یک پیام جدید در coronavirus در سخت-آمار مناطق: آیا به آزمایش

به عنوان موارد سنبله به شدت در آن مکان آنها hunkering را برای یورش و هدایت منابع کمیاب که جایی که آنها بیشتر مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی مردم است. به جای تشویق گسترده تست از آنها با تمرکز بر صرفه جویی درمصرف ماسک, پنکه, تخت های مراقبت ويژه — و در گرفتن هنوز هم محدود به آزمون برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و آسیب پذیر. تغییر شواهد دیگری است که افزایش سطح عفونت و بیماری را آغاز کرده اند به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی.

مقامات بهداشت در حال مبارزه با پیام های پیچیده را — بیشتر مردم می توانند تست شده اما کسانی که با علائم خفیف باید در خانه بمانند و عمل اجتماعی فاصله. برخی تا آنجا که به هشدار می دهند که استفاده گسترده از تست در این مرحله می تواند تهدیدی برای آمریکا پاسخ با سوزاندن از طریق گرانبها منابع فقط به عنوان یک موج جزر و مدی از افراد بیمار فرود بر روی سیستم — یک پیام را در تقابل با دولت اطلاعیه که میلیون ها نفر از کیت های آزمایش در نهایت تبدیل شدن به در دسترس است.

“در یک جهان که در آن ماسک و لباسهای شروع به تبدیل شدن به کمیاب, هر بار که تست کردیم کسی که نمی کند نیاز به یک, ما در حال گرفتن که ماسک و لباس شب و دور از کسی که در واحد مراقبت های ویژه” گفت: Demetre Daskalakis معاون کمیسر بخش کنترل بیماری از شهر نیویورک در بخش سلامت و بهداشت روانی است.

A medical professional talks to people at a coronavirus testing site set up by a private urgent center on the sidewalk in the Boro Park neighborhood of Brooklyn, New York.
یک حرفه ای پزشکی ایران به مردم در coronavirus تست سایت راه اندازی توسط خصوصی فوری مرکز در پیاده رو در Boro پارک محله بروکلین نیویورک است. (جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/Shutterstock)

جف انگل مدیر اجرایی شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی و بهداشت سابق مدیر کارولینای شمالی گفت: آن زمان برای “pivot” در استراتژی تست.

“اگر شما بیماری خفیف و می تواند در خانه بماند … آیا به آزمایش” Engel گفت. “شما نه تنها با قرار دادن دیگران در معرض خطر اگر شما بیرون بروید و در مورد علائم شما به هدر رفتن تمام این منابع ارزشمند ما واقعا نیاز به صرفه جویی برای جامعه است.”

دیگر شهرستان و مقامات بهداشتی دولت در حال صدایی شبیه آلارم — فقط به عنوان درایو-از طریق تست سایت در نهایت باز و هفته بعد مقامات فدرال اعلام 1.1 میلیون تست شده بود حمل و دیگری 4 میلیون بیشتر شد.

لس آنجلس مقامات بهداشتی توصیه پزشکان در نامه ای روز شنبه به روی آزمایش بیماران به عنوان یک استراتژی برای جلوگیری از شیوع کروناویروس آموزش آنها را برای آزمایش بیماران تنها اگر یک نتیجه مثبت می توانید تغییر دهید که چگونه آنها می تواند درمان شود لس آنجلس تایمز گزارش داد. بخش “تغییر از یک استراتژی مورد مهار به کاهش بیماری انتقال و دفع بیش از حد و مرگ و مير” با توجه به نامه.

که همان روز Sacramento county مقامات دستور داد تا ساکنان به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری بخشی از این شهر در حال تحول استراتژی دور از تلاش ها برای مهار ویروس با شناسایی و جداسازی هر مورد و ردیابی است که فرد تماس — یک فرایند دشوار است که تمام می شود اما غیر ممکن است هنگامی که این حجم از موارد کوه. بخش بهداشت عمومی به منظور گفت: هدف این است که برای محافظت از آسیب پذیر ترین آهسته ویروس’ گسترش و حفظ توانایی کارگران خط مقدم برای مراقبت به شدت بیمار بیماران.

در ایالت واشنگتن که در آن کارگران بیمارستان شده اند شکل دادن موقت حفاظتی پزشکی دنده با استفاده از قطعات خریداری شده از خانه انبار و فروشگاه های صنایع دستی و مقامات در حال محدود کردن تست به بالا-خطر جمعیت از جمله مراقبت های بهداشتی کارگران و مردم با علائم شدید.

“ما خواسته ایم به درک ما نمی توانیم آزمون همه به خصوص اگر آنها علائم خفیف یا بدون علامت” گفت: Jeff Duchin بهداشت افسر سیاتل و پادشاه کانتی یک-آمار بخشی از کشور است.

این تغییر نشان دهنده یک گیج کننده تغییر در ارسال پیام و استراتژی پس از هفته ها تلاش برای گسترش دسترسی به تست پس از دولت فدرال botched اجرای تست کیت که مانع متحده توانایی به دانستن این که آیا این ویروس در حال حاضر در گردش و به مراحل سعی کنید پیش از آن. در حال حاضر تکرار اطمینان از مقامات فدرال که تست فراوان است و باید کاشته سردرگمی است. هر روز در کاخ سفید coronavirus نیروی کار مقامات قول داده اند که آمریکایی ها آنها ramping تا گسترده درایو-از طریق آزمایش.

روز جمعه معاون رئیس جمهور پنس تأکید کرد که پیام و گفت: دولت حمایت از دولت بر اساس تلاش های تست “به معنای واقعی کلمه در حال گسترش توسط ساعت.”

برخی از مقامات بهداشتی دولت نگران است که آن اظهارات را ارسال پیام اشتباه است.

“من فقط می ترسم می گذرد وجود دارد به جرم سردرگمی هنگامی که مردم در پیدا کردن وجود دارد یک تست سایت خود را نگران covid وضعیت و آنها در حال رفتن به اراذل و اوباش تست سایت” گفت: Michael فریزر مدیر اجرایی انجمن است که نشان دهنده دولت بهداشت و درمان, مدیران ASTHO. “آن را گیج کننده به مردم به شنیدن این که تست است که در دسترس ساخته شده در یک راه بسیار راحت تر و آنها فکر می کنم ‘سلام این عالی است, بیایید تست شده است.'”

شهر نیویورک Daskalakis گفت که اخیر سنبله در پنومونی مربوط به بستری شدن در بیمارستان فقط به عنوان دیگر بیماری های تنفسی در حال عقب کشیدن است تقریبا به طور قطع نسبت به covid19 — و مردم با یک کنترل تب و سرفه که در معرض خطر بالا باید فرض کنیم که آنها آن را داشته باشد و نه به دنبال تست.

انجام این کار در معرض مراقبت های بهداشتی کارگران اداره آزمون به افراد مبتلا به بیماری خفیف و استفاده های محدود دنده محافظ حتی اگر هیچ چیز تغییر خواهد کرد برای آن دسته از افراد خود را بر اساس نتایج آزمون, او گفت:.

به عنوان بیماری تبدیل شده است گسترده یک “منفی” آزمون همچنین می تواند ارائه نادرست اطمینان. هنگامی که یکی از بیماران با علائم — که به دنبال یک covid19 آزمون برابر توصیه های پزشکی — آزمایش منفی Daskalakis گفت: این فرد به تصور او این بیماری به هر حال و به منزوی کردن خود است.

به عنوان فصل آنفولانزا محو می شود مردم با سرفه و تب به طور فزاینده فقط باید به تصور آنها covid19.

در نیویورک کوه سینا که در بيمارستان تحت درمان دولت اول coronavirus مورد تنها یک اقلیت از صد به علاوه بیماران با علائم تنفسی به اورژانس در هر روز تست برای کروناویروس گفت: Jolion McGreevy های اورژانس پزشکی مدیر.

“پیش فرض فرض است بله — هر کسی که می آید با هر نوع تب و سرفه تنفسی, علائم شبه آنفولانزا, بیماری, ما در حال ساخت این فرض که آنها این” او گفت: بر اساس شیوع جامعه انتقال در نیویورک است. “این به احتمال بسیار زیاد شما آن را داشته باشد. هیچ سود برای شما برای تست.”

این یک تجارت کردن بین فردی و اجتماعی خوب است که ایالات متحده با آن ثروت و پیشرفته سیستم مراقبت های بهداشتی است استفاده نمی شود ساخت. یک نتیجه تست ممکن است اطمینان به افرادی که احساس ناخوشی اما ماسک و مراقبت های بهداشتی کارگران به آزمون کسی که با علائم خفیف هستند و منابع است که می تواند مورد استفاده برای صرفه جویی در زندگی کسی.

“از آنجا که وجود دارد کمبود, شما باید به فکر می کنم راه بقیه جهان فکر می کند. در کشورهای در حال توسعه ما تنها توصیه تست اگر آن را تغییر چگونه شما را مدیریت مراقبت از یک فرد” گفت: دولت بهداشت عمومی رسمی است که کار می کرد در آمریکا و آفریقا که نخواست نامش فاش شود چرا که او مجاز به صحبت می کنند. “من می دانم آن را به شما احساس می کنید بهتر است بدانید که آنچه شما واقعا باید اما آن تغییر نمی کند فردی خود را مراقبت است.”

در یک دنیای ایده آل, مقامات بهداشت عمومی می گویند که آنها باید انجام داده اند در مقیاس گسترده نظارت تست از مردم با علائم تنفسی بسیار زودتر. اما شهر توسط شهرستان و دولت توسط دولت و مقامات می گویند که آنها در حال نزدیک شدن — یا در برخی موارد در حال حاضر عبور خط زمانی که آنها باید یک trade-off:

“در سال 2009 پاندمی آنفلوانزا ما متوقف تست برای H1N1 هنگامی که سطح بیماری در جامعه آنقدر زیاد بود که آن را فقط احساس بیشتر به درمان بر اساس علائم بالینی گفت:” جنیفر Nuzzo متخصص اپیدمیولوژی با Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health مرکز سلامت و امنیت.

در coronavirus بهداشت بحران وجود دارد هیچ درمان خاص.

“ما تنها دفاع است به مردم بگویید که در خانه بمانند و به این امید که افراد بیمار خود را منزوی,” او گفت:. در حالی که آن را ضروری است برای تست ظرفیت برای افزایش عموم مردم نیاز به درک آنچه مقامات بهداشت در مقابل هستند با توجه به کمبود.

“ما باید به هدف ما منابع و رزرو تست برای کسانی که به آن نیاز دارید: به شدت بیمار و کسانی که در مشاغل پر خطر مانند کارکنان بهداشتی,” او گفت:. “ما می تواند بیشتر از مضرات تشویق عموم مردم به اجرا و تست شده اگر آنها به خوبی و یا دچار بیماری خفیف است.”

بن Guarino کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>