یک انتخاب جدید تک خانواده خانه در روستاهای Urbana

بنیامین C Tankersley برای واشنگتن پست

سنگ انبار روستا در روستاهای Urbana در جنوب Frederick County, Md., خواهد شد که 78 single-family houses با قیمت پایه اعم از $494,990 به $599,990. سی و هشت برای فروش هستند.

حدود 35 مایلی شمال غربی منطقه از 4200 هکتار روستاهای Urbana جامعه است و با رشد سریع مخلوط تک خانه و خانواده خانه در جنوب Frederick County, Md.

سنگ انبار روستا با 181 هکتار یکی از جامعه محلات و یا روستاها و رویایی مکان یاب خانه یکی از سازندگان ارائه تک خانواده خانه ها وجود دارد. Natelli جوامع توسعه در تمام روستاها.

رویای مکان یاب دارای چندین ده صفحه اصلی سایت و دو سریع-تحویل خانه های برای فروش. “به طور معمول, مردم می آیند و راه رفتن در اطراف ملک. آنها را انتخاب کنید سپس یک طرح طبقه” گفت: Caryn نزدیک یک رویا مکان یاب عامل فروش و انبار سنگ ساکن ،

[مدرسه قدیمی است چیزی جدید دوباره در شمال غربی سی]

هشت طبقه برنامه های در دسترس هستند و خریداران می توانید در میان طرح بندی با ویژگی های از قبیل طبقه اول مجموعه کارشناسی ارشد اتاق خواب و یا بیشتر روشهای مرسوم. “کرولتون مدل محبوب است جزء اصلی” نپ گفت. “این یک سنتی چهار مربع [طرح] با نشیمن و اتاق ناهارخوری در مقابل از خانه و آشپزخانه و اتاق خانواده ، هر ساز ارائه می دهد یک نسخه.”

مبله لیندن مدل خانه بزرگ ایوان جلو و یک درب که باز می شود به یک اجتماع بزرگ با پنجره های بزرگ. اتاق ناهار خوری در سمت راست و یک راهرو آگهی گذشته یک پله به اتاق بزرگ و آشپزخانه در عقب.

یک درگاه در اتاق ناهار خوری منجر به ساقی شربت خانه, گذشته یک دفتر و یک پودر اتاق در سمت راست و به سمت آشپزخانه میماند.

اتاق بزرگ و آشپزخانه فرم زیادی باز طرح منطقه زندگی می کنند. مدل خانه اختیاری گاز شومینه و دو تشک بادی مجهزند پنجره کرسی در اتاق بزرگ و یک ایوان در پشت خانه. آشپزخانه یک خانه رعیتی به سبک جزیره است که اقدامات 9 فوت و 10 اینچ 4 فوت و 10 اینچ و کوارتز-بالا خانه رعیتی میز در کافه فرمت به آشپزخانه.

[به جای نه سوراخ در 158 خانه در Loudoun County]

طبقه بالا یک انبار مانند فضای کودکان میز زیر دو پنجره. وجود دارد چهار اتاق خواب (سه با یک پیاده روی در گنجه) و سه حمام و یک اتاق رختشویی با سمت-توسط-جانبی لوازم.

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

آشپزخانه گرانیت شمارنده و backsplash گرداب فولاد ضد زنگ لوازم undermount با یک یا دو کاسه و cabinetry بالاتر از یخچال و فریزر.

خانه ها آمده استاندارد با ناتمام زیرزمین اما گزینه های شامل قیمت اتاق یک اتاق خواب با یک پیاده روی در گنجه بزرگ و یک حمام است. گاراژ می تواند به صورت متصل یا ازاد.

خوب برای خانواده ها: فی مارشال خانه خود را فروخته در دلاور و نقل مکان به ایالت مریلند با دختر بیلی 11; سیدنی 14; و اردن 16. خانواده است که زندگی در یک, اجاره نزدیک و برنامه ریزی برای حرکت به یک خانه جدید در سنگ انبار ایجاد کرد به زودی.

“من بیش از امروز به بررسی پیشرفت ساخت و ساز و به نظر می رسد بسیار خوب,” او گفت:. “تیغه است. در حال حاضر من انتظار کابینت و کف به در.”

مارشال گفت: او را انتخاب Urbana چرا که جامعه به نظر می رسید خوب برای خانواده است.

“شما نمی دانند ممکن است اما شما ببینید یک چهره شما قبل از دیده می شود و احساس می کنید مانند شما در صفحه اصلی. من هم دوست دارم که بچه ها می تواند راه رفتن در همه جا با خود. قدیمی ترین من فقط او مجوز, اما او هنوز هم پیاده روی زیادی است.”

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

اتاق خواب استاد نشان داده شده است.

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

استاد حمام و سرویس بهداشتی یک خیساندن وان حمام جداگانه و دوگانه کشت-سنگ مرمر ظواهر با یکپارچه غرق می شود.

امکانات: روستاهای Urbana امکانات رفاهی شامل مراکز اجتماعی clubhouses استخرهای شنا (از جمله رودخانه تنبل), زمین تنیس, سالن ورزش, دو پارک با رشته های ورزشی, محله پارک با زمین بازی پیاده روی مسیرهای پیاده روی و باغ جامعه. جامعه نیز منطقه ای شهرستان, کتابخانه منطقه ای YMCA است تا در کنار مدرسه محلی بالا. منطقه ای پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی را از طریق جامعه است.

در این نزدیکی هست: Sugarloaf Mountain این Monocacy رودخانه Monocacy میدان پارک و مرکز شهر تاریخی فردریک یک درایو کوتاه دور. Urbana بازار منطقه دارای یک تنوع از فروشگاه ها و خدمات از جمله یک غول غذایی, فروشگاه, مرکز باغ یک بانک عمل دندان آبگرم یک مغازه مشروب فروشی ها و رستوران ها.

مدارس: Sugarloaf ابتدایی, Urbana, وسط, Urbana بالا است.

حمل و نقل: این جامعه است که در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 270 و مسیر 355. سورنا حدود 20 مایل دور; بالتیمور حدود 50; و Montgomery County line حدود پنج. MARC رفت و آمد قطارها توقف در Monocacy ایستگاه حدود پنج دقیقه دور.

بنیامین C Tankersley

برای واشنگتن پست

نمدار مدل خانه های زیادی در اطراف ایوان جلو.

سنگ انبار روستا در روستاهای اوربانا 8728 Shady Pines دکتر فردریک Md. هفتاد و هشت خانواده های تک خانه ها برنامه ریزی شده با قیمت پایه اعم از $494,990 به $599,990. سی و هشت برای فروش هستند. سازنده: رویای خانه های مکان یاب امکانات: نه-پا-سقف استاندارد در طبقه اول و دوم. در طبقه اول سالن انتظار آشپزخانه و اتاق پودر را به طبقه چوب جنگلی. آشپزخانه گرانیت شمارنده و backsplash گرداب فولاد ضد زنگ لوازم undermount با یک یا دو کاسه و cabinetry بالاتر از یخچال و فریزر. استاد حمام و سرویس بهداشتی دارای دو کشت-سنگ مرمر ظواهر با یکپارچه غرق می شود. این خانه با انرژی کارآمد وینیل شیب ویندوز و متصل یا ازاد پارکینگ دو ماشین اتاق خواب/حمام و سرویس بهداشتی: 3 یا 4 / 3 یا 4 قطعه مربع: 3,016 به 4,832 صاحب خانه هزینه انجمن: 104 دلار در یک ماه شامل زباله وانت و حذف برف. مشخصات مدل: ظهر تا 6 بعد از ظهر یکشنبه و دوشنبه; ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا شنبه. اطلاعات تماس: ناتالی میدلتون یا Caryn نپ در 240-464-3117 یا www.dreamfindershomes.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>