یک ماه به جادوگران حرفه ای جروم رابینسون را بدست آورده و برای اولین بار شروع به

“ما مقدار زیادی از سالم بچه ها در حال حاضر. در ابتدا ما فقط در تلاش برای پیدا کردن یک ریتم به دلیل آسیب های است که ما تا به حال. پس بچه ها گرفتن تمدید دقیقه و ما در تلاش بودند به مدیریت آن دقیقه آن را به عنوان” بروکس گفت: قبل از شنبه را از دست دادن در پورتلند تریل بلیزرز. “اما در حال حاضر ما باید یک تیم سالم. من آن را دوست دارم در این راه. بچه ها باید به رقابت برای ساعت و دقیقه سخت است. ما بسیاری از بازیکنان در حال توسعه است که دارای یک شانس برای به دست آوردن بهتر است.”

مرکز ایان Mahinmi و رو به جلو اسحاق Bonga هر دو استارت جمعه در یوتا جاز, اما آنها به جای Moritz واگنر و جروم رابینسون در پایان سفر خود در برابر پورتلند.

اگر چه واگنر تا به حال به مرحله برای توماس برایانت که آغاز شده و وسط دو بازی از این سفر بود اما مجبور به نشستن در پورتلند به دلیل آسیب دیدگی مدیریت علاوه بر این از رابینسون به صف شروع ممکن است نشانه های چگونه به چرخش خواهد بازی در 21 بازی باقی مانده.

“پس از من شات [بروکس] فقط آمد و گفت: ‘جروم شما شروع امشب. از آن لذت ببرید بازی هست.’ بود که آن را” رابینسون گفت: یادآوری چگونه او آموخته است که او شروع می شود چند ساعت قبل از پورتلند بازی. “فقط بیرون رفتن وجود دارد هیچ چیز تغییر. آن را فقط به همان بازی لذت داشتن و تلاش برای به دست آوردن یک پیروزی. فقط بازی سخت است که بزرگترین چیز است.”

رابینسون دوم-سال گارد به دست آورد و قبل از مهلت تجارت آغاز یک بازی برای تیم سابق خود لس آنجلس کلیپرز. که آمد Jan. 24 وقتی رابینسون آغاز شده و در برابر گرمای میامی اما “با بازی پنج دقیقه و بازی نمی کند بقیه بازی,” او گفت:. رابینسون دقیقه ممکن است به صورت نامنظم با واشنگتن, اما او را به حک کردن فضا در یک چرخش بال که شامل Bonga و تروی Brown Jr.

“ما باید دو تا سه بچه برای مبارزه با یک یا دو لکه و من فکر می کنم آن را خوب” بروکس گفت. “این خوب است برای رقابت است.”

تقریبا در 26 دقیقه برابر تریل رابینسون به ثمر رساند با پنج امتیاز و برداشت چهار خطا در یک شب هنگامی که جادوگران در تلاش برای دفاع از بدون شنیدن سوت. واشنگتن احساس خواستار شد نامتعادل به عنوان پورتلند اقدام به 32 رایگان می اندازد به آن 21. Beal رفت و به خط پرتاب آزاد تنها شش بار.

“برای آن درست شده بچه ها من در” رابینسون گفت و توضیح داد که چگونه ضربه کمک کرده است تا او احساس راحتی در محیط جدید خود است. “با براد و صحبت کردن با [دیوار], [Shabazz Napier], Rui [Hachimura]. تنها با داشتن سرگرم کننده بازی سخت و تنها ماندن تهاجمی است. هنگامی که شما را به بازی وجود دارد فقط یک راه ساده تر به بازی. من احساس مانند آن. این چیزی است که من نوع شدم که. فقط قفل به بازی. که خالص لحظه.”

“او خوب است; او پر انرژی” Beal گفت. “مربی آن را در نیمه دوم از بازی گذشته بود و دوست داشتن چیزی است که او [دارای] دیده می شود از او. او خوب انرژی است. او یک رقیب سخت. آن را فقط به گرفتن او بیشتر سازگار با استارت و او خوب خواهید بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de