آگوست 10, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

سابق Ole Miss بازیکن می گوید: می سی سی پی بود پرچم یک دلیل بزرگ او منتقل

بیش از آخر هفته دانشگاه می سی سی پی ورزشکاران راهپیمایی در آکسفورد به پشتیبانی از علل مختلفی مانند از بین بردن مؤتلفه بناهای پایان دادن به خشونت پلیس و جمع آوری پول برای پسران و دختران باشگاه آکسفورد. “ما می توانیم گام تا” پایان دفاعی رایدر اندرسون گفت: شیپور لجر. “ما می توانید با استفاده از صدای ما استفاده از پلت فرم ما. ما با هم واقعا قوی است. ما واقعا می تواند چیزهای اتفاق می افتد اگر ما فقط با هم آمده است.”

ورزشکاران دیگر انجام داد که فقط بیش از حد. Kylin تپه های ایالتی می سی سی پی در حال اجرا پشت توییتی هفته گذشته بود که او دیگر حاضر به نمایندگی از یک موسسه است که با استفاده از پرچم. و در هفته گذشته 46 مربیان (از جمله Bulldogs مربی تیم فوتبال مایک صافی اوله خانم مربی بسکتبال کرمیت دیویس و Ole Miss مربی تیم فوتبال لین Kiffin) و مدیران از دانشگاه می سی سی پی لابی قانونگذاران برای رای دادن به حذف مؤتلفه نماد که به نظر می رسد در گوشه ای از پرچم.

خود را ظاهر آمد در اطلاعیه ها توسط SEC کنفرانس ایالات متحده آمریکا و NCAA است که postseason حوادث را نمی توان در می سی سی پی تا زمانی که پرچم تغییر است.

“آن چیزی که حق انجام” Davis, یک, می سی سی پی, مادری به خبرنگاران گفت: پس از جلسه با قانونگذاران. “می سی سی پی نیاز به یک پرچم است که برای همه شهروندان در دولت ما.”

روز یکشنبه نمایندگان مجلس با موافقت عبور از یک قطعنامه که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز نشان داد او را امضا خواهد کرد. یک کمیسیون طراحی یک پرچم جدید که نمی باید نماد و باید شامل عبارت “به خدا ایمان داریم.”

پرسید که آیا او تا به حال تجربه بی عدالتی و یا نژادی, سوء استفاده در آکسفورد Hinson گفت: اخبار-مجله “نه این که من می توانم به یاد داشته باشید.” یک کاربر از دلتنا, Fla., او قصد دارد برای چشم پوشی از اعمال که او را فوری واجد شرایط با مکش.

“من احساس آن را بهترین گزینه برای من” گفت: Hinson a junior که به طور متوسط 10.1 و امتیاز 4.6 ریباند یک بازی در فصل گذشته. “نبود یک علم واقعی است که به آن رفت. من نگاه به مدارس و سبک بازی و من فکر کردم من بهترین جا در ایالت آیووا سیستم.”

در هفته گذشته می سی سی پی, موسسات آموزش عالی رای به نقل مکان از یک مؤتلفه مجسمه بنا در سال 1906 از یک محل در نزدیکی Ole Miss اداره ساختمان. در اوایل این ماه مدرسه esports تیم اعلام کرد که این امر با استفاده از متوقف کردن تیم های ورزشی’ شورشیان نام مستعار.

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول