نبرد شدید در حال وقوع است را به یک Khashoggi فیلم به یک صفحه نمایش در نزدیکی شما

“اگر شما دیده نمی شود ‘به مخالف” من امیدوارم که شما را” کلینتون گفت festivalgoers در مورد فیلم که در برگیرندۀ عربستان سعودی حاکمان در قتل واشنگتن پست مقاله نویس و انتقاد شرکت های غربی برای فعال کردن پادشاهی رسیده است. هالیوود صداها مانند شان پن بعد از ابراز شور و شوق خود را برای فیلم, پیوستن به یک قایق از بررسی درخشان و ساخت فیلم احساس می کنم مثل یک اسلم غوطه دادن یک محتوای تشنه توزیع کننده.

در عین حال نزدیک به هفت هفته پس از آن ساندنس اکران هیچ خریدار پا کرده است تا برای به دست آوردن فیلم غیر منتظره ای دوره طولانی از زمان در یک بازار که در آن بسیاری خوبی در نظر گرفته فیلم پیدا کردن معاملات در جشنواره و یا تنها چند روز بعد که Netflix را برای اسکندریه Ocasio-کورتز فیلم “ضربت بزمین کوبیدن خانه” سال گذشته و یا اپل برای آمدن از سن تگزاس, سیاسی, مستند “پسران دولت” در این سال است.

که بی میلی به خصوص از جهانی streamers Netflix و آمازون است و نگرانی در میان کارشناسان است که شرکت های رسانه ای در حال الحاق به یک رژیم اقتدارگرا و تایید این فیلم را نقد که شرکت های غربی فعال عربستان سعودی را بی قانون رفتار است. (آمازون اجرایی جف بزوس صاحب پست.)

“بدون اینکه داخل شرکت, آن را سخت بدانید که چه عواملی واقعا برای کسی نه برای توزیع فیلم” گفت: یاسمین فاروق یک همکار متخصص در خاورمیانه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی, یک حزبی فکر می کنم تانک. “اما آن را نمی خواهد در همه تعجب من اگر منافع اقتصادی و مالی هستند و انگیزه اصلی در اینجا. پول شده است و آنچه پایدار ایالات متحده در ارتباط با عربستان سعودی برای 75 سال است.”

مستند فیلم های گرفته شده بر روی آستین ، روزنامه نگاری نقش به عنوان رسانه های خبری مواجه شده اند کاهش غواصی به داستان ها و ساخت آنها را از طریق سیستم عامل. اما توزیع با مانع مواجه شده توسط “مخالف” برجسته کردن خطرات ذاتی به چنین همکاری های بالقوه برای درگیری بین muckraking فیلمسازان و ریسک گریز شرکت ها را قادر می سازد تلاش های خود را.

تزئین تیم از فیلمسازان بی سر و صدا شده است کنار هم قرار دادن خود را مستند در مورد Khashoggi. “ملکوت سکوت” تولید شده توسط برنده جایزه پولیتزر روزنامه نگار لارنس رایت و برنده جایزه اسکار مستندساز, Alex Gibney. فیلم خود و همچنین مراکز در اکتبر 2018 مرگ Khashoggi, ریخته گری آن در برابر تاریخی افت ایالات متحده-عربستان روابط.

فیلمسازان برای این پروژه را ایمن خرید از Showtime; این ViacomCBS بخش تامین مالی و هوا خواهد این فیلم است. اما آنها هنوز هم به دنبال یک تئاتر توزیع به داستان یک پلت فرم بالا در ایالات متحده آمریکا — انتشار freighted با عدم قطعیت است.

در یک لحظه زمانی که بسیاری از فعالان نگران است که عربستان سعودی را به اتهام نقض حقوق بشر تحت ولیعهد و محمد بن سلمان در خطر محو شدن از آگاهی عمومی ایالات متحده مبتنی بر عربستان کارشناسان می گویند این رقابت ها دوباره علاقه است و دلگرم کننده.

اما آنها همچنین توجه داشته باشید که صعود دشوار این فیلم ها در صورت در گرفتن توزیع و علاقه مخاطبان تأکید بسیار خطرات آنها هشدار می دهند.

“من نمی دانم چه کلمه حق است — سانسور و یا سرکوب و یا چیزی دیگری گفت:” شادی حمید یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز که تمرکز بر روابط ایالات متحده با جهان اسلام. “اما نقطه اساسی دارد — قدرتمند رژیم که نمی تواند به همان scruples که دیگران در حال ایجاد یک فرهنگ ترس و شرکت ها واکنش نشان می دهند با kowtowing.”

“مصوبات” بوده است به خصوص خاردار مورد. این فیلم را کارگردان Bryan Fogel گفت: پست در ماه ژانویه که او بسیار می خواست یک جریان معامله به عنوان مخالف به تئاتر توزیع که نیاز به چیدمان با هم توافق در ایالات متحده و بین المللی است.

که باعث شد این فیلم نماینده فروش UTA را رنا Ronson به تمرکز ساندنس فروش تلاش بر فرود یک. فوگل قبلی فیلم روسی حس کرد داستان “ایکاروس” بود توزیع شده توسط Netflix بکشد. این برنده جایزه اسکار بود و اثر قابل توجهی در ورزشی دوپینگ سیاست به عنوان یک نتیجه از توزیع گسترده آن.

بررسی پیشنهاد مشابه معامله شد بیش از قابل قبول برای “مخالف.” این فیلم طول می کشد هدف نه فقط در یک جرم گفته می شود به دستور بالاترین سطوح دولت عربستان بلکه در این راه شرکت های غربی پس از تنها مختصری پست-Khashoggi مکث همچنان به انجام کسب و کار با پادشاهی را قادر می سازد خود را سرکوب راه.

انواع به نام فیلم “یک مستند هیجان انگیز متناوب ارتباط … [با] فوری برخورد تم رایگان سخنرانی های قدرت و حرص و آز تکنولوژی خشونت و به طور فزاینده جهانی طبیعت از حکومت ظلم و ستم.”

Netflix و آمازون و اپل خواهد بود به احتمال زیاد هر توزیع کنندگان را مکرر پیگیری به موقع و buzzy مستند.

هر یک از این شرکت های کارشناسان توجه داشته باشید هر چند که هم بازدارنده برای خرید “مخالف.”

آمازون نخست بازیکن در این فیلم از طریق اتهام بزوس نرم بالقوه قرار دادن آن در یک موقعیت پیچیده اگر آن را به عنوان یک توزیع کننده.

این فیلم همچنین نشان می دهد که سهولت با که آی فون را هک بالقوه dissuading اپل.

و Netflix بکشد تسلیم به دولت عربستان قبل از از بین بردن یک قسمت از حسن Minhaj سری “Patriot Act” در عربستان سعودی در سال گذشته پس از دولت شکایت در مورد یک شوخی است که پیشنهاد محمد دستور داد Khashoggi کشته شدند. این شرکت همچنین به دنبال سخت در گسترش بین المللی به عنوان رشد مشترک در ایالات متحده کاهش می یابد.

فوگل گفته است که ترس از تلافی جویانه اقتصادی در این مرکز از streamers’ تمایل به انتخاب کنید تا حقوق برای پروژه خود را.

“من آمده ام به تحقق است که عمده توزیع کنندگان جهانی می ترسم از این فیلم گفت:” غربالگری توسط پن و الک بالدوین در UTA در هفته گذشته. “برنده جایزه اسکار برای Netflix بکشد به اندازه کافی به آنها را به گام تا بشقاب.”

بدون جریان ارائه می دهد, عوامل به احتمال زیاد به نوبه خود به ایالات متحده تئاتر توزیع کنندگان که بسیار کوچکتر برسد.

پن بالدوین و دیگر افراد مشهور در بخشی از این سازمان استراتژی مشترک با فیلم های مستقل برای استفاده از بدنساز افراد مشهور به منظور بالا بردن آگاهی برای یک فیلم به خصوص در میان توزیع کنندگان و یا در هالیوود است.

فوگل کاهش یافته است به ارائه یک نظر به پست برای این داستان. Ronson نیز کاهش یافته است به نظر.

سخنران برای Netflix اپل و آمازون نیز به نظر نمی رسیده که توسط پست.

یک مدیر اجرایی در یک تئاتر توزیع کننده که درگیر در گفتگو با UTA و صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به مخاطره نمی اندازد روابط گفت که بخشی از این چالش ممکن است به قیمت. فیلم شده است در مقایسه با UTA نه تنها به دیگر فیلم های مستند اما همچنین به اسکریپت فیلم هایی مانند “کانون توجه” که فروش 45 میلیون دلار در ایالات متحده ارسال قیمت بالاتر است.

ایالات متحده تئاتر توزیع کنندگان اغلب پرداخت شش چهره به صورت مستند به عنوان مخالف به هفت و هشت رقم معاملات اسکریپت فیلم فرمان.

به عنوان هفته رفتن بدون یک جریان معامله برای “مخالف” آن رقیب این است که به سرعت جلوتر تحت نظارت Gibney.

“آنچه ما با هدف بگویید یک داستان فراموش نشدنی از یک مرد [Khashoggi] کشف خود را حتی به عنوان او مبارزه برای جاده او فکر می کند که کشور خود را باید در” گیبنی در مصاحبه ای گفت:. “و” او افزود: “چقدر ایالات متحده-عربستان پویا سمی رابطه حکومت با پول است.”

گیبنی گفت: این فیلم متولد بحث او و رایت بود در مورد کنگره یادبود برای Khashoggi. آنها نمی دانند فوگل فیلم تا زمانی که آنها به خوبی در جریان است.

“ملکوت سکوت” است که به کارگردانی ریچارد رولی که قبلا به کارگردانی نظامی ایالات متحده در معرض “Dirty Wars” نامزد دریافت جایزه اسکار است. گیبنی یک تزئین تحقیقی مستندساز (“رفتن, روشن,” “تاکسی به سمت تاریک”) که برنده جایزه اسکار شد. رایت نیویورکر کارکنان نویسنده برنده پولیتزر برای “بلندی برج: القاعده و جاده به 9/11.”

فیلم از خود فیلم به تازگی نشان داده شده است برای توزیع کنندگان و Gibney گفت: پروژه “تقریبا انجام شده است.” هدف او گفت: برای اکران این سال به دنبال به زودی پس از یک Showtime پخش. او گفت: شبکه “شدت و هرگز پشیمان هرگز از ما خواست به نرم پدال و یا گام به عقب” نقد آن عربستان سعودی است.

Showtime متعلق به ViacomCBS. شرکت بین المللی بخش است که انجام کسب و کار در خاورمیانه بلکه بستگی ندارد در بازارهای بین المللی راه دره سیلیکون غول اپل و آمازون و Netflix را انجام دهد. یک پی اس سخنگوی کاهش یافته است به نظر از طرف شبکه.

هنوز هم سوال در مورد تئاتر امکانات شناور. مصرف کنندگان ایالات متحده تمایل به آمده تا حد زیادی برای احساس خوب, فیلم های مستند مانند “RBG” و “شما نمی تواند همسایه” دو فیلم که بزرگ شد, بازدید در سال 2018 اما نه لزوما تیره تر داستان جهانی ظلم و ستم.

تئاتر صاحبان می تواند به همان اندازه زیادی سوال به خصوص به عنوان عمده زنجیره ای به دنبال خود به خود ورود به عربستان در بازار است. AMC افتتاح اولین تئاتر وجود دارد در سال 2018 است و به دنبال ساخت 40 بیشتر در پنج سال آینده.

کارشناسان می گویند که اثر تجمعی از هر دو “ملکوت سکوت” و “مخالف” است که به افزایش مشخصات اتهام عربستان نقض حقوق بشر — شاید.

“آنچه در فیلم نشان می دهد این است که Khashoggi داستان زنده است که فیلمسازان هنوز این میل به گواه باشید که این قتل هنوز هم می تواند افزایش قابل توجهی نگرانی و خشم” حامد گفت. اما “مردم باید قادر به آنها را ببینید,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im