سابق NHL goon با استفاده از توییتر برای ایجاد یک هاکی-سوء استفاده از خط تلفن. صندوق پستی خود را منفجر.

تنها جایی هاکی زندگی در Carcillo خانه در حال حاضر است که طبقه بالا بر روی لپ تاپ خود را, جایی که او اجرا می شود یک حساب توییتر @CarBombBoom13 که تبدیل به یک سپرده گذاری برای ورزش سخت ترین تجارب و یک بلند گو حرف زدن به تغییر تقاضا در سراسر این ورزش است.

پس از بازنشستگی از Chicago Blackhawks در سال 2015 Carcillo ابداع کرده است خود را به عنوان یک احتمال حمایت از بازیکنان هاکی که دچار تکان مغزی یا جسمی یا احساسی با هم تیمی ها و مربیان. او آغاز شده توسط های خود را در داستان های خود از آسیب, متوحش کننده و افسردگی است. پس از آن, آخر, سال, سابق, NHL, بازیکن Akim Aliu صحبت کردن بیش از حد متهم لایحه پیترز و سپس مربی از شعله کلگری از تماس او n-word سال قبل در یک لیگ کوچک, اتاق پانسمان.

Aliu را وحی موجب یک لحظه از تطهیر و حساب — در هاکی با حتی برخی از دوبله آن را “هاکی #MeToo لحظه.” فعلی و سابق بازیکنان مشترک داستان های روانی و فیزیکی. مربیان شغل خود را از دست و یا مواجه نظم و انضباط. پیترز استعفا داد. Toronto Maple Leafs مربی مایک Babcock اخراج شد پس از اتهامات سوء استفاده عاطفی از جمله درخواست تورنتو rookie به رتبه هم تیمی های خود تلاش — پس از آن های که در لیست با این تیم است. Blackhawks دستیار مربی مارک کرافورد متوقف شد متهم از لگد زدن و خفگی بازیکنان و استقرار ضد همجنس تهمت در سابق بازیکن پاتریک o’sullivan.

“زمان در حال تحول است. ما به تکامل” برندان Shanahan افرا برگها’ رییس جمهور سابق NHL, بازیکن به خبرنگاران گفت: که ماه در NHL حکام نشست. “ما همه از یک خاص نسل که در آن همه چیز رخ داده است به ما به عنوان بازیکنان است که ما نه تنها پذیرفته شده است. همه ما برای انجام یک کار بهتر از فقط ایجاد این نوع از محیط کار در یخ و یخ است.”

اما Carcillo معتقد است NHL نفوذ تنها می رود تا کنون — که در کانادا این فرهنگ را در میان نوجوانان که سفر دور از خانه برای یک فرصت برای در نهایت بازی در کانادا هاکی لیگ این ورزش را بزرگترین و رقابتی ترین تاریخ لیگ. بسیاری هرگز به NHL. آنهایی که وارد شده طولانی-تلقین به یک سیستم گاهی اوقات خشونت آمیز و تحقیر آمیز, متوحش کننده.

Carcillo می خواستم جهان را به می دانم که این کار بیش از حد. بنابراین در این روز پس از Aliu را افشاء او باز خود را خصوصی توییتر صندوق به دعوت هر کسی با یک داستان هاکی سوء استفاده برای به اشتراک گذاشتن حساب خود را با او.

صندوق پستی خود را آب گرفتگی شد: بیش از 300 نفر messaged Carcillo او می گوید بسیاری با داستان از روز خود را در تاریخ هاکی. گفت: بسیاری از آنها در گفتن داستان خود را برای اولین بار. با اجازه Carcillo مشترک یک تعداد انگشت شماری از پیام ها با واشنگتن پست.

یکی گفت Carcillo در مورد برادرزاده او یک جوان سیاه, بازیکن بود که به سخره با موز در تیم خود را در اتاق پانسمان و نژادی به نام تهمت بر روی یخ او قبل از ترک ورزش است. دیگری گفت Carcillo در گرافیک جزئیات چگونه او بارها و بارها مورد تجاوز قرار گرفته با هم تیمی های دبیرستان, اقدام به خودکشی و ترک. دیگری گفت Carcillo چگونه او و خود را در تاریخ لیگ برتر تیمی مجبور شدند به کراوات آلت تناسلی خود را همراه با اسکیت بند برای درد بازی تقلا از جنگ.

“برای برخی از این من تنها می تواند از طریق نیم بند قبل از من تا به حال برای متوقف کردن” Carcillo می گوید بیش از یک کاسه سالاد سزار در خانه اش در حومه شیکاگو. هنگامی که او را در سفر Carcillo که 35 سال زندگی در عرق کمک همسرش, الا, مادر کررل هر ترکیبی از سه فرزند جوان و عموزاده خود را به عنوان آنها پایکوبی از زیرزمین به اتاق نشیمن روشن با کف به سقف پنجره ها به یک برگ بهشت خارج است.

ساخت قهوه در سراسر آشپزخانه, گوش دادن به Carcillo خواندن از توییتر خود را به صندوق پستی Ela می شکند سکوت او: “چه کسی فکر می کند از این s—?”

“این بچه ها که دچار آسیب های روانی,” Carcillo می گوید نه از دست رفته به ضرب و شتم. “این بیشتر نژادپرستانه و ضد همجنس محیط شما تا به حال قرار داده و به خاطر همه سختی و شما نمی صحبت کردن در مورد احساسات خود را و شما انجام این کار به مردم است. مانند آن را به نوعی از مناسک گذر قادر به کاهش جزئی. آن را بسیار سخت برای متوقف کردن چرخه سوء استفاده. آن را آسان به مورد آزار قرار گرفته و آن را آسان به آن را انجام دهد به نفر بعدی.”

Carcillo تبدیل شده و برخی از پیام ها را به جنجال, به tweeting, تصاویری از افراد متهم مربیان mistreating آنها. عمدتا هر چند او مطمئن نیستید که چه باید بکنید بعد. نکته فعال رسانه های محلی? کمک فایل طرح دعوی در دادگاه? کار برای ایجاد راه حل های با لیگ برتر ؟

گاهی اوقات او باز می شود یک پیام است که نیروهای او را به مقابله با نقش خود را در آنچه که او خواستار هاکی را “فرهنگ سوء استفاده است.”

“هی دن شما لازم نیست به یاد داشته باشید من و هیچ دلیلی برای” سابق minor league داور نوشت: به Carcillo. “من می گویند شما یکی از بدترین مردم برخورد من با در بازی هاکی است. شما افتضاح به همه ما است.

“اما این یک بازی بود که خیلی وقت پیش. … من اینجا نشسته تماشای من هشت ساله و پسر یک انفجار در تمرین امروز صبح و امید آن باقی می ماند که راه را برای او برای مدت زمان طولانی. من نمی خواهم او را برای همیشه باید از طریق چه بی شمار دیگر بازیکنان را از طریق رفتن. حفظ تفرج بد و گفتن بچه های خوب’ داستان است.”

Carcillo تغییرات در آشپزخانه خود نوار مدفوع. وجود دارد بیش از حد بسیاری از قربانیان ناشناس به عذرخواهی می کنیم اما او می کند بهترین خود را الک را از طریق DMs در لحظات و نیروبخش برای آنچه که او به عنوان خوانده شده بعد.

“که یکی از شما باید قرار داده در توییتر,” او می گوید.

تیک تاک ‘بمب’

به دنبال در Carcillo تنها نشانه ای از جهنم او قرار داده و بدن خود را از طریق بازی هاکی بر روی صورت خود را. خود را چاق و چله لب فوقانی است pursed و تبدیل کمی به سمت بالا که در آن یک جن یک بار قطعه قطعه طریق به لثه ها. او دو دندان جلو تلفات از چوب و تیغه به صورت جایگزین با روکش. از آن بدتر می شود بیشتر به پایین بروید. او پاره labrum در شانه چپ خود را در بسیاری از مواقع بافت همبند است از هم پاشیده. او تا به حال شکم خود استاپلر به لگن خود. او تا به حال نه عمل جراحی زانو. او تا به حال هفت مستند تکان مغزی.

بپرسید از بچه ها که بازی در برابر او و آنها ممکن است به شما بگویم که در آن همه چیز به دست آورده karmically صحبت کردن. در نه NHL فصل Carcillo به حالت تعلیق در آمد کثیف بازی و نه بار و دو بار led لیگ در پنالتی دقیقه بدست آوردن شهرت به عنوان یک بی پروا مجری مایل به مبارزه با بیش کوچکترین بی حرمتی. در سال 2015 پس از Carcillo ناودان چوب خود را در سراسر متیو Townsend را به عقب پایین sidelining جت وینیپگ مرکز برای 11 روز یک نویسنده برای Hockey News توصیف او به عنوان “مصر در یخ توپ توپ.” هنگامی که او بازگشت و از شش بازی تعلیق یک خبرنگار از او پرسید که آیا او سبک بازی ممکن است تغییر کند. “نه” Carcillo گفت.

“من به بچه ها که استفاده می شود به بازی و آنها را درک نمی کنند می گوید:” دوران کودکی خود را بهترین دوست, دنیس اندرو سابق دبیرستان هم تیمی و جزئی لیگ رقیب. “آنها مانند” دن استفاده می شود برای انجام تمام این s—.’

“آنچه آنها درک نمی کنند این است که دن در تلاش برای تغییر این راه همه چیز هستند. همه این بازیکنان فکر می کنم Carcillo در تلاش است تا آنها را در معرض. اما او را در معرض خود را بیش از حد. او در تلاش برای تغییر همه چیز است.”

Carcillo نمی begin خود هاکی حرفه ای به عنوان یک مجری.

“او مثل یک بازیکن می گوید:” راب Gibb که مربی Carcillo جوانان تیم هاکی در انتاریو است. “او نبود این bruiser که شما ببینید این ماشین بمب ، او فقط باور نکردنی گل.”

در عین حال Carcillo در زمان به راحتی به زشتتر جنبه های بازی. زمانی که او 15, او با بازی هاکی کاربر با آینده NHL جناح آنتونی استوارت که سیاه و سفید است. در اتاق پانسمان Carcillo می گوید او و چند تن از هم تیمی های شعار “قدرت سفید” در استوارت.

“او شماره یک چشم انداز در هاکی” Carcillo می گوید: “و ما فقط f—ing می خواستم به ریز ریز کردن او را. احمق. فقط احمقانه است. منظورم آنتونی f—ing جامعی که او باید.”

Carcillo می گوید مربیان به طور معمول مستقر نژادی تهمت و ضد همجنس القاب در برابر بازیکن. انگیزه برای جلوگیری از این برچسب به عنوان قوی به عنوان تمایل به اکسل بر روی یخ. تکرار طوطی وار آنها را به طور طبیعی آمد.

“من حتی به بچه های سفید آنها بازی مانند n-عبارت” Carcillo می گوید. “آن را آموخته بود.”

در سال 2002 Carcillo فرود آمد با سارنیا نیش کانادا هاکی لیگ باشگاه که تحت درمان شدید, متوحش کننده به عنوان گرامی سنت با توجه به Carcillo و هم تیمی. زمانی که او 17, Carcillo بود مورد ضرب و شتم با یک اره کردن دروازه بان چوب و پر در حمام با دیگر rookies در حالی که هم تیمی های تف توتون و تنباکو آب در آنها ، او همچنین در معرض “خفت” او می گوید که او و دیگر rookies نشسته بودند بر دوش طبقه در حالی که جانبازان تف و ادرار بر روی آنها.

سال آینده Carcillo بازی برای تیم کانادا زیر 18 باشگاه. در تیم او مورد ضرب و شتم و قطار و اتوبوس حمام و سرویس بهداشتی.

“آرواره خود ضربه کف” Carcillo می گوید.

آن را به حال هرگز به او رخ داده است به شکایت به لیگ. اما تیم کانادا مربی براد McCrimmon منتشر شده دیوید شعبه بود که رئیس جمهور از CHL و کمیسر انتاریو لیگ هاکی که در آن سارنیا ، شعبه آمد به سارنیا به پرس و جو کردیم ولی هیچ اقدام است.

“در صحبت با برخی از افراد مسئول در باشگاه و یک زن و شوهر از بازیکنان من ندیدم یک علت برای حرکت به جلو با یک واقعی بررسی” شعبه در مصاحبه ای گفت:.

Carcillo فراخوانده شد 73 کلی توسط پیتسبورگ پنگوئن در سال 2003. پس از یک تجارت او عرضه در NHL با Phoenix Coyotes در سال 2006 و led لیگ در پنالتی دقیقه (324) در فصل 2007-08 با وجود بازی فقط در 57 بازی. او خود درمانی برای افسردگی, الکل, او می گوید, و زمان بازی کاهش یافته است. او معامله به Philadelphia Flyers اما او دقیقه نگه داشته لغزش بنابراین Carcillo تبدیل به ناتوانی. هوشیار در 25 او متوجه شد که استوارت در میان ده ها تن از دیگران سزاوار عذرخواهی. آنها کار کردن با هم در یک گروه کوچک که offseason زمانی که Carcillo کشیده او را کنار گذاشته و عذرخواهی کرد.

“من او را بخشید همانطور که ما 13 ساله کودکان و نوجوانان” استوارت گفت: در یک ایمیل. “این یکی از چند حوادث من تا به حال برای مقابله با به عنوان یک اقلیت بازی هاکی.”

بازتوانی کمک Carcillo دریافت هوشیار اما آن چیزی برای تغییر رویکرد خود را به بازی. در سال 2014 به عنوان یک عضو از نیویورک رنجرز او به حالت تعلیق در شش بازی برای elbowing یک linesman در راه خود را به جعبه مجازات. در سال 2015 او صلیب-بررسی Townsend برای یکی دیگر از شش بازی تعلیق. او برنده جام استنلی با Blackhawks در سال 2013 و 2015 و پس از آن بازنشسته شد.

او رفت و بلافاصله به مربیگری در یک گروه زیر 15 بازیکن در ایالت ایلینوی است.

“من بدبخت مرد بدبخت و تلاش برای آموزش کودکان و نوجوانان برای رسیدن به یک ورزش است که f—اد مرا” Carcillo می گوید. “من متوجه شدم شما رو به دور از این ورزش است. به عنوان به زودی به عنوان من در نهایت به حال تصویر کامل از همه چیز است که من بوده ام چگونه من می خواهم به دروغ و چگونه این ورزش خطرناک است و سپس به فکر سوء استفاده متوجه شدم که من می توانم آموزش کودکان و نوجوانان به این ورزش است.”

در 2018, Carcillo مشترک خود را سارنیا داستان publicly برای اولین بار در یک رشته از توییت. برخی از هم تیمی های سابق حمایت خود را ادعا می کند اما آن را دقیقا نمی جرقه یک جنبش است. جزئی لیگ مربیان و صاحب نظران اصرار داشت که هاکی تیره روز گذشته بود. و بازیکنان نیست مشتاق به دنبال Carcillo به عنوان مثال. او بعد از همه “خودرو بمب است.” او فاقد اعتبار برای رهبری این جنبش است.

که سقوط Carcillo بود در میان 300 سابق NHL بازیکنان که برنده 19 میلیون دلار حل و فصل از لیگ بیش از آن در دست زدن به سر و صدمات اما Carcillo تصمیم گرفتند پول را به انتخاب به سو لیگ به عنوان یک فرد. که مورد انتظار است. “است که حل و فصل شد, توهین,” او می گوید.

لیگ برتر کاهش یافته است به نظر برای این مطلب با استناد به Carcillo طرح دعوی در دادگاه.

که پیشنهاد حل و فصل نیز اتفاق افتاده است به عنوان Carcillo را ضربه مغزی علائم climaxed. او خواب تا 2 بعد از ظهر در هر روز است. سخنرانی او را نامفهوم. او اضطراب و افسردگی و افکار خودکشی. Carcillo می گوید یک تماس از یک تیمی سابق که به معرفی او به CBD و داروهای جایگزین دیگر زندگی او را نجات داد.

“سه سال و نیم از انجام چه کت سفید به من گفتن به انجام,” او می گوید دنبال کردن در حیاط خلوت خود را که در آن کودکان خود را به سرعت در اطراف در یک مینی چهار چرخ, حسن نیت ارائه میدهد از بابا نوئل. “پاسخ دادن به آن تلفن تماس زندگی من را نجات داد و به من اجازه انجام این کار را من انجام می دهند.”

یک صندوق انفجار

خیلی از Carcillo جدید زندگی است که صرف در هواپیما که نیست که از یکی از قدیمی. او پرواز به بیش از 50 زبان درگیری در 2019 و 2020 از جمله برای یک سری از حوادث در سراسر انتاریو در این زمستان در اتاق پانسمان و firehouses و ایستگاه های پلیس که در آن او در مورد بهداشت روانی با بازیکنان جوان و اولین پاسخ دهندگان. او همچنین سفر در تعقیب جایگزین مغز-درمان بهداشت: در ماه گذشته, او رفت برای پرو برای یک Ayahuasca بودند با عقب نشینی سربازان آمریکایی از جنگ در افغانستان و عراق است. او هم گفت نه.

بنابراین بهمن پیام از بازیکنان که دچار سوء استفاده تبدیل شده است به اندازه یک بار عاطفی به عنوان یک لجستیکی یکی.

“من فقط می توانید از طریق بسیاری از آنجا که فقط تن از آنها را,” او می گوید.

او نیز نمی داند که چه باید بکنید با آنها. او خواسته است یک تعداد انگشت شماری از افراد به جلو حساب های خود را به روزنامه نگاران که رسیده اند به او. گفت: برخی از آنها علاقه مند به قصاص; آنها فقط می خواستند شنیده می شود توسط کسی که آنها را تحسین. او می گوید: او و دو وکیل از دوستان بحث کرده اند یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه کانادا هاکی لیگ که در آن بسیاری از سوء ادعا جای گرفته اند.

هر چه او تصمیم می گیرد مهم مردم در حال تماشای. در ماه دسامبر یک نماینده از غرب لیگ هاکی تاریخ لیگ خواسته Carcillo برای به اشتراک گذاشتن حساب در صندوق پستی خود را در تلاش رسمی گفت: به منظور بررسی ستمكاران. Carcillo نمی اعتماد لیگ و کاهش یافته است. بعد که ماه او درخواست ملاقات با دیوید شعبه همان جزئی لیگ کمیساریای که 15 سال قبل از بررسی Carcillo را سارنیا اتهامات. این بار شعبه او را دعوت به کانادا هاکی لیگ دفاتر در تورنتو است.

شعبه گفت: واشنگتن پست — و Carcillo — که در لیگ کار کرده است برای بهبود بازیکنان با تجربه برای “سالها” و “وحی توسط Akim Aliu نمی تواند ما را به هر گام بیشتر.” این CHL او می گوید: اتحاد “تحمل صفر” برای متوحش کننده و یک تحقیق پروتکل به اتهام حوادث, متوحش کننده یا مربیگری ، اما لیگ تا به حال به استفاده از این پروتکل تنها یک بار شعبه می گوید: در سال 2006. “این تنها یکی است که توجه ما به ارمغان آورده و بررسی,” او می گوید.

“ما حتی نمی اجازه می دهد سال اول بازیکنان را انتخاب کنید تا pucks بعد از عمل,” او می گوید. “همه از آن حذف شده است. و من راضی هستم با ما تحمل صفر است که همه از آن حذف شده است.”

Carcillo می گوید: “او بسیار از لمس.”

هنوز Carcillo یک ایده برای شعبه و CHL: او می خواهد به رهبری یک گروه از سفر بازیکنان سابق و سلامت روان حرفه ای که می توانید صحبت با بازیکنان از تجربه — شاید براک McGillis, یک همجنسگرا سابق OHL و بازیکن حرفه ای; یا o’sullivan سابق NHL بازیکن نوشت که یک کتاب در مورد سوء استفاده در دست پدر خود را; یا حتی استوارت Carcillo را یک بار قربانی.

“و سپس شما باید خود را حرفه ای سلامت روان در اینجا” Carcillo می گوید. “‘شیر به این فرد اگر شما نیاز به هر گونه کمک.’ پیام تحویل داده می شود خیلی بهتر است زمانی که شما بازیکنان سابق ایم که به بالا.”

دنیس می گوید: “من فکر می کنم او دوست دارد این بازی است. او فقط متنفر نهاد — و با همین دلیل خوب است.”

برای Carcillo چنین ابتکار معنی reimmersing خود را در یک بازی او راه می رفت دور از تنها سه سال پیش یک چشم انداز او هرگز تصور نمی کرد پس از آن. با هر پیام و هر ایده جدید در مورد راه هایی برای دخالت او نزدیک تر می شود به کشف این آثار در زیرزمین خانه خود را.

“همانطور که من بهتر است,” او می گوید: “من شروع به سرگرم کننده ایده مانند نگه داشتن s— که من آن را در طبقه پایین از پدر بزرگ من.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>