تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها می گویند که آنها نمی توانیم به انبار کردن مواد غذایی

اما در زمان او می خواهم وارد همه این موارد رفته بودند. آن را به حال شده است بیش از یک هفته از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری تا به حال خواست آمریکایی ها مانند او — در خانه با شرایط بهداشتی مزمن به “سهام” و ماندن در خانه به دلیل تعمیق coronavirus بحران بود که upending هر جنبه ای از زندگی روزمره و بستن تمام شهرستانها. رئیس جمهور رفت و حتی در تلویزیون به اصرار مردم برای جلوگیری از تجمع بیش از 10.

اما مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها در ثابت درآمد که تکیه بر امنیت اجتماعی ناتواني چک و یا مواد غذایی به خرید ملزومات هر ماه قهوه ای خیلی زیادی ندارد از یک انتخاب است. آن است که تقریبا غیر ممکن است او می گوید: برای انبار کردن مواد غذایی دارو و یا سایر ضروریات فراتر از آنچه او به طور معمول خرید.

“البته من دوست داشتم به خرید مواد غذایی دیر گفت: قهوه ای, 69 بازنشسته دادگاه کارمند در برلینگتون N. C. “اما من فقط برای گرفتن چک یک بار در ماه. یک بار که رفته من شکست تا زمانی که یک بعدی می آید.”

در سراسر کشور در حال حاضر تلاش آمریکایی ها هستند که خواست به خرید بیشتر در یک زمان و در آغوش اجتماعی فاصله برای کمک به کاهش شیوع این بیماری را گسترش. در همان زمان و سوپر مارکت ها در حال گرفتن برداشت بیش از عنوان وحشت زده مصرف کنندگان ضربه محکم و ناگهانی, برنج, پاستا, حبوبات و سبزیجات کنسرو شده — نوع ارزان قیمت کالاهای اساسی قهوه ای که یاد گرفته است به کشش به ارزش یک ماه از وعده های غذایی.

مقامات کاخ سفید هستند و با توجه به اقدامات اضطراری برای کمک به آمریکایی ها از جمله ارسال $1,000 چک به طور مستقیم به کارگران در هفته های آینده. اما در حالی که پول تسکین موقت ممکن است — و به اندازه کافی پول نقد به پرداخت برای مواد غذایی و دیگر هزینه های کوتاه مدت بسیاری می گویند آن را نمی خواهد ارائه امنیت دراز مدت در زمانی که شغل های در حال خشک شدن و اقتصاد teeters به سمت رکود است.

Brown gets groceries at Aldi. She had to wait until she got her Social Security check before she could go shopping for food. (Ben McKeown for The Washington Post)
قهوه ای می شود مواد غذایی در Aldi. او تا به حال به صبر کنید تا زمانی که او خود امنیت اجتماعی را بررسی کنید قبل از اینکه او می تواند برای خرید مواد غذایی. (بن McKeown برای واشنگتن پست)
Brown checks items off her grocery list. (Ben McKeown for The Washington Post)
قهوه ای چک آیتم های خارج از فهرست مواد غذایی. (بن McKeown برای واشنگتن پست)

بیش از 37 میلیون آمریکایی — و یا در حدود 1 در 9 نفر — تلاش برای قرار دادن غذا روی میز در سال 2018 به گفته وزارت کشاورزی ایالات متحده. این تعداد می تواند به زودی به عنوان شیوع ویران کردن بر روی کارگران در سراسر کشور گفت: کتی فیتزجرالد, chief operating officer تغذیه امریکا, یک سازمان غیر انتفاعی است که نظارت 200 بانک های مواد غذایی. در حال حاضر شرکت هایی مانند Marriott International, MGM اقامتگاههای تفریحی و سزار را نشانه برنامه ای برای ریختن هزاران شغل به عنوان هتل ها, رستوران ها و مغازه های خرده فروشی تعلیق یا محدود کردن کسب و کار به صبر کردن بدترین بیماری همه گیر. در روز پنج شنبه مدعیان پرید 33 درصد به 281,000 و اقتصاددانان می گویند که شماره می تواند پرش هشت گانه این هفته آینده.

بانک های مواد غذایی, او گفت:, در حال دیدن هر نقطه از دو تا چهار برابر تعداد زیادی از مردم آنها به طور معمول در خدمت. هزاران نفر در صف بندی در رانندگی تا غذا pantries در تگزاس و ویرجینیا و میشیگان و فراتر از آن.

“این بیماری همه گیر از تغییر چهره ناامنی غذایی در آمریکا,” او گفت:. “این یک چالش باور نکردنی: در همان زمان که تقاضا خونتان و مردم نیاز به مواد غذایی تبدیل شده است بسیار دشوار است برای گرفتن.”

قهوه ای سوار به او محلی Aldi در روز یکشنبه است. او را در یک جفت دستکش یکبار مصرف و انباشت اشیاء بدست آمده او سبد خرید با دو مورد از خشک رامش دو جعبه برنج یخ زده دست و پا کردن و کنسرو مرغ و لوبیا سبز و ذرت. “من می خواستم ماهی تن تازه بود اما بیش از حد گران قیمت — $8 یا چیزی” او گفت:. به جای او برداشت 95 درصد نسخه در یک می تواند و splurged در $2.29 قلع از ماهی قزل آلا. او صرف $109 در همه.

“بسیاری از مسائل که محبوب نیست — آلی رشته فرنگی, فانتزی نان — باقی می ماند در قفسه” براون گفت. “اما آن کار نمی کند برای کسی مثل من در بودجه است.”

Brown encounters a mostly-empty poultry shelf. (Ben McKeown for The Washington Post)
قهوه ای برخورد عمدتا خالی مرغ قفسه. (بن McKeown برای واشنگتن پست)

یک تجربه ای معمولی’

بیش از 1 5 آمریکا خانواده دریافت نوعی کمک دولت هر ماه یک شماره است که می تواند به سرعت در حال رشد در هفته های آینده به عنوان خرده فروشان و رستوران ها و هتل ها و اخراج هزاران نفر از کارگران خدمات که در حال حاضر زندگی می کنند به چک چک. متوسط تامین اجتماعی پرداخت شده است حدود 1500 دلار در ماه در حالی که ناتوانی چک به طور متوسط کمتر از 1300 دلار در هر اونس. برای بسیاری از مردم است که به پوشش تمام هزینه های دیگر — مسکن و آب و برق در بالای مواد غذایی است.

از آنجا که ایالات متحده برای اولین بار مورد covid-19 گزارش شده بود در اواخر ماه ژانویه حدود 1 در 5 متحده کارگران گذاشته شده و یا به حال خود ساعت کاهش می یابد به دلیل coronavirus با توجه به نظرسنجی اخیر توسط NPR, PBS NewsHour و Marist. اقتصاددانان می گویند بیش از 1 میلیون آمریکایی در حال انتظار برای از دست دادن شغل خود را تا پایان ماه مارس به ایجاد کاملا جدید دسته از آمریکایی ها که به طور ناگهانی در تلاش برای پایان می رسد دیدار.

چیز خوبی شد برای دیوید آنتونی. او تا به حال یک شغل ثابت در یک انبار است که دارای تخصص در تجاری غرق و قفسه بندی. او اداره ها و ساخته شده $13.30 یک ساعت.

اما او گذاشته دو هفته پیش به وقوع محو تقاضا است. یک آژانس دما قرار می گیرد او در یک کارخانه ساخته شده است که کلوچه خمیر مخلوط اما دو روز بعد او یک لغزش صورتی وجود دارد بیش از حد.

“من در تلاش برای پیدا کردن کار اما همه چیز و به معنی همه چیز است که تعطیل به دلیل این ویروس” آنتونی, 39, گفت:.

او و همسر و فرزندان خود را در سنین 2 و 4 در حال زندگی در یک EconoLodge در افینگهم بیمار., جایی که آنها با پرداخت $291 یک هفته. بسیاری از وعده های غذایی خود را — که اغلب شامل کنسرو سیب زمینی و لوبیا سبز و SpaghettiOs خریداری شده با مواد غذایی — پخته شده را در یک کتری برقی و یا اجاق گاز آهسته در اتاق متل.

“بحث در مورد یک تجربه humbling,” او گفت:. “در حال حاضر ما در حال خرید مواد غذایی به عنوان ما به دلیل پناهگاه تبدیل شده است و اولویت اصلی ما است.”

آنتونی همسر او گفت ساخت $9.25 یک ساعت تمیز کردن اتاق متل. اما رزرو خشک شده اند تا ایجاد عدم اطمینان بیشتر.

خانواده کاهش داده و گوشت تازه تولید کند. در حال حاضر آنتونی که دارای اب و هوای دوره از بی خانمانی از او 17 است تعجب که آیا خانواده اش به زودی از یک مکان به مکان زندگی می کنند.

“همه بچه های من در زندگی آنها تا به حال یک سقف بالای سر خود را,” او گفت:. “اما در حال حاضر ما نگران: ما را مجبور به بازگشت به بی خانمان کمپینگ ؟ ما هنوز هم ما سه اتاق خواب چادر.”

Shelves normally stocked with toilet paper sit empty at Aldi. (Ben McKeown for The Washington Post)
قفسه ها به طور معمول مواجه نگردند با کاغذ توالت نشستن خالی در Aldi. (بن McKeown برای واشنگتن پست)

روز بدون غذا

“فراموش کردن جوراب زنانه ساقه بلند تا” Brandy Eggleston, 27, گفت:. بهترین او و خانواده اش در حال حاضر می توانید سعی کنید برای زنده ماندن.

خانواده او در دورهام, N. C. — که شامل مادر و ناپدری هر دو معلولیت — ندارد مداوم آب در حال اجرا. اما هر سوپر مارکت در شهر فروخته شده است از آب بطری.

“ما لازم نیست که یک ماشین و آن را به حتی به فروشگاه” او گفت:. که نیاز به درخواست یک دوست برای سوار شدن و یا پرداخت بارگذاری 13 دلار برای پنج مایل سفر. “و در زمان ما به فروشگاه همه چیز در حال حاضر برداشت بیش از.”

به عنوان مورد چهارشنبه. قفسه در خارج شد تقریبا خالی است. او صرف $34 ماهی, چوب, نارنگی, منجمد, پن کیک و شربت.

“ما در یک بسیار درآمد ثابت” او گفت:. “با همه چیز که در جریان است که ساخته شده آن را حتی سخت تر برای خرید چیزهایی که ما نیاز به.”

آن هم درست در حومه شیکاگو که در آن مواد غذایی pantries ساندرا Lotz متکی شده اند موردنیاز. 60 ساله که صرف چند دهه به عنوان transcriptionist پزشکی مجبور به توقف کار به دلیل تنگی کانال نخاعی و مولتیپل میلوما شکل استخوان و سرطان خون.

در حال حاضر او دو هفته قبل از او $1,200 بررسی ناتوانی می رسد و هیچ پول برای مواد غذایی.

“ما شده است بدون غذا به مدت چهار روز” او گفت:. “مردم وحشت. من معلول با هیچ وسیله نقلیه و نمی دانم چه باید بکنید.”

Lotz که پشتیبانی از دو کودکان و بزرگسالان به تازگی به سوپر مارکت رفت با 2 دلار و امید به انتخاب کنید تا یک قرص نان و یا یک جعبه ماکارونی برای چند روز ارزش وعده های غذایی. اما قفسه عمدتا لخت.

“آن را مانند آخرالزمان آمدن بود,” او گفت:. “من نیاز به نان ارزان — شما می دانید این نوع که مزه خاک اره — و همه آنها تا به حال 4 دلار و 5 دلار قرص Pepperidge Farm. اگر coronavirus دریافت نمی کند ما گرسنگی خواهد شد.”

Brown loads her car with groceries she purchased from Aldi. (Ben McKeown for The Washington Post)
قهوه ای بار ماشین خود را با مواد غذایی او خریداری شده از Aldi. (بن McKeown برای واشنگتن پست)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im