‘Dystopian کابوس’: trump’s اروپا ممنوعیت سفر ملاقات با شوک و سردرگمی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام بی سابقه اقدامات جدید برای مقابله با کروناویروس باعث شوک و انتقاد از مقامات سابق و مفسران در شب چهارشنبه.

در یک آدرس به ملت از دفتر بیضی که مشخص شده بود با اشتباه آقای ترامپ اعلام محدودیت های شدید در سفر بین آمریکا و اروپا برای 30 روز — به استثنای انگلستان و ایرلند.

رئیس جمهور که با آن مواجه انتقاد برای حرکت سریع به اندازه کافی برای مهار بحران بهداشت و توصیف اقدامات به عنوان “تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن است.”

سوزان رایس که نقش کلیدی در واکنش دولت اوباما به بحران ابولا در نقش خود به عنوان مشاور امنیت ملی بود و در میان برای اولین بار به صدای جیر جیر واکنش او گفت: تنها: “OMG”.

یکی از اوباما بالا سیاست خارجی مشاوران بن رودز توصیف سخنرانی رئیس جمهور و مدیریت بحران به عنوان یک “dystopian کابوس”.

“رهبران جمهوری خواه می دانستند بهتر است. آنها می دانستند این مرد بود نه در همه به این کار و در عین حال آنها به پشتیبانی او در دفاع از او به معنای واقعی کلمه رای به نگه داشتن او را در اتاق با وجود آن دانش است. و در حال حاضر در اینجا ما در این dystopian, کابوس, بدون بالغ به اجرای کشور,” او گفت:.

حزب دموکرات به رهبران ارشد مجلس سنا و نانسی پلوسی رهبر اقلیت چاک شومر با انتقاد از رئیس جمهور برای عدم اقدام به جلوگیری از گسترش ویروس در درون ما مرزها.

“ما یک بحران بهداشت عمومی در این کشور و بهترین راه برای نگه داشتن مردم آمریکا امن و اطمینان از امنیت اقتصادی است که رییس جمهور برای تمرکز بر مبارزه با گسترش coronavirus خود را. نگران کننده جمهور نمی گویند که چگونه دولت را نشانی از عدم coronavirus تست کیت در سراسر ایالات متحده” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک.


آنتونی Scaramucci که به طور خلاصه به عنوان مدیر کاخ سفید از ارتباطات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت که رئیس جمهور “شبیه ترس sedated توله سگ که فقط بی خاصیت.”

چندین بخش از گفتار و اقدامات اعلام کرد درخواست سوالات بیش از پاسخ. کاخ سفید مجبور شد به راه رفتن تعدادی از اطلاعیه ها را در آدرس — از جمله بخشی که در آن آقای ترامپ گفت: این محموله شامل خواهد بود در ممنوعیت.

آماندا Sloat ارشد همکار در بروکینگز سوال که چرا بریتانیا بود معاف از سفر بان کی مون.

“مغلوب ساختن پیشی جستن ‘اروپا اما نه بریتانیا’ بان کی مون غیر منطقی است. بریتانیا بیشتر coronavirus موارد از برخی از کشورهای اتحادیه اروپا و بریتانیا, وزیر بهداشت فقط تست مثبت است. انگلستان هنوز مرزهای باز با اتحادیه اروپا. ویروس ها احترام نمی کرد.”

آقای ترامپ را پیدا حمایت از حزب خود او ،

کارولینای جنوبی جمهوری خواه و کلید متحد از رئیس جمهور لیندزی گراهامگفت: آقای ترامپ “گذاشته بسیار خوب نقشه راه برای رسیدن به ثبات اقتصادی و مهار گسترش coronavirus. من امیدوارم که کنگره کار خواهد کرد با او در یک سازنده برای رسیدن به این اهداف است.”

پسرش, Donald Trump Jr همچنین با تمجید از سخنرانی.

“مهم و اقدامات تهاجمی توسط @RealDonaldTrump برای محافظت از مردم آمریکا است. دلسوز برای کمک به کسانی که به آن نیاز دارید در اینجا با یک رویکرد عام به جلوگیری از بیشتر و غیر ضروری گسترش ووهان coronavirus. به خوبی انجام می شود” او در توییتر نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>