گاهی تمایل به سعی کنید هنگامی که مواجه با یک مقاوم به درمان مشکل است.

در خود راه کوچک هارون Seyedian است که انجام درست آن. 31 سال به خوبی اجرا می شود-پرداخت خدمتکاران 17-کارمند (خود شامل) تمیز کردن خدمات “به صراحت اختصاص داده شده به پرداخت دستمزد زندگی می کنند.”

“من تا به حال این ایده لگد زدن در اطراف” گفت: Seyedian که مثل من این است که واشنگتن در منطقه کاشت از شمال ایالت نیویورک است. “این مهم است که به رسمیت شناختن در برخی از راه وجود دارد که یک سیاست شکست این است که مردم را به اندازه کافی پول برای زندگی در. کسب و کار یک راه برای بارج در کنید و سعی کنید برای اصلاح آن است.”

به خوبی پرداخت می شود خدمتکاران می پردازد و آن تمیز کردن کارکنان $17 به 19 دلار در ساعت است که بالاتر از متوسط ملی از $11.43 بر اساس برای تصفیه خانه و, d. C.-منطقه ميانه $13.12. کارکنان نیز 22 روز در سال از مرخصی.

علاوه بر این Seyedian صفر-معافیت طرح درمانی که با هزینه حدود 8000 دلار در هر کارگر و کارفرما پرداخت می شود و طرح ناتوانی. او گفت: 401(k) طرح بازنشستگی است که جایی در آینده است.

این شرکت با فروش $600,000 سال گذشته که اجازه مالک به جمع آوری $90,000 حقوق و دستمزد پس از تمام هزینه های خود را.

“هر کس تمام وقت, و اگر شما انجام این کار ریاضی, مردم در حال ساخت در اطراف $35,000,” Seyedian گفت. “این وحشتناک نیست. آن را به اندازه کافی برای زنده اما نه در hog.”

[حداقل دستمزد را افزایش می دهد سوخت رسانی سریع تر رشد دستمزد برای کسانی که در پایین]

هر چند دستمزد شده اند سرعت رشد پس از رکود بزرگ آنها را برداشت تا در سال های اخیر — به خصوص برای کسانی که در پایین. این تا حدودی به دلیل حداقل دستمزد جنبش در سال های اخیربا توجه به تحلیل واشنگتن پست از وزارت کار داده است. بیشتر از 20 متحده افزایش حداقل دستمزد در شروع سال 2020 مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر از کارگران, با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه چپ متمایل فکر می کنم تانک.

دستمزد و سود نیز منتسب به یکی از پایین ترین نرخ بیکاری سطوح در دهه رانندگی فردی به عنوان درآمد شرکت در رقابت برای کارگران کمتر. آمریکا نرخ فقر بیش از حد کاهش پیدا کرد اگر چه بیش از 41 میلیون آمریکایی هنوز در فقر زندگی می کنند با توجه به 2018 برآورد شده توسط اداره آمار ایالات متحده.

به خوبی پرداخت می شود خدمتکاران اتهامات $159 برای تمیز کردن معمولی یک اتاق خواب و یک حمام خانه که حدود سه ساعت. که 70 دلار بیش از $89 که برخی از پاک کننده های شارژ.

به خوبی پرداخت می شود خدمتکاران “گران ترین تمیز کردن شرکت در واشنگتن و بوستون, بازار,” او گفت:.

پس چه کسی می پردازد ؟

“این مردم که لازم نیست مقدار زیادی از زمان را مقدار زیادی از پول را نمی خواهم ‘پرستار بچه مالیاتی’ چیزی که می خواهید این کار درست انجام شود.”

[به عنوان 2010s نتیجه گیری سرمایه گذاران برخوردار بوده اند بازار گاو نر برای سنین — اما بسیاری از آمریکایی ها شده اند و از سمت چپ]

این سرویس همچنین تجدید نظر به آنچه که او خواستار ماموریت فکر مشتریان که می خواهند برای حمایت از یک شرکت است که پرداخت دستمزد زندگی می کنند.

“برخی از مشتریان احساس ناراحت کننده است که آنها را استخدام افرادی که نمی توان به اندازه کافی پول برای زندگی” گفت: Seyedian. “پس آن را در قدرت خود را برای تغییر دستمزد زندگی می کنند یک شبه توسط ما انجام می دهند این است که یک راه برای مردم را به انجام کاری داوطلبانه است که حداقل در خط با دیدگاه های خود.”

به خوبی پرداخت می شود خدمتکاران اعزام یک نفر در هر کار تمیز کردن پس از فرایند استخدام دقیق است. این شامل یک مصاحبه تلفنی یک مرجع بررسی آزمایشی تمیز کردن و چک های پس زمینه. یک نفر از هر 15 متقاضیان به پایان می رسد تا در کارکنان است.

“ما در حال استخدام افراد برای انجام یک کار بدون نظارت” Seyedian گفت. “آنها را مجبور به انجام آن هست. این هزینه های مشتریان زیادی از پول. ما نمی توانیم شانس.”

Seyedian متاهل با یک فرزند. او فارغ التحصیل از دانشگاه جورج واشنگتن در سال 2009 با یک درجه در امور بین المللی. پس از کار به عنوان یک مشاور او و همسرش رهبری به بوتسوانا با سپاه صلح, اما آنها تا به حال به رها کردن به دلایل شخصی در آخرین لحظه.

[مدیریت املاک و مستغلات و ساختمان و ثروت]

که زمانی که او تصمیم گرفت از آن زمان به عمل جاه طلبی خود را برای شروع یک زندگی-دستمزد کسب و کار.

“من فکر کردم این امر می تواند سرگرم کننده بیش از, مشاوره, و من می تواند انجام برخی از خوب” Seyedian گفت.

اول او محفوظ است wellpaidmaids.com اینترنت نام دامنه در GoDaddy برای $10. او پوسته $5,000 برای ساخت یک وب سایت دریافت مجوز کسب و کار و ترکیب به عنوان یک شرکت مسئولیت محدود. او شروع به تبلیغات آنلاین در سایت های مانند شاهزاده پتورته (در حال حاضر Hanna) و در محله اینترنت لیست که در آن مردم ترول برای کسب و کارهای کوچک. او در بر داشت کارکنان در Craigslist.

این 2½-سال-کسب و کار یک تکیه عملیات. آپارتمان خود را در تکووما, Md., دو برابر به عنوان دفتر کار خود. او به تازگی به استخدام یک رشد manager در $42,000 یک سال (به علاوه کمیسیون) به گسترش مشتریان و فروش. درآمد دو برابر از 300.000 دلار در سال 2018 به $600,000 سال گذشته است. او انتظار دارد که برای پیش افتادن از 1 میلیون دلار درآمد در سال 2020 کمک خواهد کرد که پوشش سراسیمگی از استخدام در ماه های اخیر. Seyedian یک فرد در حال اجرا در روز به عملیات روز.

Seyedian گفت: فردی هزینه های نیروی کار آمده به حدود 43 در ساعت است. که شامل دستمزد ساعتی بهداشت و درمان (از جمله دندانپزشکی و چشم انداز) و بارگذاری سواری به کشتی پاک کننده به شغل خود. او گفت: یک $159 اساسی تمیز کردن پس از هزینه های او را فراهم می کند با یک $33 سود.

[مبلمان ساز که قطعات بگویید (پایدار) داستان]

این شرکت رزرو بیش از 6000 تمیز کردن شغل برای 1500 مشتریان از زمان تاسیس آن. حدود 40 درصد از مشتریان خود را در حال تکرار و 10 درصد را شستشو برنامه ریزی ماهانه و هفتگی یا هر دو هفته.

خود شرح داده شده در سمت چپ-از-مرکز مرد امیدوار است که به خوبی پرداخت می شود خدمتکاران موفق و امتیاز راه به سمت سیاست هایی که برای بهبود زندگی طبقه کارگر و نرم کردن لبه های سرمایه داری.

“من فکر نمی کنم دولت باید در ساخت SpaghettiOs,” او گفت:. “اما ما باید بسیار تحت تنظیم اقتصاد به خصوص از لحاظ حقوق و دستمزد و مزایا. وجود دارد سیاست راه حل برای بهبود آن است. امیدوارم من نشان دادن این سیاست ها می تواند کار کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im