یک صومعه در اوکراین پس از در تمسخر coronavirus اقدامات است. در حال حاضر آن است که یک نقطه داغ.

سرگئی Dolzhenko سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

یک مسیحی ارتدکس راهب پیاده روی در نزدیکی بسته ورودی به کیف Pechersk Lavra در کیف, اوکراین در آوریل 13 سال 2020 است.

کیف اوکراین — دیوارها و گنبد طلایی از کیف Pechersk Lavra — یا صومعه غارها — ایستاده اند و برای قرن ها در مرکز پایتخت اوکراین. اما در حال حاضر آنها بوده است نقض مرگبار مزاحم: رمان coronavirus.

یکی از مراکز مسیحیت ارتدکس تبدیل شده به یکی از اوکراین نقاط داغ از coronavirus بیماری همه گیر. این هم یک داستان احتیاطی چگونه فقط یک ماه پیش هشدارها در مورد ویروس را گسترش می گرفت توسط برخی به عنوان پر از شکوفه.

مقامات در صومعه مشهور برای آن سیستم گسترده ای از دخمه های دوستیابی از قرن 11th — در ابتدا به کندی واکنش نشان می دهند به هشدارهای که ویروس پخش شد.

“هر کس عجله به کلیسا خواندن زبور انجیل در آغوش یکدیگر” شهری ” پاول صومعه سر دستور در یک ویدیو در اواسط ماه مارس.

“وحشتناک ترین بیماری همه گیر است که گناه را از بین می برد طبیعت انسان,” او اضافه شده است.

سه هفته بعد پاول به رویترز گفت که او در ابتدا درک نمی جدیت از این وضعیت است. صومعه است پس از معرفی سخت qu
arantine اقدامات است.

هنوز کیف مقامات می گویند بیش از 140 راهبان و دیگران در صومعه آزمایش مثبت برای این ویروس و حداقل سه فوت کرده اند. مقایسه کیف ثبت نام بیش از 700 موارد و 12 مرگ و میر و اوکراین به عنوان یک کل دارای بیش از 4,660 موارد و 125 مرگ و میر.

سرگئی Supinsky

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

نمایی از سرزمین مادری بنای تاریخی و کیف Pechersk در کیف در روز 6 آوریل.

سرگئی Dolzhenko

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اعضای پلیس و گارد ملی بلوک بسته ورودی به کیف Pechersk Lavra در آوریل 13.

مقامات اوکراین باید در پاسخ با اقدامات اضطراری در صومعه ارسال پلیس و گارد ملی پرسنل در آن ورودی به مهر و موم آن را به انجام تست توده و ضد عفونی اساس آن است.

اما مفسران در حال پرسیدن که آیا تاخیر اولیه در حال حاضر می تواند کمک به سوخت این بیماری همه گیر به شدت در صومعه.

نگران است که نهادهای مذهبی ممکن است کمک به گسترش coronavirus فراتر از دیواره های کیف Pechersk Lavra به خصوص که اوکراین — که در آن بیش از دو سوم از جمعیت متعلق به کلیسای ارتدکس — آماده برای جشن ارتدوکس عید پاک در روز یکشنبه.

کلیسا مقامات تایید می کنند که پاول خود در بیمارستان بستری شده است اما آنها کاهش به اظهار نظر در مورد گزارشات در رسانه های اوکراین که او covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

“او در شرایط مناسب و بدون عوارض است. او تعدادی از دیگر شرایط مزمن و در بیمارستان بستری شد برای مشاهده” گفت: شهری Kliment Vecheria یک کلیسا سخنگوی. “من فکر می کنم که این امکان وجود دارد که او خواهد شد از بیمارستان به زودی.”

اوکراین تنها نیست. مکان های عبادت در سراسر جهان مقاومت کرده بود یا هنوز هم مقاومت در برابر — اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات به سرعت coronavirus را گسترش.

برخی از کلیساهای ارتدکس روسیه اجازه نمازگزاران به ادامه سنت مانند بوسیدن آیکون هفته پس از ویروس برتر روسیه است. در کره جنوبی در حال حاضر بسته ناجی کلیسا به جرقه که در کشور اپیدمی در ماه فوریه است.

اوکراین مختلف ارتدوکس شاخه می گویند که دسترسی به کلیساها محدود خواهد شد و نمازگزاران می توانید خدمات عید پاک در تلویزیون و یا آنلاین به عنوان مورد برای یکشنبه نخل.

گلب Garanich

ایسنا

یک پرست در یک ماسک محافظ حضور یک سرویس برای ارتدکس جشن پالم یکشنبه در کیف را Volodymyrsky کلیسای جامع در مارس 12.

نظر سنجی نشان می دهد که حدود 85 درصد از جمعیت در نظر دارد به ماندن در خانه در عید پاک.

اما ترس باقی می ماند که این ویروس هنوز هم می تواند گردش در میان جمعیت است که جمع آوری در خارج از کلیساها و که برخی از اوکراین خواهد شد با این حال جمع آوری برای خانواده سنتی وعده های غذایی و پیکنیک.

در یک ویدئو آدرس شنبه رئیس ولدیمیر Zelensky استفاده می شود این وضعیت در کیف Pechersk Lavra به عنوان مثال چرا از آن بسیار مهم بود برای اوکراین به ماندن در خانه در طول تعطیلات. زمان بلند کردن اجسام از اوکراین مستند “بستگی دارد رفتار ما در طول عید پاک, نظم و انضباط ما,” او گفت:.

“کل این وضعیت نشان می دهد که خود را به ملیت و جنسیت و یا مذهب مهم نیست به coronavirus” Zelensky اضافه شده است. “این نشان می دهد که شما می توانید یک بی دقتی نگرش به این بیماری است.”

بیشتر بخوانید:

نظر: coronavirus ویروس است که محروم کردن مردم از آداب و رسوم آنها نیاز دارید در یک بحران

چشم انداز: ماندن خانه از کلیسا برای محافظت از دیگران یک سنت مسیحی

در اورشلیم و اعراب و اسرائیل از اوباما بیش از coronavirus اقدامات

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im