“خداحافظ” در پاسخ کوبایی دالاس ماوریکس مالک.

اگر شما فقط می خواهم یک مبارزه خوب آن را سرگرم کننده بود من حدس می زنم. اما وجود دارد بیشتر اهمیت است. این تصادفی اجتماعی-رسانه های درگیری بیشتر شواهد است که در میان این همه ناآرامی های ورزشی صاحبان مواجه شدن با مسئولیت اجتماعی است که بسیاری از نیست, ثبت نام برای, اما در حال حاضر باید احترام. برخی مانند کوبا خواهد رشد در این محیط به دلیل آن خود را منطبق بر نظام ارزشی و سبک است که در آن آنها را مدیریت تیم خود را. برای دیگران درگیری دردناک خواهد شد تنظیم و آن را ممکن است کاهش دهد عاطفی خود را بازگشت سرمایه گذاری.

پس از جورج فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس لس آنجلس لیکرز ساخته شده بیانیه ای صحبت می کند که چگونه بسیاری از بازیکنان در ورزش — به ویژه کسانی که در عمدتا سیاه لیگ — احساس: “اگر شما نمی شوخ طبعی ما نمی شوخ طبعی میشم!” همانطور که تمایلات گسترش آن ایجاد یک دستور برای صاحبان احترام به این لحظه و نه به سادگی چوب به کسب و کار ورزش است.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از ضمنی مالکیت پشتیبانی به طوری که بازیکنان نمی ترس عذاب در حال حاضر برای گرفتن قوی اجتماعی کاهش یافت. اما حمایت به عنوان عموم viscerally و بی شک به عنوان کوبا ارائه شده در توییتر خود استدلال ؟ Nah, بسیاری از صاحبان که نیست.

“من می توانم بگویم سیاه زندگی موضوع” کوبا توییتی به کروز. “من می گویند وجود دارد سیستمیک نژادپرستی در این کشور است. می توانم بگویم که یک بیماری همه گیر است که شما انجام داده اند به پایان رسیده است. من می توانم بگویم من در مورد مراقبت از این کشور اولین و آخرین است.”

دو مورد ذکر شده در نرم افزار ورزشی مالکیت دستی: چگونه معده عمده از دست دادن پول در طول یک بیماری همه گیر و چگونه به تسلیم به بازیکنان یا واقعا همکاری با آنها را هنگامی که آنها شروع به استفاده از قدرت خود را.

به صاحبان ثروتمند که می خواستند تنها سحر و جادو, پول نقد, چاپ, اسباب بازی, خوش آمدید به 2020 که در حال حاضر بدترین کابوس, بیش از حد. هیچ ایمنی به مخرب هوی و هوس از این گریتینگ سال حتی برای افرادی که فکر می کنند پاسخ به هیچ یک از. اما در ورزش بد همه بد نیست. تجدید نظر از هنجارهای ایجاد کرده بهتر است هر چند پیچیده تر و پویا بین صاحبان و بازیکنان.

ما را ببینید که چه مدت آن طول می کشد اما در این زمان از ناآرامی های اجتماعی و صاحبان مجبور به سرمایه گذاری بیش از پول به تیم های خود را. اکثریت قریب به اتفاق مردم که در واقع بازی این بازی ها صرف نظر از نژاد و تجربیات زندگی خواهید برابری نژادی و تقاضای خود را در لیگ پیوستن به آنها را. ورزشکاران در تلاش هستند تا تمام ورزشی’ منابع — توجه به حامیان مدنی اهمیت ارتباط سیاسی هر اونس آخرین نفوذ — به تاثیر.

مانند Loeffler, بسیاری از ورزش صاحبان طولانی باید پشتیبانی رئیس جمهور تهمت که نژاد-طعمه و آشکار اظهارات نژادپرستانه او را شدیدا از طرف دیگر این جنبش برای جلوگیری از خشونت پلیس. اما رای گیری های اخیر باعث قوی ادعا می کنند که بیشتر از امریکا است که بانک مرکزی با وضع موجود از بی عدالتی است. سیستماتیک سرکوب شده اند ممکن است یک لبخند مفهوم برای بسیاری از, اما, سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس, مرگبار زانو در Floyd گردن پر سر و صدا از طریق تمام نکات دقیق وظریف. حداقل برای مهربان آن شد و سپس موضوع را از انسان نجابت و درد و رنج است که فراتر مسابقه.

برای صاحبان آمریکایی طرفدار ورزش franchises بسیاری از آنها سود بسیار زیاد خاموش استعدادهای سیاه ورزشکاران که از این نظر به عنوان یک زندگی-تعریف مسئله وجود دارد جدید nonnegotiable نظر از نیروی کار: ایستاده با ما — یا حداقل احترام ما موضع — یا شما در حال رفتن به یک مشکل است. و در نهایت به اندازه کافی وجود دارد حمایت عمومی برای ورزشکاران به پررنگ است.

تلاش برای استفاده از ورزش های پلت فرم برای ترویج اصلاحات اجتماعی معمولا شده است یکی از تنها, پر از عکس العمل و لیست سیاه. زمانی که افراد یک پایه لیگ آنها نشان دهنده تمایل به فاصله خود را از آنها. اعتقادات می تواند تفرقه. انحراف و سرگرمی اعتیاد آور هستند. دلار در حال شکست نخورده.

به طور معمول ورزش صاحبان فقط صاحبان کسب و کار: ریسک گریز و متمرکز در پایین خط. به همان اندازه به عنوان هر چیزی که ذهنیت منجر به NFL تابنده khezri پس از او به زانو در طول سرود ملی در طول سال 2016 فصل در اعتراض به نابرابری. در چشم خود او بد برای کسب و کار. فصل آینده که بیشتر بازیکنان اعتراض و تهمت رفت و مغلوب ساختن پیشی جستن صاحبان قفل اسلحه با بازیکنان خود را برای یک هفته در یک لحظه از خود پسندی خشم. اما تقریبا بلافاصله آنها را از آن پشیمان و بقیه 2017 پس گرد در درخت مد.

این لحظه ای است که بالقوه به علامت نقطه عطفی در مالک-بازیکن پویا. در آب و هوای این رابطه نمی توان صرفا معاملاتي. تفاوت اصلی این است که چیزی وجود دارد به نگه داشتن صاحبان پاسخگو به: قدرت در اعداد از بازیکنان بیشتر به عنوان یک بدن واحد و از طرفداران که حمایت خود را باعث می شود.

آن را می دهد ورزشکاران در تیم های ورزشی یک نوع اهرم آنها نداشته اند. در مبارزه به سیاه و سفید زندگی می کند و ماده به نظر می رسد بازیکنان در حال ظهور و تجلی عیسی در مورد چه مقدار از آنها خود موضوع. در حال حاضر اندازه کافی وجود توافق عمومی است که این سبب ورزشکاران در تیم های ورزشی به صحبت می کنند و یا اعتراض آشکارا و بدون ترس از تبدیل شدن به بعدی Kaepernick یا محمود عبد رئوف.

اگر هر ورزشی سرمایه گذار در نظر گرفته بلامنازع قدرت یک باد از خرید یک تیم خوب مالکیت نیست که جوانان دیگر.

در حال حاضر disposability است. درک و یا سازش در حداقل است. خوش آمدید به سن صاحب پاسخگویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات