یک سقوط بازار بود در آینده حتی قبل از coronavirus

اما آن را حتی بدتر از آن زمانی که بسیاری از این سهام و اوراق قرضه و مشتقات خریداری شده با پول قرض گرفته شده. این wiseguys که در حال حاضر غالب معاملات در وال استریت — صندوق های تامینی و صندوق های سهام خصوصی — به طور معمول قرار دادن $1 یا 2 دلار از خودشان و پول سرمایه گذاران برای هر 10 دلار از اوراق بهادار آنها را خرید.

آنچه که بدان معنی است که زمانی که قیمت این اوراق بهادار سقوط 10 درصد یا 20 درصد بانک یا صندوق یا شرکت سهام خصوصی که پول قرض داده های اصلی برای تجارت و یا در زمان طرف دیگر مشتق قرارداد حق دارد تقاضای پول نقد اضافی. تنها راه برای دریافت پول نقد به فروش چیزی است. و در این راه فروش begets بیشتر فروش.

در نهایت همه این تکه کاغذ که با عصبانیت داد و ستد در بازارهای مالی هستند که به برخی از شرکت و یا برخی از خانواده در اقتصاد واقعی است. و این جایی است که شما اجرا به مشکل دوم. برای آن که معلوم است که این شرکت ها و خانواده ها نیز نگه دارید رکورد مقدار بدهی که باعث می شود آنها نسبت به هر گونه کاهش در فروش و یا سود و یا عادی جریان درآمد. بنابراین حتی چشم انداز از یک رکود اقتصادی باعث می شود آنها را به صرفه جویی بیشتر و صرف و سرمایه گذاری کمتر است. در حالی که کاملا منطقی رفتار در بخشی از هر کسب و کار و یا خانواده که هر کس آن را در همان زمان آن را تبدیل به چیزی از پیشگویی عطف آنچه ممکن است متوسط رکود در اقتصاد را به رکود اقتصادی تمام عیار.

و چه کسی مسئول این رکورد سطح بدهی در بازارهای مالی و رکورد سطح بدهی در اقتصاد واقعی؟ – ساده است: فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان است که پمپ تریلیون دلار پول تازه چاپ شده به سیستم مالی در سال های پس از سقوط مالی سال 2008 به جلو اقتصاد جهانی از یک رکود عمیق است. آنها که با خرید اوراق وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و در بعضی از نقاط مشترک سهام در روند مصنوعی propping تا قیمت دارایی های آن حتی به عنوان آنها سوار نرخ بهره. در حالی که این بی سابقه “کاهش کمی” احتمالا نجات جهان از دیگر رکود بزرگ, بانک مرکزی هرگز کاملا به اطراف کردم sopping که تمام پول زمانی که بحران گذشته بود که آنها در ابتدا وعده داده شده. برای به انجام این کار را اجرا خطر از عصبی سرمایه گذاران و سیاستمداران با اخلال چه شد طولانی ترین بازار گاو نر در حافظه اخیر است.

در عوض, آنها, آسان, سیاسی و البته اجازه داد که بیش از حد نقدینگی به بانک ها و صندوق های تامینی و صندوق های سهام خصوصی, شرکت ها و خانواده ها به باد دور جدید مالی و اقتصادی حباب. و در حال حاضر که دنیای واقعی شوک به اقتصاد و سیستم مالی برخورد کرده است در قالب رمان coronavirus چه ممکن است تبدیل به یک کوتاه اما مهم رکود بازار به نظر می رسد تبدیل به یک تمام عیار مالی تار و مار.

در این مرحله دولت را یک بار دیگر هیچ چاره ای جز به گام برای نجات اقتصاد جهانی است. به عنوان ناعادلانه آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد بیشتر بی عدالتی خواهد بود اجازه دهید به میلیاردها نفر از مردم بی گناه از دست دادن شغل خود و پس انداز خود را.

به عنوان اولین گام بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی باید برای جلوگیری از سیستم مالی از انجماد تا با باز کردن آن اعتبار ویندوز برای هر بانک یا موسسه مالی نیاز به نقدی کوتاه مدت. نیویورک فدرال رزرو در حال حاضر در زمان یک گام صبح روز دوشنبه با افزایش مقدار پول آن را در دسترس در حال حاضر-تیره و تار “مخزن” بازار ” است. و شما می توانید شرط می بندم که در روزهای آینده فدرال رزرو به دنبال خواهد داشت تا با ساخت حتی بیشتر از اعتبار موجود را به شرکت کنندگان در بازار مالی — کاهش نرخ بهره کوتاه مدت گسترش دایره از موسسات هستند که قادر به قرض گرفتن از آن “تخفیف” و پذیرش به عنوان وثیقه وام های آن سهام و اوراق قرضه و دیگر اوراق بهادار است که هیچ کس مایل به خرید.

در دوران این فدرال رزرو و سایر بانکهای مرکزی به طور معمول خواهد بود خرید اوراق قرضه نه فروش آنها را به کاهش نرخ بهره و افزایش میزان نقدینگی در سیستم مالی است. اما این نه زمان عادی. سرمایه گذاران جهانی در حال از جان گذشته خود را به فروش دارایی های پر ریسک در حالی که خرید امن آنهایی که اوراق قرضه صادر شده توسط ثبات اقتصادی کشور است. در عین حال تریلیون دلار از این دارایی های امن در حال حاضر نشسته در vaults بانک مرکزی مانند تغذیه می کند. بنابراین حتی به عنوان تغذیه باز می شود spigots در اعطای وام های کوتاه مدت آن باید شروع به فروش آن شمع عظیمی از دراز مدت اوراق قرضه خزانه داری و اوراق بهادار وام مسکن. در این نقطه هیچ چیز وجود دارد از لحاظ اقتصادی “stimulative” حدود 10 سال عملکرد وزارت خزانه داری از نیم درصد یا حتی بدتر منفی نرخ بهره. و در یک بازار مشخص وحشت فروش پایین تر از نرخ اوراق قرضه هیچ چیز انجام خواهد شد برای تشویق سرمایه گذاران برای به دست آوردن دارایی های ریسک — اگر هر چیزی آنها را تنها اضافه کردن به حس وحشت. استراتژی مناسب برای تغذیه این است که سعی کنید برای ایجاد ثبات در بازار خرید و فروش ،

دولت همچنین می تواند کمک به ایجاد ثبات در بازار با اعلام قصد خود را برای قرض گرفتن و صرف هر آنچه در آن طول می کشد به جزر و مد بر خانواده ها و غیرمالی کسب و کار با خرید و فروش های کوتاه مدت مشکلات جریان نقدی به عنوان یک نتیجه از گسترش شیوع کروناویروس. اگر دولت می تواند در حال حاضر وام در نرخ کمتر از 1 درصد وجود دارد بدون هیچ دلیل آنها نمی توانند به اشتراک گذاری منافع با خانواده ها و شرکت هایی که می توان انتظار داشت به سرعت بهبود می یابند در هنگام شیوع بیماری کاسته است.

گسترش بیمه بیکاری و بدون بهره وام در غیر این صورت حلال کسب و کارهای کوچک نمونه های بارز. در اواخر روز دوشنبه ایالات متحده تنظیم کننده نیز با صدور بیانیه ای تشویق بانک ها به مسکن به کسب و کار و خانواده که فروش و درآمد قطع شده اند چرا که این ویروس گسترش است و ممکن است با داشتن مشکل با نگه داشتن وام های خود را پرداخت

در همان زمان, دولت باید با استفاده از شیب تند کاهش قیمت نفت برای اضافه کردن به ذخایر نفت و گاز و قفل امروز در قیمت های پایین خرید بلند مدت قرارداد عرضه است. صرف اعلام چنین طرح بلافاصله آهسته کاهش در قیمت کالا و قیمت سهم شرکت در کسب و کار انرژی.

فدرال رزرو نیز می تواند کمک به ایجاد ثبات در ارزش پول در سراسر جهان در حال گسترش آن “تعویض خطوط” با دیگر بانک های مرکزی در, اثر, اجازه دادن به کشورهای خارجی به طور موقت ارز خود را ناخواسته ارزهای برای تازه چاپ دلار است.

آنچه مهم است برای نگه داشتن در ذهن است که وجود سه چیز در رفتن در حال حاضر که هر یک از آنها نیاز به کمی استراتژی های مختلف و درمان است.

برای اولین بار وجود دارد تیز اما احتمالا مختصر رکود اقتصادی جهانی خواهد شد که در نتیجه از رمان coronavirus نیاز به کوتاه مدت محرک در قالب هزینه های دولت.

دوم وجود دارد معمول وحشت مالی است که همراه با هر گونه تغییر چشمگیر در چشم انداز اقتصادی است که به عنوان یک پدیده روانی به عنوان یک اقتصادی است. آن نیاز به بانک های مرکزی را در دسترس مقدار زیادی از نقدینگی کوتاه مدت حتی به عنوان آنها فروش موجودی خود را از امن و بلند مدت اوراق قرضه.

و سوم وجود دارد بزرگ و طولانی سر رسیده تصحیح در قیمت دارایی ها — سهام و اوراق قرضه و املاک و مستغلات در درجه اول — پس از یک دهه از ارزان و آسان اعتباری. در تامین کوتاه مدت نقدینگی به بازارهای مالی بانک مرکزی باید برای مراقبت نه به سعی کنید به reflate این حباب و اجازه می دهد تا به سقوط قیمت بدهی به طور پیش فرض خطر ابتلا به re-قیمت مناسب و غیر قابل تحمل شرکت به توقیف.

هدف این است که برای جلوگیری از این روند دردناک از اتفاق می افتند اما به اطمینان حاصل شود که آن را آشکار به عنوان منظم یک مد به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de