یک تب است 100.4 در اوهایو; آن را 99.5 در دلاور: کشورهای شرکت ها نوشتن از قوانین خود را برای کنترل دمای بدن در یک بیماری همه گیر

به عنوان متحده به آرامی شروع به بازگشایی پس از هفته از coronavirus خاموش شدن ناگهانی شرکت ها و کارگران صورت یک درهم آمیخته از دستورالعمل های ایمنی در مورد آنچه که متوسط باید یک covid-19 علامت هشدار دهنده.

بدون ملی غربالگری استراتژی متحده و کسب و کار در حال ایجاد دستورالعمل های خود را و ایجاد غیررسمی بیماری-نظارت سیستم های مختلف تشخیص سطوح بالقوه ایجاد سردرگمی در مورد آنچه که دمای امن است.

در خارج, دمای بالاتر از 100 درجه است به اندازه کافی برای یک کارگر به خانه فرستاد. در آمازون آن را 100.4.

“از کجا می توانم به شما در تنظیم ، خب شما چیست آستانه خطر است ؟ ” گفت: استیون لارنس عفونی-متخصص بیماری های و استاد در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “من فکر می کنم آن را آسان تر است اگر نبود یک استاندارد متوسط ما با استفاده از.”

تب یکی از علائم covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس همراه با یک لیست که شامل تنگی نفس و سرفه از دست دادن طعم و بوی گلو درد و سردرد.

اما تب یک علامت است که می تواند اندازه گیری و بررسی خارجی — به خصوص از تفاوت های مهم با توجه به کمبود سریع تست تشخیصی.

تب غربالگری مورد استفاده در قبلی شیوع بیماری از جمله سندرم حاد تنفسی (سارس) و ابولا — مشترک تبدیل شده است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما دور از کامل است. هر چند مصاحبه با یک شبکه گسترده ای توسط تنظیم درجه حرارت نسبتا پایین آستانه گرفتن بیشتر covid-19 مورد آن نیز مانع بسیاری از مردم که چیزی بیش از یک سرماخوردگی.

تب نیز می تواند یک سیگنال ضعیف از covid-19 غایب در حدود 20 درصد از covid-19 موارد که در آن بیماران نمایشگاه بدون علائم است. یک مطالعه اخیر در مجله پزشکی نیوانگلند از ووهان, چین, که در آن در سراسر جهان شیوع سرچشمه یافت که تنها 44 درصد از افراد بستری در بیمارستان برای covid-19 در آمد با درجه حرارت حداقل 99.5 درجه است.

“پس شما از دست رفته نیمی از موارد راه رفتن در درب” گفت: David Thomas مدیر بخش بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی دانشگاه که ذکر شده در مجله پژوهش به عنوان نشانه ای از غربالگری مشکلات.

یکی دیگر از چالش عدم وجود یک تب تعریف.

“وجود دارد هیچ باینری ارزش مطلق برای تب” توماس گفت.

مطالعه پزشکی در ووهان تعریف آن را به عنوان حداقل 99.5 درجه است.

یک layperson تعریف احتمالا در شروع 100 — و بالاتر از یک دمای معمولی حدود 98.6 درجه است.

بسیاری از پزشکان در نظر گرفتن یک تب به 100.4 درجه فارنهایت است که 38 درجه سانتیگراد است. دمای بدن نیز می تواند نوسان در طول روز و تغییر بسته به اینکه چگونه آن را اندازه گیری می شود.

حتی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نمی دهد یک تعریف روشن. این توصیف “تب” به عنوان یک covid-19 علامت اما ارائه نمی دهد متوسط. قوانین خود را برای گزارش بیماری شامل تب, تعریف شده به عنوان دمای حداقل 100.4 درجه و یا فقط کسی که “احساس می کند به لمس گرم است.” آن آنفلوانزا نظارت شبکه که شناسایی covid-19 عفونت اولیه در گزارش موارد با درجه حرارت شروع و در 100 درجه است. CDC دستورالعمل برای کارکنان که ممکن است در معرض covid-19 توصیه غربالگری برای اطمینان از “کارمند ندارد متوسط و یا علائم” و در عین حال آنها نمی تعریف آنچه که متوسط است.

CDC نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کاخ سفید را “باز کردن امریکا دوباره” طرح همچنین توصیه می کند که کارفرمایان انجام “متوسط چک” اما نمی استادانه درست شده.

برخی از ایالت ها و کسب و کار گرفته اند به تعریف تب خود به خود پس از رسیدن به یک سردرگم طیف وسیعی از درجه حرارت گرفته شده از افراد مختلف و در نتیجه در نتایج مختلف.

تنسی می پرسد رستوران به صفحه نمایش کارگران و مشتریان با بدون تماس دماسنج و هر کسی با خواندن حداقل 100.4 درجه است.

اوهایو نشان می دهد کارگران در خانه بمانند در صورتی که یک تب از حداقل 100.4.

گرجستان همچنین با استفاده از 100.4 درجه است. مراکز تناسب اندام و مهد کودک نیاز به تب-صفحه نمایش نه فقط کارگران بلکه مشتریان رستوران ها تنها نیاز به ارسال علائم هشدار دهنده در افراد مبتلا به تب به در آمده است.

کانکتیکات توصیه می کند کارکنان خود را به درجه حرارت و ماندن در خانه آن است که اگر حداقل 100.4 درجه است. آیووا مشابه توصیه.

مریلند است صادر تب-دستورالعمل غربالگری. ویرجینیا نشان می دهد که کسب و کار درخواست کارگران خود را به درجه حرارت و به آنها بگویید که آیا آنها یک تب از حداقل 100.4 درجه است. منطقه کلمبیا توصیه می کند که به راحتی در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها بپرسید که آیا کارگران تب دارند.

تگزاس توصیه می کند که کسب و کار صفحه نمایش کارگران برای دماهای حداقل 100 درجه و بپرسید و آنها را به بازگشت و تا سه روز پس از تب می رود.

مینه سوتا تا زمانی که به تازگی توصیه می شود بازدید کنندگان و کارگران در صنعت بسته بندی گوشت می آمد نمایش برای دماهای بالاتر از 99.5 درجه است. بود که تغییر به 100.4 درجه است.

دلاور حل و فصل یکی از دقیقترین استانداردهای در کشور است. این نیاز ضروری کسب و کار مانند دکتر دفاتر و خانه های سالمندان به نوار کارگران با درجه حرارت حداقل 99.5 درجه است. که باعث یک بررسی فرایند است که می تواند شامل یک در خانه قرنطینه.

دلاور مقامات بهداشت عمومی را انتخاب کرد که نسبتا پایین آستانه پس از بررسی covid-19 مطالعات پزشکی استیسی هافمن از دولت مشترک مرکز اطلاعات در بیانیه ای گفت.

“با انتخاب 99.5 به جای 100.4,” هافمن گفت: “ما قادر به به طور موثر تر صفحه نمایش (افزایش حساسیت) به منظور کمک به شناسایی کسانی که ممکن است در معرض خطر است.”

در فلوریدا یک فرماندار نیروی کار به تازگی پیشنهاد شده است که کسب و کار, نظارت بر کارگران دماهای اما که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است گنجانیده شده دولت قصد دارد با توجه به فرمانداری.

کلرادو تا زمانی که به تازگی مورد نیاز شرکت ها به انجام روزانه کارکنان تب بررسی و مورد مداقه قرار دادن هر کسی که پست شده دمای حداقل 99.2 درجه است. در حال حاضر کارکنان نیاز به خانه فرستاده می شود تنها در صورتی که یک تب از حداقل 100.4 درجه است.

تغییر ساخته شده بود به دنبال CDC ارشاد با توجه به کلرادو در بیانیه دولت.

بی حد و حصر دولت دستورالعمل منجر شده شرکت ها به دنبال کمک به درک آنچه که آنها باید انجام دهند گفت: Daniel Kaplan, وکیل فولی و Lardner در میلواکی, که با این نسخهها کار شرکت به دنبال بازگشایی شده است.

“ما شاهد تفاوت میان آمده است که لزوما قابل توضیح,” کاپلان گفت.

اگر چه متوسط قراضه را متوقف ممکن است بسیاری از covid-19 عفونت آنها را در خدمت هدف دیگری گفت: لارنس از دانشگاه واشنگتن.

“این یک قابل مشاهده و قابل توجه مداخله برای نشان دادن نیروی کار و عمومی است که آنها در حال بدست گرفتن این جدی بگیرید,” او گفت:.

اصلاح: نسخه قبلی این مقاله به اشتباه گفت مینه سوتا بود در میان کشورهای با استفاده از 99.5 درجه در آن دستورالعمل غربالگری. که به تازگی تغییر به 100.4 درجه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de