یک اتباع خبرنگار می خواستم برای کمک به کودکان و نوجوانان بازی بسکتبال است. خوانندگان خود را گرفت و آن را از وجود دارد.

بچه ها تخلیه بسکتبال شد به طوری فرسوده آن را شبیه یک توپ نشانه سفید پس Dybas به آنها یکی از او و پس از آنها وعده داده شده به آن بازگشت او به آنها گفت این بود که ایشان را نگه دارید. در همسایگی عمل محبت همراه با شبیه تجارب گذشته موجب یک ایده است که تضمین کرده Dybas خواهد بود توزیع بسیاری بسکتبال در ماه های آینده.

“من تعجب می کنم که چرا این اتفاق می افتد نگه داشته و من فکر کردم باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس از منابع برای این” Dybas که به دور چندین بسکتبال در پارک ها در سال گذشته گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من فکر می کردم از خانه پدر و مادر که در آن بسکتبال برادر من و من استفاده می شود احتمالا شنبه به مدت 20 سال و من فکر کردم همه به همان سناریو. سپس شما باید تمام این بچه ها که هیچ چیز را ندارد و یا آنچه آنها وحشتناک است.”

به عنوان او در فراق شات در یک قسمت جدید از NBCSW را “اتباع بحث” پادکست Dybas تشویق هر شنوندگان حاضر به بخشی با پیر بسکتبال با او تماس بگیرید. هنگامی که او بازگشت از بهار آموزش در وست پالم بیچ فلوریدا., او را در پیدا کردن یک زمان به آنها را انتخاب کنید و آنها را به دست کودکان و نوجوانان در جامعه خود را.

به Dybas را در علاوه بر این به حدود 10 نفر که پاسخ داد در ابتدا به می گویند که آنها استفاده کرده بودند بسکتبال برای گرفتن دیگران از او خواست خود را به آدرس ایمیل او را به توپ به طور مستقیم. این بسته برای اولین بار او دریافت کرده بود از یک Prince george’s County پیوند و اتباع فن در حال حاضر در آریزونا زندگی می کنند; ده ها تن بسته بیشتر از مردم در سراسر کشور را دنبال کنید.

“من تا به حال هیچ ایده چه پاسخ خواهد بود” Dybas گفت. “کل قضیه بود برای من برای پیدا کردن افراد با استفاده از توپ خود را در خانه و برای من برای رفتن به آنها را دریافت کنید و سپس در نهایت دست آنها خارج است. و بعد این اتفاق افتاد و آمازون در درب من در هر روز است. … من فوق العاده سپاسگزار از همه مردم که فرستاده اند مسائل است.”

Dybas که ایجاد یک آمازون لیست آرزو به آن را آسان تر برای مردم برای اهدای وارد خانه از فلوریدا به پیدا کردن یک کوه از بسکتبال در انتظار او است. تعداد دفعات مشاهده شده که از صبح روز دوشنبه: 60 توپ بیش از یک دوجین پمپ و دو کارت های هدیه آمازون.

با باز کردن بعد از نزدیک شدن به Dybas است که هنوز هم بدانند تدارکات برای توزیع بسکتبال و پمپ های او در حال حاضر دریافت کرده است. او در نظر گرفته شده ایجاد آگهی به محل در این کلیسا که در مجاورت قلعه Foote مرکز تفریح و سرگرمی, در بیرون دادگاه او frequents.

“من فرض می کنم من تا پایان در آن دادگاه اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده,” Dybas گفت. “وجود دارد هیچ مزد و راه برای انجام آن است.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de