یک راه طولانی از خود بنر روز پریمیر لیگ در انگلستان طرفداران می توانید پیدا کردن آرامش در اکتبر خاطرات

اما من می خواستم به ستایش گمنام یا “نیمه آواز” Nats. پس از 95 سال چرا گسترش عشق ؟ به عنوان Scherzer گفت: “جالبترین چیزی که در مورد اکتبر نداشت چیزی واقعا مهم است.”

آدم ایتون آمار فقط .246 در اکتبر اما در بازرسی نزدیک تولید شده به همان اندازه و یا شاید بیشتر ممکن است انتظار می رود سابق بوندس لیگا حق fielder برایس هارپر. ظاهرا بیش از تپه Ryan زیمرمن گفت: “نه فقط رتبهدهی نشده است” و تولید شده در پنج حیاتی نقاط. Kurt سوزوکی 3 برای 30, حال بزرگ tiebreaking هفتم-زمین باز یافته هومر کردن جاستین Verlander در بازی 2 از سری جهانی. چه کسی می گوید یک گروه شکارچی در یک رکود عمیق نمی تواند تغییر یک سری با یک نوسان? Asdrúbal Cabrera تا به حال شش بازدید در پنج سری شروع می شود در پایه دوم; که نگه داشته creaky, پیر Kendrick تازه برای خود heroics به عنوان یک hitter وظیفه تعیین شده در چهار برنده در هوستون.

من اب زیر کاه مورد علاقه ؟ که Nat با بالاترین اکتبر در-پایگاه-plus-ضربه زنی در صد (1.010 در 21 در خفاش)? Michael A. Taylor استارتر اضطراری در مرکز زمینه صفحه اصلی hitter وظیفه اجرای (دو) و خرج کردن hitter وظیفه کردم که nicked در دست زمین از امداد هیولا جاش Hader به شروع فصل-صرفه جویی در تجمع در لیگ ملی وحشی-بازی کارت.

Aníbal سانچز, 2.50 عصر در سه شروع می شود تا به حال اکتبر گوهر پنهان: no-hitter وظیفه به هشتم باز یافته در 1 بازی از NLCS پرستاری 1-0 شود در سنت لوئیس. اگر بوندس لیگا را از دست داده بود که یک سری مختلف.

بالاتر از همه, چگونه در مورد برخی از ستایش برای دیو مارتینز — به عنوان یک مدیر نه فقط به عنوان خوب ، برخی از ما او را اخراج كند. در عین حال در postseason او رفت 17 17 در دست زدن به خروج از خود شروع پارچ یکی از مدیر سخت ترین مشاغل است. او کلید outs از تازه کار تنر Rainey و استفاده از سه بزرگ استارت به عنوان مسکن در راه است که خواهد شد مورد بحث ، مارتینز آرام, شاد, وضع ایده آل برای هر دو بغل کردن, رقص تیم و برای مواجهه با فشار انتهایی در پنج بازی حذف.

هر زمان که اتباع آیا باید خانه خود را بازکن — آیا که در این تابستان و یا بهار آینده — شادی و امداد در واشنگتن خواهد بود و فقط بخشی از جهان جشن.

اما در حال حاضر اگر فقط برای یک لحظه بیایید لذت بردن از خاطرات یک خطر ناک عنوان اجرا است که ما در حال برنامه ریزی برای دوباره پنج شنبه.

هر زمان که خانههای گلی خالی فصل گذشته سری جهانی اجرای یتن جهش به ذهن است. در فوق العاده اکتبر صوت رسیده از پایگاه 27 بار; ایتون رسیده 26 بار. در بوندس لیگا’ ده حذفی برنده صوت به ثمر رساند و نه اجرا می شود و سوار در 10; ایتون 10 به ثمر رساند و سوار در 10.

از روز ایتون وارد یک تجارت, او یک مرد فقیر جایگزینی در مورد هارپر چپ به عنوان یک عامل رایگان هر چند او هرگز تکراری هارپر بزرگ-بازی حضور و عشق برای اکتبر کانون توجه است. اما برای یک ماه ایتون بود هارپر جز با تیم محور انرژی است. که ممکن است رخ دهد تنها یک بار, اما آن را تنها نیاز به یک بار اتفاق می افتد.

برخی می گویند هیچ چیز مانند “کلاچ” و “مبارزه” در نقاط چیز از دوران کودکی ورزش های رمان. اما زمانی که احترام مجروح تقریبا-نوشته-خاموش دامپزشکان مانند زیمرمن انجام چنین اعمال در ماه اکتبر آنها را حمل عاطفی وزن است.

زیمرمن سه-اجرای هومر به مرکز بزرگترین ضربه در بوندس لیگا’ حذف-بازی پیروزی در بازی 4 NLDS بیش از لس آنجلس داجرز و هیجانی اتباع پارک. او هومر در 96-mph fastball از هوستون Gerrit کول بهترین پارچ در بازی بیس بال را شکست یخ در بازی 1, واشنگتن, اولین سری جهانی اجرا در سال 86.

اما زیمرمن را زشت ترین آمار ممکن است مهم ترین: خود را شکسته بت خرج کردن-تک ضربه خاموش Hader در هشتم-زمین باز یافته رالی وحشی-بازی کارت. Zim می گوید او در هم شکسته بت هر دو نیمه خود را در اتاق جایزه.

بیس بال نمی توانند بفهمند چگونه برای اندازه گیری مدیران. چند متریک کمک کند در تمام. اما تصمیم گیری زمانی که به جلو خود را شروع پارچ بسیار مهم است. نگاهی مارتینز رکورد در ماه اکتبر: در فینال باز یافته است که در آن او خود را فرستاده استارت بازگشت از پارچ کامل زمین باز یافته 14 بار. در 13 از آن نوبت به استارت مجاز در مجموع فقط سه به دست آورده اجرا می شود. سه بار استارت نمی پایان نهایی خود را باز یافته او اجازه اجرا و یا کمتر در آن است. حتی تنها “استثناء” اشتباه نیست. با 7-1 سرب در بازی 4 برابر سنت لوئیس مارتینز اجازه کربین اجازه می دهد تا سه اجرا می شود در پنجمین دور به واجد شرایط برای پرچم-عقد برنده شوید.

نه تنها “شما او را بیش از حد طولانی است.”

در آن پنج از بین بردن بازی ها, بازی مارتینز رو بسیاری از تصمیم گیری های دشوار. در وحشی-کارت بازی او در سمت چپ عشق در یک سوم زمین باز یافته از بدون گل امدادی در هشتمین حتی اگر هر دو Doolittle و هادسون بودند استراحت و آماده است. آن کار می کرد.

در بازی 5 برابر L. A. مارتینز اعتماد Rainey برای دو outs از هفتم و سپس رو نهایی کردن از کربین که اجازه داده بود که شش اجرا می شود خود را در تنها تسکین ظاهر سال فقط سه روز قبل از آن. آن کار می کرد. اگر فصل تا به حال منفجر ما هنوز هم می تواند شنوایی: “Rainey? کربین? دیوی بود آجیل.”

در بازی 7 از جهان سری مارتینز “خواندن” است که کربین شد تیز به جای استفاده از او را فقط برای یک یا دو نوبت به عنوان یک پل برای هادسون و Doolittle او اجازه کربین کنید نه ناشران. به بوندس لیگا دو بیمه اجرا می شود در نهم مبدل به یک نکته کلیدی. اگر پریمیر لیگ در انگلستان منجر شده بود فقط 4-2 مارتینز را نگاه هوشمند برای نگه داشتن خود را در پودر خشک با هم هادسون و Doolittle آماده برای ترسناک, مو نهم.

مارتینز به حال دیگر gutty لحظات مانند عمدا راه رفتن مقید اجرا (حداکثر Muncy) with two outs in the ninth inning از بازی 2 برابر داجرز. که (به سختی) مشغول به کار بیش از حد. و یا به عنوان Scherzer قرار داده و آن را “همه چیز او کار کرده است.”

در حال حاضر ما می توانید به ما نگران جهان که در آن نه یک روح است که مطمئن شوید که آن را به طرف دیگر. این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم لذت بردن از چند خاطرات پنج شنبه, حتی اگر آن چیز مثل روز ما از آن انتظار می رود به هنگامی که اتباع خود را به حال قانون اساسی خیابان رژه.

در نهایت ما که واجد شرایط بوندس لیگا باز کن و با دور بیشتر باعث به جشن از فقط یک بازی بیس بال, عنوان. تا زمانی که آن را باران را بررسی کنید. و خوب باشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im