‘یک دست دادن یک دست دادن’: ویسکانسین مرد انشعابات $22 میلیون قرعه کشی برنده با ارج نهادن به دهه قدیمی پیمان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مردی که برنده $22 میلیون دلار در قرعه کشی تقسیم کرده است برنده خود را با یک دوست پس از آنها دست تکان داد 20 سال پیش و توافق برای به اشتراک گذاشتن هر گونه آینده برنده.

تام کوک کشف کرد که او تا به حال موفق به کسب چند دلار مجموع در ویسکانسین قرعه کشی در یک تبادل نظر بلیط در 10 ژوئن و به سرعت به یاد یک قرارداد او تا به حال ساخته شده را با دوستان خود یوسف Feeney در سال 1992.

دو مرد توابا بیش از یک دست دادن است که اگر هر کدام یک برنده لوتو برنده تمام پولها را تقسیم بردن مهم نیست که خریداری بلیط.

زمانی که آقای کوک متوجه او تا به حال برنده عظیم $22 میلیون برنده تمام پولها او به نام دوست خود را به او بگویید و اخبار خوب را در خود کلمه اما آقای Feeney به سختی می تواند باور این خبر.

“او به نام من و من گفت:” آیا شما حرکات تند و سریع من bobber?'” آقای Feeney یک ماهیگیر مشتاق گفت: به آقای کوک زمانی که او یاد گرفته به نفع خود.

“دست دادن یک دست مرد” آقای کوک در مصاحبه ای گفت: با Wisocnsin قرعه کشی.

پس اخبار آقای کوک به سرعت به دو هفته توجه به عضویت آقای Feeney در دوران بازنشستگی و دو هیجان زده برای برنامه ریزی آینده خود را.

مردان گفته اند که آنها لازم نیست که هر گونه عجیب برنامه ریزی برای خرج کردن ثروت هستند اما به دنبال به جلو به یک بازنشستگی راحت با خانواده زمان سفر.

“ما می توانیم دنبال آنچه که ما احساس راحتی با. من نمی توانم فکر می کنم از یک راه بهتر برای بازنشسته گفت:” آقای طبخ.

کلی شانس برنده شدن در قرعه جکپات 1 در 292,201,338. پس از انتخاب گزینه نقدی از حدود 16.7 میلیون Mr طبخ و آقای Feeney هر یک از دریافت حدود 5.7 میلیون دلار بعد از مالیات های فدرال و ایالتی.

“تبریک به تام جو و خانواده های آنها گفت:” Wisconsin Lottery مدیر سیندی Polzin.

“قدرت دوستی و دست دادن پرداخت می شود. من هیجان زده برای آنها خوش شانس بعد وارد کرده است!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im