عارف Tammawi خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آواره سوری از عبور از شهر Hazano در استان ادلب در شمال روستا در فوریه. 6, 2020, به عنوان مردم فرار توهین آمیز توسط نیروهای دولتی.

بیروت — بیش از نیم میلیون سوری در حال صعودی به سمت مرز ترکیه فرار کنند به طور غیر منتظره سریع دولت سوریه به پیشرفت این کشور در گذشته مخالفان-برگزار محاصره یک exodus است که کمک های سازمان ملل متحد هشدار می دهند می تواند قارچ را بدترین بحران انسانی از نه سال جنگ.

بیش از 200 ، 000 نفر مجبور به ترک خانه های خود در هفته گذشته به تنهایی جریان شمالی همراه مسدود شدن جاده ها به سمت ایمنی نسبی از مرز ترکیه به سوریه حمایت روسیه از حملات هوایی تکه از طریق مخالفان-برگزار شهرها و روستاها در شمال غربی استان ادلب و حلب, با توجه به U. N. آمار و ارقام.

آنها پیوسته اند بیش از 300,000 مردم آواره از مناطق دورتر جنوبی پس از راه اندازی یک دولت توهین آمیز در اوایل دسامبر آوردن به 586,000 تعداد زیادی از مردم در حال حاضر در حال حرکت در یک کاهش جیب خاک بغل کردن مرز ترکیه.

بیش از نیمی از آنها کودکان بیشتر از بقیه زنان هستند و آنها خوابیده در کنار جاده و یا کمپینگ زیر درختان در گل آلود زمینه به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای اقامت به حال سازمان ملل متحد می گوید. موجود در اردوگاه های کامل خانه های محلی گرفته اند در همه مردم آنها را می توانید نگه دارید و با وجود کمبود حاد از چادر به ارائه سرپناه از زمستان سخت دماهای که پیش بینی شده به رها کردن به منهای 7 درجه سانتیگراد (19 درجه فارنهایت) بیش از آخر هفته.

مردم در حال سوختن لباس های خود را گرم نگه دارید چرا که سوخت کمیاب محمد گفت: Naughton که فرار خانه اش در روستایی در استان حلب دو هفته پیش و در حال حاضر زندگی در یک ساختمان ناتمام در شهر حرمسرا در مرز ترکیه.

“هر کجا که شما بروید ببینید مردم در خواب در دو طرف جاده به دلیل آنها نمی تواند پیدا کردن هر گونه پناهگاه یا در چادر یا خانه های” گفت: برکات, که با این نسخهها کار برای جامعه مدنی گروه Kesh ملک. “در حرم وجود دارد مردم در پیاده روها و خیابان ها. مردم فقط به دنبال به صرفه جویی در زندگی خود.”

عبدالعزیز Ketaz

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سوریه جنگجویان شورشی بار توپخانه shell درگیری با نیروهای دولتی در حومه ادلب در شمال غربی سوریه در فوریه. 6, 2020.

هشت نهادهای بین المللی به طور مشترک هشدار داد اوایل این هفته که یک جنگ است که در حال حاضر هزینه حداقل 500,000 زندگی و آواره بیش از 16 میلیون نفر در خطر تبدیل به یک “فاجعه انسانی” است که می تواند کوتوله بسیاری از بلایای طبیعی است که قبل از رفته اند.

در حال حاضر خروج صفوف به عنوان یکی از بزرگترین واحد جمعیت دررفتگی پس از جنگ آغاز شد به گفته دیوید سوانسون, a U. N. سخنگوی مستقر در ترکیه است. اضافی 280,000 مردم در معرض خطر فوری از اینکه مجبور به فرار به عنوان نیروهای وفادار مطبوعات شمال و غرب و نگهداری از غیر نظامیان به منطقه ای که در حال حاضر میزبانی صدها نفر از هزاران نفر از مردم آواره در اوایل مرحله از جنگ است.

“ما شاهد یک بی نظیر خروج از انسانیت” سوانسون گفت. “ما شاهد قتل عام در مقیاس است که ما را دیده اند در این بحران در مدتی.”

سوریه در حال حاضر در هفت مایل از شهر ادلب به حدود 900,000 افرادی که می تواند انتظار می رود برای پیوستن به خروج اگر نیروهای وفادار حمله سازمان ملل متحد هشدار داده است.

غیرنظامیان نیز در حال مرگ در امان سوریه و حملات هوایی است که هدف قرار دادن شهرها و روستاها در پشت خط مقدم به روشن کردن جمعیت غیر نظامی جلوتر از سربازان پیشرفت. سازمان ملل متحد قرار می دهد که تعداد مرگ و میر در 373 با بیش از 1000 زخمی شدند. تجهیزات پزشکی شده است هدف حملات هوایی سازمان ملل متحد می گوید کمک به کمبود حاد درمان برای مردم زخمی.

رامی al-Sayed

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک کامیون حاوی یک خانواده وسایل درایو در حومه شهر دير Ballut به سوریه فرار حملات هوایی بر شورشیان مناطق استان ادلب در فوریه. 6, 2020.

آخرین جنگ در خدمت به عنوان یک یادآوری است که جنگ سوریه به مراتب بیش از حتی اگر نتیجه آن است که دیگر در شک و تردید. رئیس جمهور بشار اسد غالب در دمشق و اپوزیسیون سوریه که یک بار برگزار می شود نوسان بیش از مناطق وسیع کشور در حال حاضر فشرده شده را به یک گوشه از خاک در استانهای ادلب و حلب.

اسد بارها قول داد برای پس گرفتن هر وجب از خاک سوریه. یک توافق آتش بس بین روسیه و ترکیه در نظر گرفته شده برای جلوگیری خونین مرحله نهایی مسابقات نهایی شکست ماه گذشته نیروهای دولتی در حال حاضر هل دادن عمیق تر به مخالفت خاک از U. N. مقامات و دیپلمات های غربی پیش بینی کرده بود.

نیروی شورشی است که در حال حاضر تقریبا به طور کامل تحت سلطه توسط مبارزان با افراطی حیات تحریر الشام سابق القاعده وابسته است. سوریه و روسیه استناد اتصال به توجیه حمله به عنوان یک مبارزه با تروریسم است.

اما نیز وجود دارد که 3 میلیون نفر از شهروندان ساکن در ادلب بسیاری از آنها فرار به استان سال پیش از جنگ در جاهای دیگر در کشور است. در میان کسانی که به خواب در خیابان های شهر حرم سابق هستند که ساکنان حمص و حماة حلب درعا و دمشق گفت: Naughton. “شما می بینید که مردم از سراسر سوریه” او گفت:.

نیز وجود دارد که هنوز هم یک خطر است که مبارزه می تواند مارپیچی به یک درگیری گسترده تر است که می تواند نشت فراتر از سوریه است. از ترس هجوم پناهندگان ترکیه اعزام نیروهای نظامی تقویت و زره پوش به منطقه که در آن حفظ کرده است مشاهده پست ها در زیر یک چیز ساییده شده به سرعت در حال توافق با روسیه در نظر گرفته شده برای کاهش خشونت است.

هشت سرویس ترکیه و اعضای مختلف سوریه کشته شدند در اوایل این هفته در درگیری بین ترکیه و سوریه ارتش. رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هشدار داد پس از آن که او آماده برای راه اندازی یک مقیاس کامل حمله در سوریه اگر نیروهای وفادار همچنان به پیشبرد.

نیروهای دولتی سوریه ملحق شده در هفته های اخیر توسط ایران-حمایت از مبارزان حزب الله و دیگر غیر-سوریه شبه نظامیان به گفته مقامات ایالات متحده و فیلم ها ارسال شده توسط برخی از گروه های.

ایالات متحده است که “بسیار نگران” در مورد ادلب مبارزه با جیمز جفری آمریکا نماینده ویژه در امور سوریه به خبرنگاران گفت: این هفته است. “ما فکر می کنیم که این بسیار خطرناک جنگ,” او گفت:.

در مواقع اضطراری جلسه شورای امنیت سازمان ملل روز پنجشنبه برای بحث در مورد بحران ایالات متحده و متحدان آن به دادگاه تجدید نظر فوری آتش بس. اما دیپلمات های غربی می گویند U. N. عمل بعید است زیرا روسیه که برخوردار از حق وتو قدرت بیش شورای امنیت تصمیم گیری همچنان به موضع سوریه است.

عمر حاج Kadour

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

سوریه سوختگی لاستیک در تلاش برای مانع حملات هوایی در میان درگیری بین جنگجویان شورشی و نیروهای دولتی در شهر بنش در سوریه و شمال غربی استان ادلب در فوریه. 6, 2020.

ادامه مطلب

این ادلب بحران یادآوری است که در سوریه جنگ است و نه بیش

ترکیه بیشتر اقدام نظامی به سوریه پرس های توهین آمیز در تهران برگزار می شود, استان

نادر درگیری میان سوریه و ترکیه برجسته تنش در شورشی سوریه استان

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im