نیویورک مرکز برای سالمندان کم درآمد نشان می دهد که بسیاری از پشت در دوران coronavirus

“افراد مسن و آسیب پذیر و فراموش شده اند در مورد طول ویروس. هیچ کس مراقبت” گفت: نشانه. “لطفا کمک کنید. ما گرسنه هستند.”

اما در خیابان بود و اغلب خالی از عابر پیاده و ترافیک وابسته به وسايط نقلیه و بیش از طول 20 دقیقه هیچ یک متوقف شد. او در معرض خطر زندگی خود را برای درخواست کمک از رهگذران که وجود ندارد, بنابراین او می تواند خرید غذا از رستوران ها که نمی شد باز.

انسان زندگی می کند در یک مرکز شناخته شده به عنوان یک تک اتاق اشغال یا SRO در شرق 12th خیابانی در منهتن نیویورک که در آن هر ماه او و 90 مستاجرین دیگر پرداخت تقریبا یک سوم از $850 چک امنیت اجتماعی در اجاره. تسهیلات اجرا شده توسط داوطلبان از امریکا بیشتر New York, وابسته به ملی مسکن متمرکز غیر انتفاعی مستقر در اسکندریه., و توسط سازمان های دولتی. مانند دیگران در این مرکز که به عنوان شناخته شده غنی خواسته نمی شود به شناسایی حتی توسط خود درست نام چون او می ترسید تلافی از مدیران سایت.

نیویورک بخش از داوطلبان آمریکا وعده داده در وب سایت خود را که آن را “متعهد به انجام همه چیز ما می تواند به سرعت گسترش ویروس و حفظ مشتریان و کارکنان و داوطلبان امن” در طول covid-19 شیوع.

اما است که در شواهد و مدارک در این مرکز در هفته های اخیر. با توجه به مستاجران و تصاویر را مشاهده پست شرایط بهداشتی ضعیف اجتماعی-فاصله شده است سهل انگاری و غذا کمیاب است. ساکنان توصیف وضعیت خود را به عنوان تیک تاک coronavirus بمب ساعتی حتی با پایه محافظ ابزار وجود ندارد; هرگز به ذهن دستکش و ماسک وجود دارد و نه حتی صابون و یا کاغذ توالت در حمام مشترک.

در روز شنبه که بمب رفت. یک مرد تصور می شود در اوایل دهه 60 مرده پیدا شد در اتاق خود را توسط یکی دیگر از مستاجر با توجه به ساکن بود که در حال حاضر در سایت. خالی آمبولانس دیده می شود می تواند معطل ماندن در خارج از ساختمان در اوایل بعد از ظهر شنبه. هیچ علت مرگ بلافاصله در دسترس بود اما مرد شده بود شکایت از مشکل تنفس در روزهای اخیر گفت: یک مستاجر. او افزود که تا به حال دریافت نکرده اند هر پزشکی توجه و دیده می شد که به تازگی به عنوان پنج شنبه mingling با ساکنان دیگر در مرکز این منطقه رایج است.

“ما در حال فراموش شده و سمت چپ برای مرده” گفت: یکی از ساکنان SRO که مانند بسیاری از موافقت کرد به صحبت کردن با یک خبرنگار در وعده گمنامی. “این محل نمی مراقبت در مورد ما.”

در خواست اظهار نظر در مورد مرگ, VOA سخنگوی کالین روشه ارائه یک بیانیه از Tere Pettitt, VOA-GNY رئیس جمهور و رئیس اجرایی است. “هر مرگ یک مشتری است که باعث اندوه عمیق برای کل فردا-GNY خانواده” آن را بخوانید. آن مرد گفت: یک عضو از یک “سلامتی بررسی” برنامه در این تاسیسات که شامل دو بار در روز چک از طریق تلفن و یا در فرد و این که “در طول دو [فرد] check-ins دیروز فردی بیان شده هیچ شکایت و به نظر می رسد خوب است.” Pettitt کاهش یافته است به استادانه درست شده بیشتر با استناد به HIPPA دستورالعمل.

اگر فقط یکی از آنچه که طرفداران می گویند یک مناجات مشکل لکه در نیویورک منطقه 12 خیابان SRO نشان میدهد که چگونه coronavirus است که به خطر انداختن کل یک کلاس از مردم است. صحنه فاقد چشمگیر اپتیک یک لابی بیمارستان با بیماران هواکش. اما نگاهی دقیقتر به تصاویر خود را — یک زن مسن بدون غذا و یک بیمار سرطانی محروم از تمیز کردن اساسی ضرورت — می گوید از آسیب پذیر در یک محاصره شهر که رها شده و افرادی که ترک کرده اند آنها را پشت سر گذاشت.

12th خیابان SRO می ایستد فقط در غرب اول خیابان در منهتن تاریخی شرق ایجاد کرد. (فردا-GNY اجرا می شود آن را تحت یک قرارداد با وزارت شهرستان از خدمات بی خانمان.) آن است که پر از وکیل سابق و جانبازان کارگزاران بازار سهام و کارگران شهرستان هر کدام با خود داستان چگونه آنها کاهش یافت و در دوران سخت به پایان رسید تا اینجا.

در اینجا این است که ساکنان بسیاری از آنها چالش های پزشکی مانند سرطان و یا بیماری قلبی به اشتراک گذاشتن یک هدف با دیگران ساکنان این شهر بحرانزده — جلوگیری از پیوستن 131,000 افرادی که در حال حاضر تایید شده است با covid-19 یا حدود 9,000 که مرده ام از آن.

و آن است که در اینجا آنها می گویند که آنها رها شده اند.

یک کمبود مواد غذایی

مواد غذایی یکی از خدمات ساکنان نشده بود که قبلا نیاز به نگرانی در مورد. آنها مدت طولانی است که به ارائه سه وعده های غذایی روزانه به لطف یک سازمان غیر انتفاعی است که در عمل در این سایت به نام آموزش داد. اما زمانی که شیوع کروناویروس آغاز شد و در اوایل ماه مارس غذایی متوقف شده است. شهر نیویورک دستور داده بود تمام وعده های غذایی به امکانات مانند این گفتگوها برای تضعیف جمع آوری است.

در ماه گذشته بسته های مواد غذایی حاوی چهار ترکیه-بر اساس وعده های غذایی و برخی از تنقلات — تحویل داده شد به صورت پراکنده توسط وزارت شهرستان برای پیری است. اما ساکنان می گویند آن را غیر ممکن است برای پیش بینی زمانی که جعبه می رسند و بسیاری از گفت آنها نمی آنها را دریافت خواهید کرد چرا که به آنها گفته شد آنها در “لیست” با هیچ دستورالعمل نحوه پیوستن به آن است. در اکثر جعبه با چهار وعده های غذایی می رسند یک بار در هفته. آن را محور بسیاری از ساکنان برای پیدا کردن غذا در جاهای دیگر.

یک بعد از ظهر آدل یک مستاجر در 12th خیابان SRO راه رفتن بود به آرامی تا خیابان دوم در باران. او مصمم به رسیدن به یک KFC, یکی از آخرین مواد غذایی مقرون به صرفه گزینه های سمت چپ در محله. او نمی دانم اگر آن را باز کنید در طول شیوع بیماری است. او تا به حال چند دلار در جیب و می تواند خرید یک ساندویچ مرغ, شاید حتی یک سطل کوچک.

در دهه 90 و معلول او تا به حال هیچ راه آسان برای خوردن; این بود که بهترین شات. او تا به حال بدست در مورد نیمه راه وجود دارد رفتن در مورد دو بلوک در 20 دقیقه هنگامی که او مواجه می شوند یک پست خبرنگار که به او گفت که متاسفانه KFC بود و باز نمی شود.

او تبدیل شده و رفت و برگشت به SRO. تنها او غذا می خوردند آن روز یک تخم مرغ-ساندویچ سالاد به او داده شده توسط یک غریبه. یک هفته بعد یکی دیگر از ساکنان نیک مواجه می شوند او مشخصه گرسنه در یک آشپزخانه مشترک منطقه است. “من چیزی برای خوردن,” او گفت:. او رفت و به اتاق خود و او ساخته شده یک بولونیا ساندویچ از ذخیره کردن در یخچال.

“او خیلی پایین و از چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟” او گفت:.

Alan van Capelle, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت, آموزشی, داد, گفت مواد غذایی در شرایط غیر قابل قبول است.

“شهر در زمان بیش از وعده غذایی توزیع و ما شده اند نا امید و نگران به دیدن شکاف در سرویس است که رخ داده است پس او گفت:” در ایمیل. “اگر آن را به ما ادامه خواهد داد برای مدیریت تهیه و توزیع مواد غذایی سالم گزینه های…سهم ما از نا امیدی از افراد مسن که احساس آنها در حال گرفتن پشتیبانی و یا خدمات آنها نیاز دارند و سزاوار است.”

غنی مرد panhandling در خیابان می گوید: او رفته چند دور کمر اندازه از شیوع آغاز شد. ساکنان دیگر نیز نگاه ضعیف و لاغر یک jolting تصویر به خصوص در شرق ایجاد کرد. محله خانه را به برخی از شهر trendiest کافه ها و رستوران ها; میانگین اجاره ماهانه است $4,230.

سخنگوی وزارت پیری (DFTA), دینا منتس کاهش یافته است به نظر. هشدار داده به موضوع با پست جین مایر معاون مطبوعاتی وزیر شهردار, بیل د Blasio, اشاره سوال جاشوا گودمن سخنگوی کاترین گارسیا, شهر نیویورک غذایی اضطراری تزار در طول بیماری همه گیر.

گودمن گفت که 12th, خیابان SRO در حال حاضر می توان نقل مکان کرد به یک برنامه جدید است که در آن مواد غذایی است و مصرف بیش از تحویل قبلا به کار گرفته شده توسط DFTA. از زمان وعده های غذایی او اذعان شده اند پراکنده و ناکافی است. او گفت: تحت این برنامه جدید ساکنان را دریافت چهار وعده غذایی جعبه هر روز دیگر بخشی از یک بزرگتر گذار در پاسخ به پرسش از این پست و دیگر روزنامه نگاران. چهار وعده غذایی جعبه وارد شده را برای ساکنان بعد از ظهر جمعه.

نگرانی های ایمنی

در یک روز معمولی قبل از coronavirus مرکز beehived با فعالیت. وجود دارد و سرامیک در یک طبقه و ورزش و کلاس های دیگر و برنامه های در سالن همه اجرا شده توسط آموزش داد برای مستاجران و خارجی سالمندان است. کسانی که تمام شده است در حال حاضر متوقف.

چه متوقف نشده است جمع آوری شده است. آشپزخانه در طبقه مسکونی در حال باز و مستاجران همیشه هماهنگ اجتماعی فاصله ادامه به تشکیل. دانیل یکی دیرین مقیم گفت: برخی از مستاجران رشد عصبانی هنگامی که شما بخواهید آنها را به نشستن دور از هم. “هیچ کس اینجا به مطمئن شوید که ما را از هم جدا به ما بگویید که چرا ما باید از هم جدا نگه دارید,” او گفت:.

هیچ انزوای بیشتر اقدامات به نظر می رسد گرفته شده است که از اواسط بعد از ظهر روز شنبه سه ساعت پس از انسان پیدا شد با هیچ ارشد کارکنان علاوه بر زندگی-در superintendent, رودلف Peart در سایت.

مردی که فوت کرد که با توجه به سوابق قبلا زندگی می کردند در بروکلین شناخته شده بود به عنوان یک شخصیت دوستانه که لذت بازی بسکتبال گفت: یک مستاجر که او را می دانستند.

ساکنان به ذکر آنها می خواهم داده شده است هیچ چیز در این راه از دنده محافظ تا روز جمعه زمانی که تکرار سوالات از پست باعث تغییر بود که اعضای هیات دادن دو مقاله ماسک برای هر مستاجر.

قبل از آن چند ماسک است که می تواند دیده می شود در افرادی که آنها را در جای دیگر — یک بیمار سرطانی شده بود دست یکی از پرستاران در شیمی درمانی-درمان مرکز. ساکنان همچنین با اشاره به خطرات بهداشتی از کمبود کاغذ توالت و صابون در حمام که گفت: رندر مسئله شستن دست ها نشانه های ارسال شده در تاسیسات. آنها همچنین شکایت از کمبود سطل زباله ظروف در راهرو که نیروی آنها را به خطر سرایت در خیابان سطل خارج است.

روشه از فردا سخنگوی کاهش یافته است به Peart یا سایت مدیر ابیگیل کرافورد در دسترس برای مصاحبه در هفته های گذشته است. روز جمعه او ارائه پاسخ از مریل Cruceta بخش مدیر حمایتی خدمات مسکن برای داوطلبان آمریکا-بیشتر از نیویورک است.

“فردا در ادامه به نظارت بر شدت برای برقراری ارتباط با مشتریان برای شناسایی علائم و نشانه ها به نگاه کردن به و برای اتصال هر کسی که به آن نیاز دارد به مراقبت در بیمارستان ، Cruceta گفت: در پاسخ به سوالات که soap dispensers شده بود; او همچنین با اشاره به استخدام موقت نگهبان.

او گفت: هدف این بود “برای اطمینان از مشتریان ما امن هستند به خوبی مراقبت و انجام نمی افتد از طریق ترک.”

اما یک نامه توزیع شده توسط VOA فقط 12 روز پیش به نظر می رسد به تطهیر خطرات و تضاد پزشکی کنونی اجماع.

“مرکز کنترل بیماری ها توصیه کرده اند که در همان محیط داخلی (به عنوان مثال یک کلاس درس و یک اتاق انتظار بیمارستان) به عنوان یک فرد با علامتی آزمایشگاه تایید covid-19 برای یک دوره طولانی از زمان در نظر گرفته شده است کم خطر انتقال این ویروس است.” نامه ای به امضا رسید نوئل جدوگاه, “VP/کیفیت و خدمات برنامه” برای فردا-GNY. آن را به تاریخ مارس 6.

ملی فردا را فراهم می کند مسکن به حدود 25000 نفر و نیز اجرا می شود امکانات برای کسانی که با اعتیاد به چالش ناتوانی در یادگیری و مسائل دیگر. تاسیس در سال 1896 به عنوان یک ایمان مبتنی بر متلاشی شدن گروه نجات ارتش این عمل غیر متمرکز در یک راه; هر جغرافیایی واحد به طور مستقل عمل بخشی از سهامداران منشور خود را با مدیران. است که به مناطق انعطاف پذیری بیشتر اما ساخته شده است که یک سیاست دشوار است برای تحمیل کنند.

یک سخنگوی ملی فردا در اسکندریه دیوید برچ, اشاره سوال در مورد 12th, خیابان SRO به نیویورک ،

طرفداران می گویند چالش ها در 12th St, SRO درخشش نور در بخش های خصوصی و دولتی است که حمایت از آسیب پذیر ترین در کشور بزرگترین شهرستان. در حالت ایده آل, این اتحادیه در حال همزیستی کامل هر طرف ارائه آنچه که دیگر نمی تواند. اما در یک بحران هر موضوع می شود outsized که هر نهاد متکی به شخص دیگری برای حل آن چند outfielders اشاره در هر یک از دیگر برای گرفتن همان پرواز توپ.

“در حال حاضر وجود دارد بزرگ, لغزش در افراد مسئول برای بی خانمان ها و در حمایت مسکن” گفت: Giselle Routhier سیاست مدیر ائتلاف برای بی خانمان ها یک گروه مدافع. “پول می آید از شهرستان و یا دولت و همیشه وجود دارد نه به اندازه کافی از آن است. و هر کس [در غیر انتفاعی] طول می کشد مسئولیت خود به خود.”

او گفت که با توجه به سلامت و خطرات احتمالی طرفداران شدند با فشار دادن برای ساکنان حمایت-مسکن و پناهگاه منتقل شده به اتاق های هتل و خوابگاه اما باید نا امید شده توسط آهسته پاسخ از شهرستان.

مایر د Blasio, سخنگوی, گفت: برخی از SRO و پناهگاه ساکنان می تواند واجد شرایط برای حرکت می کند اما نیاز به تایید از وزارت بهداشت و درمان. “این جهانی و همه گیر است فرستاده تکان طریق سیستم ما,” او گفت: از وضعیت در SRO به طور کلی. “همانطور که ما دست و پنجه نرم کردن با واقعیت ما تا به حال به کار سریع برای تنظیم خدمات شهری برای حفاظت از آسیب پذیرترین کشورهای همسایه و ما در حال همکاری با ما, غیر انتفاعی, همکاران به تقویت سیستم های ما هر روز است.”

در مورد خواسته SRO اسحاق McGinn سخنگوی وزارت امور خدمات بی خانمان است که قرارداد فردا گفت: آژانس”هماهنگی نزدیک در سراسر ساعت با ما ارائه دهندگان و همکاران سازمان برای حفاظت از نیویورکی ما خدمت می کنند.” او گفت که آژانس “ادامه[s] برای انطباق و بهبود متعهد به حمایت از شهر ما آسیب پذیر ترین ساکنان”

هفته گذشته قبل از روز شنبه از مرگ یک buzz به حال پله از طریق سالن 12 خیابان SRO: متفاوت مستاجر تا به حال آزمایش مثبت برای covid-19.

خبر آمد از طریق نامه ای از کیفیت VP جدوگاه. آن اشاره کرد که کسی تا به حال تست مثبت شد و در حال حاضر “خارج از سایت” اعتقاد به بیمارستان است. اضطراب شروع به درس از طریق این مرکز است.

“اگر این است که من فکر می کنم آن بود در آسانسور با آنها هفته گذشته است.” نیک گفت.

“چگونه ما متوقف کردن هر یک از دیگر از آن؟” دنیل پرسید.

هیچ خبری به دنبال. روشه از فردا سخنگوی تایید کرد روز جمعه به پست است که بیمار بود و در بیمارستان اما گفتند که به زودی گرفته می شود به یک مرکز نوتوانی.

مستاجران در ضمن سعی به تمرکز بر روی سلامت خود را.

“ما از شنیدن صحبت در مورد مواد غذایی است. ما de Blasio بحث در مورد آن گفت:” غنی اشاره کرد روزانه تلویزیونی کنفرانس های مطبوعاتی. “ما نمی بینیم بسیاری از آن را,” او اضافه شده است.

او گفت که او آماده برای انتخاب کنید تا ثبت نام خود را و رفتن به خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات