Levandowski سمت چپ گوگل در سال 2016 به شکل اتو مستقل شرکت حمل و نقل. در ماه اوت آن سال Uber به دست آورد اتو 700 میلیون دلار. (Uber در نهایت پرداخت می شود بسیار کمتر از آن چون اتو کارکنان یا سمت چپ و یا پایان داده شد و از گزینه های سهام اجازه داده شد به جلیقه.) شش ماه بعد گوگل شکایت کرد Uber ادعا که سوار-به اشتراک گذاری شرکت با توطئه Levandowski به سرقت اسرار تجاری از Google autonomous driving واحد به نام Waymo. Uber حل و فصل در ماه فوریه سال 2018 پنج روز به فیلمهای دادگاه موافقت به پرداخت بیش از $244 میلیون دلار به گوگل.

اما گوگل تا به حال نیز به ارمغان آورد یک مورد در برابر Levandowski در داوری و در ماه دسامبر یک پنل اعطا گوگل وسیع مجموع. که جایزه شد و موضوع را به دادگاه بررسی و نهایی شد در کالیفرنیا دادگاه دولت در روز چهارشنبه.

به عنوان بخشی از اشتغال خود را با بارگذاری سوار-نقطه خدمات موافقت کرده بود به پرداخت Levandowski را هزینه های قانونی از جمله هر گونه قضاوت در برابر او. اما حال بارگذاری گفت: در یک ثانیه تشکیل پرونده دوشنبه که مسئولیت هزینه است “موضوع را به اختلاف بین دو طرف است.”

Uber کاهش یافته است به نظر شنبه ، Levandowski بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در ماه اوت دادستان فدرال با منطقه شمال کالیفرنیا تحت تعقیب Levandowski ادعا او را به سرقت برده و یا اقدام به سرقت فایل های محرمانه از Waymo. 33-اتهام کیفرخواست می تواند زمین Levandowski در زندان تا 10 سال. او اتهامات را رد کرده است.

در پرونده های مدنی بین Uber و گوگل Levandowski اعمال خود را پنجم اصلاحیه حقوق برابر خود مقصر شماری زمانی که او حاضر به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک در مورد. قاضی در مورد بعد توصیه می شود که دادستان فدرال باز کردن یک پرونده جنایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات