را در حال حاضر” کیلگور گفت. “بنابراین من همکار در بر کارولین به ارمغان آورد تا ایده حمایت از فروشگاه های در حال اجرا در شهر نیویورک با خرید کارت های هدیه و اهدای آن به پزشکی کارگران در شهر است.”

پنج روز پس از طولانی اجرا کیلگور گزارش شده است که او احساس خوب اما covid-19 به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد آموزش خود را. اگر چه او “هنوز هم از رفتن به مکان هایی که از راه دور” او گفت:, “چند روز گذشته من را دیده اند یک نفر.” بعد چهار شنبه, فلوریدا, رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صادر اقامت در خانه سفارش دهید. کیلگور آماده بود به وفق دهند. “من احتمالا سوئیچ به در خانه تمرینات و چیزهای شبیه به آن. شاید قدرت کار,” او گفت:. “شاید حتی کمی پایین زمان و با استفاده از تردمیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im