یک راهنمای به دموکراتها قصد دارد مالیات ثروتمندان بیشتر

با ایالات متحده دموکرات مانورهای رندانه برای دیدن خواهد کرد که چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 افزایش مالیات بر ثروتمندان در حال ظهور است به عنوان یک موضوع اصلی برای یک حزب و کشیده شدن به سمت چپ توسط آن شما به ارمغان می آورد خود توصیف مترقی بال. ایده های شامل “مالیات بر ثروت” در دارایی های بسیار بالاتر از نرخ مالیات بر درآمد در بزرگترین بگیر و جدید مالیات بر معاملات مالی در نام بردن پول بیشتر برای جدید برنامه های دولت در حالی که ساخت یک دندانه در افزایش نابرابری.

1. پیشنهادات چه هستند ؟

آنها عمدتا سقوط به پنج دسته بندی:

• شروع به مالیات بر ثروت نه فقط درآمد. ماساچوست سناتور الیزابت وارن را قرار دهید 2% سالانه مالیات بر ثروت خانواده در بیش از 50 میلیون دلار افزایش به 6 ٪ در هر دلار بالاتر از $1 میلیارد. ورمونت سناتور برنی ساندرز خواهد شروع به پایین 1% مالیات بر خانواده ها به ارزش حداقل 32 میلیون دلار است که فارغ التحصیلان به 8% مالیات بر ثروت بالاتر از 10 میلیارد دلار. سابق مدیر صندوق پرچین تام Steyer همچنین خواستار 1% مالیات بر ثروت بیش از 32 میلیون دلار.

• افزایش نرخ مالیات بر درآمد برای بزرگترین بگیر. نیویورک نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز برجسته مترقی است که یک نامزد ریاست جمهوری شناور است مالیات بر درآمد بالای 10 میلیون دلار و در 70 ٪ از بالا در حال حاضر 37 درصد نرخ مالیات که در ضربات بالا $500,000. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار است به نام برای 5% surtax در همه درآمد — هر دو دستمزد و افزایش سرمایه — بالاتر از 5 میلیون دلار در سال است. (ایسنا بنیانگذار و صاحب اکثریت بلومبرگ LP شرکت مادر خبری بلومبرگ.)

• مالیات بر معاملات مالی. ساندرز پیشنهاد مالیاتی از 0.5% در سهام معاملات 0.1% در پیوند معاملات و 0.005% در معاملات مشتقات.

• مالیات بیشتر ارث. ساندرز را گسترش مالیات بر املاک و پس از آن را پوشش می دهد منابع به سمت چپ در مرگ ثروتمندترین 0.2% از آمریکایی ها درخواست یک رای از آنجا که 77 درصد در ارزش املاک و بالاتر از $1 میلیارد. او می خواهم پایین تر از سطحی است که در آن مالیات در ضربات برای پوشش املاک به ارزش 3.5 میلیون دلار یا بالاتر از دلار در حال حاضر 11 میلیون.

• مالیات بر سود سرمایه عادی مانند درآمد. سرمایه گذاران مشمول مالیات در تفاوت بین آنچه که آنها پرداخت می شود برای یک سهام یا اموال و آنچه آنها به آن را برای فروش. فدرال رای در ایالات متحده در حال حاضر در صدر در 20 درصد نیز زیر نرخ حاشیه 37 درصد در دستمزد و حقوق. میانه رو از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سناتور ctq و بلومبرگ بسیج در اطراف این ایده از بالا بردن سود سرمایه مالیات برای بالا بگیر به مالیات آنها را به طور مشابه به حقوق و دستمزد. بایدن این طرح به عنوان مثال دو برابر سود سرمایه به میزان 40 درصد برای مالیات دهندگان درآمد بیش از 1 میلیون دلار در سال است.

2. که می توان رسید ؟

در درجه اول ثروتمندترین ثروتمندان — تنها کسری از بالا 1 درصد از خانواده ها در مورد برخی از این پیشنهادات. وارن مالیات خواهد رسید ثروتمندترین 75,000 خانوار به عنوان مثال در حالی که 70 درصد رای بالا به عنوان پیشنهاد شده توسط Ocasio-کورتز خواهد ضربه بالا 0.01% از حقوق بگیران با توجه به داده های IRS. (حتی پس از آن برخی از افرادی که بیشتر از درآمد خود را به سود سرمایه از سرمایه گذاری می تواند فرار از نرخ بالاتر است.) ساندرز می گوید: املاک و مالیات اعمال را به ثروتمندترین 0.2% از آمریکایی ها است. معاملات مالی مالیات می گیرند بیشتر به شدت در فرکانس بالا معامله گران در حالی که سالانه مالیات بر مشتقات یک پیشنهاد به عنوان شناخته شده را علامت به بازار خواهد آمار سرمایه گذاران از جمله صندوق های تامینی اما برخی از برنامه های محدود کردن مالیات آمار برای صندوق های بازنشستگی و بیمه و قرارداد و اوقاف.

3. چقدر خواهد چنین مالیات بالا برد ؟

وارن کمپین می گوید طرح مالیات ها را افزایش $3.75 تریلیون بیش از یک دهه یک شکل به چالش کشیده شده توسط برخی از اقتصاددانان به عنوان overoptimistic; برآورد توسط پن وارتون بودجه مدل قرار می دهد یک دهه در مجموع $2.3 تریلیون دلار 2.7 تریلیون. ساندرز می گوید مالیاتی خود را بسته خواهد بالا بردن $4.35 تریلیون بیش از 10 سال است. بالا نرخ مالیات 70 درصد می تواند افزایش $353 میلیارد بیش از یک دهه توسط یک تعداد. دیگران می گویند که بسته به اینکه چگونه آن را طراحی شده یک نرخ های حاشیه ای که می تواند جمع آوری به عنوان کمی به عنوان $51.4 میلیارد دلار به دلیل مالیات مانور آن را آغاز کند. تخمین زده می شود که یک مالی-مالیات بر معاملات در مجموعه 0.1 درصد از ارزش تجارت اوراق بهادار را در بالا بردن $777 میلیارد بیش از یک دهه در حالی که سالانه مالیات بر مشتقات تولید خواهد بود $18.7 میلیارد دلار در یک دوره 10 ساله.

4. چه ثروت مالیات را برای نابرابری ؟

که به شدت مورد بحث است. هدف قرار دادن آنچه که مردم باید به جای آنچه که آنها کسب درآمد است به طور کلی دیده می شود به عنوان یک قوی تر راه برای توزیع مجدد ثروت به دلیل نابرابری ثروت بیشتر از نابرابری درآمد. برخی از تحقیقات جدید همچنین نشان می دهد که افزایش نرخ مالیات نمی کاهش نابرابری بسیار چرا که بسیاری از ثروت در میان ثروتمندترین آمریکایی ها ناشی از کسب و کار خصوصی سود مشمول مالیات در نرخ پایین تر و از دارایی است که باید رشد در ارزش اما سازمان ملل متحد مشمول مالیات تا زمانی که آنها به فروش می رسد.

5. چه استدلال برای افزایش مالیات بر ثروتمندان?

دموکرات ها استدلال می کنند — و رای گیری نشان می دهد تعداد فزاینده ای از رای دهندگان موافق — که دولت باید با استفاده از کد مالیاتی به توزیع مجدد ثروت رو به پایین. پس جمهوریخواه کاهش مالیات به تصویب رسید در سال 2017 به بالاترین درآمد مالیات دهندگان نسبت بیشتری از کاهش آنها می گویند که اول منظور از کسب و کار است که برای معکوس کردن روند. آنها همچنین به نفع افزایش کلی درآمدهای مالیاتی برای پرداخت هزینه های بلند پروازانه دستور کار در مراقبت های بهداشتی و آموزش عالی اقدام به محدود کردن تغییر آب و هوا.

6. چه مخالفان می گویند ؟

که مالیات بر ثروت خواهد بود و اداری کابوس نیاز به مالیات دهندگان و یا نمایندگان مستقل برای محاسبه سالانه ارزش دارایی ها از جمله املاک و مستغلات و سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی است که به شدت سخت به ارزیابی. Ocasio-کورتز تا به شک و تردید در مورد اینکه آیا دموکرات ها در واقع حمایت از چنین قانون. در حالی که ثروتمندترین دموکراتیک نامزد بلومبرگ می گوید او را در بالا بردن مالیات بر “افراد ثروتمند مثل من” او مخالف به طور مستقیم و مالیات بر ثروت به عنوان وارن و ساندرز پیشنهاد می کنیم چرا که “آن را فقط کار نمی کند.” دیگر منتقدان می گویند که مالیات بر معاملات مالی را سرمایه گران تر برای شرکت ها و معنی آنها می خواهم افزایش کمتر از آن است. چنین مالیاتی نیز می تواند در کاهش نقدینگی در بازارهای مخالفان می گویند. به طور گسترده تر آنها می گویند مالیات بر درآمد و ثروت انباشته خواهد دلسرد نوآوری و سرمایه گذاری است.

7. این است که ایالات متحده تنها چیزی است ؟

بسیاری از کشورهای اروپایی تجربه با یک مالیات بر ثروت از نوعی با حمایت ebbing و جریان در طول این دهه است. Thomas Piketty 2014 کتاب “سرمایه در قرن بیست و یکم” دوباره قوت بخشیده بحث به خصوص در کشورهای اروپایی با بدهی بالا بارهای که چشم به ثروت مالیات به عنوان راه برای دوباره پر کردن خزانه خود را. اسپانیا به طور موثر لغو آن مالیات بر ثروت در سال 2008 اما آن را به ارمغان آورد در سال 2011 و تلاش دوباره در راه به آن لغو است. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی را تا سال 2017 تصمیم به معاف منابع مالی از یک دیرینه مالیات بر ثروت کمک به خشم است که مجموعه ای خاموش به اصطلاح زرد جلیقه تظاهرات یک سال بعد. نه آلمان و نه انگلستان دارای یک مالیات بر ثروت اما بحث در هر دو کشور در مورد ایجاد یک. در آسیا که در آن نابرابری رو به افزایش بوده است به خصوص به سرعت در برخی از کشورها هستند که کمبود پول نقد مانند سنگاپور با توجه به افزایش مالیات بر ملک و دارایی به عنوان یک راه برای قرار دادن یک درب در نابرابری است. چین فشار برای کاهش مالیات برای طبقه متوسط آن منجر به انتظارات که دولت با فشار بیشتر از آن رشد صفوف خانواده ثروتمند.

–با کمک از پیتر نازکن و علامت Niquette.

برای تماس با خبرنگار در این داستان: لورا دیویسون در واشنگتن در [email protected]

برای تماس با سردبیران مسئول این داستان: وندی Benjaminson در [email protected] جان o’neil

©2020 بلومبرگ L. P.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>