اما در این مورد ترافیک ظاهرا کار سیمون وکرت یک Berlin-بر اساس هنرمند. او خواستار آن را “نقشه های گوگل هک” — عملکرد هنر به معنای نشان دادن فراگیر در زندگی واقعی تاثیر تکنولوژی مدرن است.

“مردم در حال تلاش برای فکر می کنم و شروع به بحث در مورد چه معنی آن را به استفاده از این خدمات در زندگی روزمره؟” وکرت, 30, گفت واشنگتن پست. “و چگونه آنها شکل زندگی روزمره ما و به طور کلی بیشتر آنها به شکل روزمره ما جامعه است.”

نقشه های گوگل, نقشه های اپل و Waze انجام داده اند سهم خود را از شکل دادن به جامعه پس از آمدن به گوشی های هوشمند در اوایل 2000s. در تلاش برای کمک به رانندگان در اطراف سریعتر آنها تبدیل هنگامی که آرام مسکونی به خیابان شلوغ و برش از طریق مسیرهای. آنها همچنین ممکن است ساخته شده به طور کلی ترافیک بدتر مزاحمت برای برخی از مسیرهای با تراکم آنها ساخته شده است برای حمایت از برخی از محققان می گویند.

بسیاری از مردم سعی کرده اند به بازی سیستم. پست گزارش داد در یکی از آنها در سال 2016: یک تکووما, Md., مردی به نام تیموتی کانر که رشد نا امید شده توسط برنامه-مسلح مسافران برش را از طریق محله خود را. در یک “چریکی ضد” او پریدند روی Waze هر روز در ساعت شلوغی, ساخت گزارش نادرست از wrecks و تله سرعت سعی کنید برای هدایت رانندگان به دور است.

جنگ خود را در Waze کوتاه بود: این برنامه در نهایت او را لگد کردن.

“آن را نکرده بود و در عرض دو هفته آنها را متوقف و نمایش بر روی نقشه همه با هم” کانر گفت: در آن زمان. “آنها به من است.”

اگر این مانع نیست دقیقا معمول وکرت منحصر به فرد در کشیدن خود را به خاطر هنر. او این ایده پس از رفتن به یک روز مه تظاهرات در برلین و توجه است که نقشه های گوگل به تصویر کشیده جمع مردم به عنوان یک ترافیک مربا.

او تصمیم به تکرار این ناهنجاری او گفت: استقراض 99 گوشی از دوستان و تامین کنندگان آنلاین. نود و نه البته به دلیل Jay-Z آهنگ.

“این در واقع 99 مشکلات برای Uber” وکرت گفت. “و یا اجازه دهید بگویم 99 مشکلات برای خدمات فن آوری.”

دستیار سرگردان خیابان های برلین با واگن در دو, گوشی های انباشته شده در داخل. به عنوان او ساخته شده راه خود را پایین داده و خیابان با توجه به تصویری وکرت به اشتراک گذاشته شده در وب سایت خود را, آن را از سبز به نارنجی به قرمز بر روی نقشه های گوگل. در حالی که همه خیابان ها اکثرا خالی است.

آن را قابل توجه مقابل وکرت گفت. “آن مرد با handcart با 99 گوشی های هوشمند در آن تلاش برای مبارزه با تلاش برای قطع یک سیستم اجرا شده توسط فن آوری های غول پیکر.”

در بیانیه ای در پاسخ به سوال در مورد, شیرین کاری, گوگل, سخنگوی پیچک شکار اشاره کرد که ترافیک داده است که “به طور مداوم تجدید” از منابع مختلف از جمله تلفن های که خدمات محل سکونت تبدیل شده است.

“ما راه اندازی کرده ایم که توانایی تشخیص بین اتومبیل و موتور سیکلت در کشورهای مختلف از جمله هند و اندونزی و مصر هر چند ما نیست و کاملا کرک سفر با wagon,” او نوشت. “ما درک دیدن خلاق با استفاده از نقشه های گوگل مانند این کمک می کند تا ما را به نقشه کار بهتر در طول زمان است.”

او در وب سایت خود وکرت به ذکر است که برنامه “اساسا تغییر درک ما از آنچه از یک نقشه است که نحوه تعامل ما با نقشه های فناورانه خود را محدودیت ها و چگونه آنها نگاه زیبا و دل انگیز است.” در این راه او نوشت: آنها “مجازی ایجاد تغییرات واقعی شهر است.”

او گفت: “نقشه های گوگل هک” است که به منظور بالا بردن سوال در مورد سطح اعتماد مردم قرار داده اند در فناوری و همچنین راه هایی که جامعه با آن سازگار شده. این پروژه در واقع کشیده شده توجه: وکرت را توییت های کار خود را به دست آورد بیش از 15000 رسانهها و تقریبا 35,000 دوست ترکیبی از شک و تردید سوزش و ستایش است. این طنین با مردم برای یک دلیل, او گفت:.

“من می خواهم بگویم آن را مربوط به زمان ما زندگی می کنند در حال حاضر,” او گفت: “صحبت کردن در مورد انقلاب تکنولوژیک و تاثیر هر یک از این ابزار است.”

ادامه مطلب:

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im