نیویورک شرط بانک تبدیل می شود بسیار ترش

مدیریت سرمایه سربروس LP داده است تا در هنر اجبار. پس از از دست دادن 900 میلیون دلار در سهام در, Deutsche Bank AG و کوچکتر خود را رقیب Commerzbank AG — حدود نیمی از آن اصلی 2017 سرمایه گذاری — نیویورک شرکت سهام خصوصی آمده است مبارزه است. که سربروس در حال گردش است از حامی به سهامداران فعال می گوید بیشتر در مورد آن محاسبات غلط در آلمانی بانکی از آن آرمان.

سربروس اجرا شده توسط low-profile میلیاردر Stephen فینبرگ است قول داد به دنبال “راه های جایگزین” پس از عربستان را رد کرد و درخواست خود را در هفته گذشته به آن دو صندلی در شرکت هیئت نظارت. در یک punchy پاسخ سربروس گفت: آن همچنان متعهد به “دستیابی به تغییرات قابل توجهی به رهبری” که مدیریت تا به حال موفق به ملاقات با اهداف که نه بلند پروازانه به اندازه کافی برای شروع با.

صالحی برگزار شد نشست سالانه سهامداران جلسه فقط در ماه گذشته پس از هل دادن برای یک صندلی در پشت میز معنی سربروس گرفتن یک دادگاه آلمان به اجرا درآوردن مجمع عمومی فوق العاده ای در حالی که برنده بیش از دیگر سرمایه گذاران برای معرفی نامزد جدید.

این بانک آلمانی است که در واقع در یک “فوق العاده دشوار و موقعیت آسیب پذیر” را به عنوان سربروس اشاره می کند. همه گیر زده فقط آن را به عنوان شروع به کار را از طریق آن آخرین بازسازی. سهام باید دوباره از یک ممکن است کم اما آنها هنوز هم ارزش این وام فقط 20 درصد از آن ملموس کتاب به سختی نشانه ای از قدرت است. در اروپا معیار و شاخص بانک تنها یک ایتالیایی و یک بانک اسپانیایی — که دولت باید کسری از شلیک از آلمان برای حمایت از اقتصاد از طریق همه گیر — تجارت مشابه در پایین.

سرخوردگی قابل درک است. Commerzbank, مدیر اجرایی, Martin Zielke, نشده دقیقا هدف برای ستاره ها و اعدام کند بوده است. او را هدف قرار لاشی بازگشت ملموس سهام از 4 درصد از برش شاخه و برخی از مشاغل. دویچه بانک در وسط آن بزرگترین تعمیرات اساسی در دهه هدف برای 8% (هر چند این سوال که آیا دست یافتنی).

Cerberus نیست به تنهایی و در وعده های عمیق تر و سریع تر کاهش است. حداقل دو بزرگ تر Commerzbank سرمایه گذاران موافق خبری بلومبرگ گزارش کرده است. و دولت آلمان که هنوز هم صاحب 16 درصد از وام دهنده پس از آن بحران دوران نجات جایگزین آن دو نظارت اعضای هیئت مدیره در ماه مه به دلیل نگرانی های مشابه.

اما Commerzbank مدیریت نیست کاملا مقصر سربروس زیان — حتی اگر شرکت سرمایه گذاری احساس مشاوره آن کاهش یافت و در گوش های ناشنوا در 70 جلسات آن را می گوید آن برگزار می شود با شرکت. ایالات متحده آمریکا صندوق حمایت از دویچه-Commerzbank ادغام در سال گذشته نادیده گرفته شده مشکل گرد هم آوردن دو شرکت بزرگ آلمانی کارفرمایان از جمله کار قابل توجهی کاهش است که اتحادیه های کارگری در برابر. از سقط ادغام شد, حواس پرتی در زمانی که هر دو وام دهندگان نیاز به خانه های خود را به منظور.

و نه باید آن را داشته اند جای تعجب است که عربستان نمی خواهید به استخدام خدمات مشاوره از سربروس را بازوی مشورتی. در حالی که دویچه بانک استخدام سربروس در این ظرفیت نقش بحث برانگیز شد چرا که آن را به یک بخش از شرکت سهام خصوصی دسترسی به اطلاعات حساس (البته در سراسر یک دیوار).

در انصاف و بانکداری دنیا را به جای نگاه های مختلف زمانی که سربروس آن ادغام gambit. نرخ بهره انتظار می رود به افزایش نه سر عمیق تر به قلمرو منفی و یک طراحی مجدد آلمان را تکه تکه بانکی بازار نبود غیر قابل تصور. Cerberus نیز یک سرمایه گذار در شهر هامبورگ بانک تجاری است که به بخش خصوصی واگذار شد و در سال 2018 است.

متاسفانه برای تسلیت به سهامداران سود بانکی باقی خواهد ماند تیره و تار برای برخی از زمان. وام ضرر و زیان از آن هسته Mittelstand مشتریان می تواند آمار سود به عنوان Covid-19 و تجارت تنش محدود کردن فعالیت های اقتصادی. Zielke که استخدام McKinsey & Co. به نقد و بررسی کسب و کار متعهد شده است عمیق تر کاهش است. اما خرید به کاهش مشاغل در پی یک بیماری همه گیر خواهد شد دشوار است. نیمی از این بانک نظارت اعضای هیئت مدیره کارمند نمایندگان و کاهش نیاز به مذاکره با این نسخهها کار شورای.

سهامداران فعالیت در بانکداری نشده تا به حال موفقیت های زیادی را با تلاش شکست در بارکلیز Plc و UBS گروه AG. تنظیم کننده باید بیش از برنده شود به علت و در این مورد دولت بیش از حد. سربروس در جریان این حمله ممکن است بیشتر در مورد صرفه جویی در چهره خود را با سرمایه گذاران اما مبارزه با یک وام دهنده است که هر کسی که مبارزه به نوبه خود در اطراف یک کار بیهوده.

این ستون لزوما منعکس کننده نظر هیئت تحریریه و یا بلومبرگ LP و صاحبان آن است.

الیسا Martinuzzi است بلومبرگ نظر مقاله نویس پوشش امور مالی. او سابق سردبیر اروپایی برای سرمایه گذاری در خبری بلومبرگ.

برای مقالات بیشتر بود لطفا با ما در bloomberg.com/opinion

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات