شهر نیویورک راننده تاکسی نگه داشته و کار به پرداخت صورتحساب. پس از رانندگی سرفه سواران او و خانواده اش مریض شدم

“این کار من است. ما به آن بستگی دارد,” رائول گفت: ساندرا همسر خود را از 32 سال.

در حال حاضر او بیمار است. همسرش بیمار است. خود دختر و پسر در قانون بیمار هستند. رائول نمی توانند کار کنند. و نبود پول کافی برای اجاره مارس.

رائول را نگه می دارد اجرای دوباره روزهای منتهی به بیماری او در ذهن خود را. ساندرا خواهش کرد که او را به ماندن در خانه. آنها زندگی می کنند در برانکس. آن را در یک آپارتمان دو خوابه.

زن و شوهر بالغ, دختران زندگی می کنند در این نزدیکی هست. دختران نیز از او خواست تا در خانه بمانند. آنها گفتند که پیدا کردن پول است. به نحوی. دیابت خود قرار داده و او را در معرض خطر آنها گفت. و او را 58. اما رائول تماشا ساندرا نگه داشتن راه رفتن از درب به پرستار بچه برای یک منهتن ، او مشغول به کار بود. او را بیش از حد.

در ابتدا رائول بیشتر سوار پزشکان و پرستاران پس از سفر سفر از خانه به بیمارستان. او احساس تقریبا قهرمانانه. انجام بخشی خود را در این بیماری همه گیر. او امضا برای تحویل مواد غذایی به سالمندان است.

سپس او شروع به گرفتن بیمارانی که نیاز به یک سوار به بیمارستان. برخی به او گفت که آنها می خواستند یک covid-19 تست. برخی از کار ماسک. برخی نداشت. برخی از سرفه خود را کوچک تویوتا کمری. چند نمی پوشش دهان خود را.

رائول پخش تمام چهره از مردم او را سوار بر روز شنبه, مارس 14. او فکر می کند او می داند که او را آلوده. مرد گفت: او آزمایش مثبت برای covid-19. او می خواست برای رسیدن به بیمارستان است. او سرفه. رائول سقوط در صندلی خود را. او کشیده هود از سرعت باد بیش از سر خود را. او احساس درماندگی. شهر نیویورک رانندگان تاکسی نمی تواند پا زدن مردم و یا رد آنها را به درایو.

چهار روز پس از آن 20 دقیقه سوار رائول یک تب. Romeros خود را ندارد دماسنج. اما او احساس به اندازه کافی بد است که ساندرا او را مجبور به نوشیدن “بیمار چای.” نوع او آموخته است که به عنوان یک کودک در جمهوری دومینیکن پر از سبزی و سیر.

رائول داغ بود و درد بیش از همه. ساندرا منع او را از خروج از آپارتمان. او نمی کردند. ساندرا به نام سلامت hotline به گزارش علائم خود را. او می خواست او را آزمایش کردند.

“من به نام خط. من همه چیز را توضیح داد. شوهر من تا به حال یک تب. او بیش از همه صدمه. او نمی توانستم بخوابم. می تواند آنها را ارسال یک coronavirus آزمون پرسید:” ساندرا. “آنها فقط به ما گفت به در خانه بمانند زیرا بیمارستان ها آنقدر کامل است.”

دختران خود می خواست برای کمک به. ساندرا گفت: هیچ. خانواده نگران است که قدیمی ترین استفانی در حال حاضر در معرض شده است. او بازدید Raul در ژانویه 15. او شده است قادر به متوقف کردن کار. او می آموزد کلاس دوم در مدرسه. او مجازی درس از اتاق نشیمن خود را. در تلاش برای لبخند را برای کودکان و نوجوانان. نیمی از دانش آموزان خود را ندارد و یک کامپیوتر و یا قرص خود را در خانه. او نگه می دارد و خواستار تلاش برای پیدا کردن آنها تجهیزات.

“معلمان باید به کودک آموزش درسی. در حال حاضر در بالا از آن ما در حال آموزش به کودک و پدر و مادر خود را چگونه به استفاده از دستگاه های الکترونیکی. این یک چالش است” گفت: استفانی که به تازگی مبارزه با سردرد و تب. این احتمال وجود دارد او covid-19 اما او نبوده است تست شده است. شوهر او در حال نشان دادن علائم به عنوان به خوبی.

Romeros’ دیگر پدر Sthelyn است مهاجرت مدافع. او کمک می کند تا مردم حرکت ایالات متحده در سیستم دادگاه. او می داند که چگونه به مقابله با بوروکراسی. او نمیفهمد او می تواند کمک به پدر او دریافت مزایای بیکاری. رانندگان تاکسی خود اشتغال هستند. آنها نمی مریض پرداخت و یا مزایای دیگر.

برای تکمیل نیویورک بیکاری برنامه رائول به تماس و صحبت با کسی. او صفحة چند بار در روز از تخت. او نمی رسید کسی در دو هفته.

رائول ساندرا و Sthelyn جدید در زندگی روزمره. آن شروع می شود با تماس با بیکاری ، آنها شماره گیری از گوشی های جداگانه. آنها شروع به در 7:55 صبح به امید یک را دریافت می کنید خوش شانس هنگامی که در اتاق باز می شود در 8. اما آنها همیشه می توانید ضبط. ساندرا حفظ کرده و آن را در زبان انگلیسی و اسپانیایی: “تمام خطوط تلفن مشغول هستند. لطفا تماس بگیرید و بعدا دوباره.”

“ما می دانیم که بسیاری از مردم در همان وضعیت به ما, اما شوهر من رفته دو هفته بدون پرداخت هزینه و بدون اینکه قادر به تماس با هر کسی” ساندرا گفت.

خانواده او با دایه در منهتن می خواستم او را به می آیند. او از طریق کار, مارس 27. او احساس سالم است. و Romeros به شدت مورد نیاز خود را از $500 هفتگی پرداخت.

آخر هفته گذشته ساندرا شروع درد بیش از همه بیش از حد. او سعی کردم به آن را نادیده بگیرد. او 50. او به خودش گفت که این فقط یائسگی است. سپس سرفه و سردرد آغاز شد. آن را سخت برای او به صحبت می کنند بدون سرفه. او در حال حاضر به آسم است.

در حال حاضر او به احتمال زیاد تا به covid-19. او نگرانی دیگری که او آلوده. او نگرانی که آیا خانواده شما هنوز هم در از او پرداخت. او گریه زمانی که آنها فرستاده شده پول در این هفته است.

Romeros نمی تواند پرداخت اجاره خود را. ساندرا محتاط است با پول خود را. آنها پرداخت هزینه برای مواد غذایی و دارو برای اولین بار. سپس تلفن همراه و اینترنت است. او قصد دارد برای لغو یک تلفن. شهر نیویورک قرار دادن یک مهلت قانونی برای اخراج. آنها نمی تواند بیرون. اما هیچ چیز متوقف می شود صاحبخانه خود از قرار دادن یک علامت سیاه و سفید در اعتبار خود را.

خانواده می کند روزانه FaceTime چت. Sthelyn مانیتور پدر و مادر خود را’ تنفس. او یاد گرفته است به تعداد تنفس. به دنبال نشانه ای از شدید فشار است.

فراتر از آن, سلامت, خانواده بزرگ ترس از دست دادن رائول تاکسی. او شده است برای 16 روز. او نمی ساخت پول است. برخی از cabbies باید التماس این شهرستان برای امداد رسانی. شاید waiving دلار 175 مجوز یا 900 $در هزینه های بازرسی. اما این شهر است گفتن رانندگان برای گرفتن وام.

“من می بینم رانندگان تاکسی هنوز رانندگی در اطراف با ماسک و دستکش و خطر جان خود را به خاطر آنها هیچ انتخاب” گفت: Sthelyn. “در حال حاضر من احساس درماندگی می کنی.”

Sthelyn تنها عضو سالم خانواده است. او تبدیل به تاسیسات به جهان خارج است. او سفارشات مواد غذایی برای تحویل. او صرف نیم ساعت مبارزه CVS. می تواند آنها را تحویل پدر و مادرش داروها ؟

پس از آن وجود دارد Sthelyn مشتریان. بسیاری از مهاجران مستند نشده. او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد EMT که به نام این هفته است. او به او گفت که او با استفاده از همان ماسک به مدت سه هفته. آن را تنها یک ماده از زمان قبل از او بیمار می شود. او نمی خواهد کمک بیکاری یا $1,200 امداد رسانی را بررسی کنید.

Romeros در حال شهروندان ایالات متحده. رائول و ساندرا صرف 40 سال در برانکس. آنها هرگز متکی به کمک دولت است. در حال حاضر آنها دعا می آید به سرعت. آنها باید دریافت $2,400 بررسی در چند هفته. و شاید بیکاری — اگر آنها فقط می تواند از طریق دریافت کنید. اما آن را به اندازه کافی برای نجات رائول را تاکسی ؟ او آن را نگه داشته و پس از 9/11. او نگه داشته و آن را از طریق رکود اقتصادی ، در حال حاضر آنها را اجرا اعداد. آنها کاملا نمی اضافه کنید.

ساندرا نگه می دارد ساخت چای است. او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد یک آهنگ lyric. می آید از محبوب دهه 1970 اسپانیایی لحن: “Si se calla ال کانتور calla la vida” و یا “اگر خواننده می رود آرام زندگی آرام می رود.”

در یک شهرستان است که به طور ناگهانی رفته آرام او نمیخواهد راننده تاکسی به سکوت می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im