یک فاجعه در سوریه به روسیه و ترکیه برخورد

برای سال, سوریه را به محاصره در استان ادلب در خدمت نهایی به عنوان یک پناهگاه برای کسانی که فرار نیروهای وفادار به بشار اسد. اما آنها در حال حاضر در حال اجرا از مکان برای رفتن. ترکیه که در حال حاضر میزبان رو از 3.6 میلیون پناهنده سوری بسته است مرز خود را حتی در حالی که آن را تهدید می کند به راه اندازی یک تلافی جویانه علیه رژیم اسد است.

کاروان غیرنظامیان را snaked راه خود را از ادلب را در شهرستانها به عنوان رژیم توپخانه و هواپیما زد که آنها چه می گویند شورشیان. صدها نفر کشته شده اند پس از حمله آغاز شد در حالی که شاهدان عینی گزارش ها نشان می دهد رژیم و متحدان آن باید یکسره هدفمند مدارس امکانات بهداشتی و مساجد در “زمین سوخته” پیشرفت که ویران ده ها تن از شهرها. جنبش کنونی مردم بزرگترین انسان exodus پس از یک سال 2017 کمپین انجام شده توسط میانمار نظامی اجباری صدها هزار نفر از Rohingya مسلمانان به دنبال پناهگاه در کشور همسایه بنگلادش.

پس از آن وجود دارد بی رحمانه سرد است. هفته گذشته به تنهایی بیش از یک دوجین پناهندگان در اثر قرار گرفتن در معرض. کمک کارگران عمدتا عامل از مرز ترکیه می گویند که آنها در حال ضعف و هشدار از وخیم کمبود چادر. آب آشامیدنی است در تامین کوتاه مدت و امکانات بهداشتی بیشتر وجود ندارد به عنوان فرار غیرنظامیان راه اندازی متزلزل اردوگاه در اعماق سوریه زمستان.

اسد آن یک لحظه پیروزی. روز دوشنبه او در سخنرانی در حلب نقطه رژیم تازه مسلمانان از یک بزرگراه استراتژیک که وارد شهر از طریق ادلب.

“ما می دانیم که این آزادی به این معنا نیست پایان جنگ و یا خرد کردن از همه توطئه و یا پایان ترور و یا تسلیم دشمن اما قطعا پاک بینی خود را در خاک” اسد گفت. “این است که مقدمه ای برای [شورشیان] نهایی شکست دیر یا زود.”

در همان روز خوانده شده را علامت Lowcock U. N. خبرگزاری کلی برای امور انسان دوستانه هشدار داد در بیانیه ای اعلام کرد که وضعیت در ایران به زودی می تواند مطرح “بزرگترین بشردوستانه داستان ترسناک قرن 21” اگر قدرت های جهانی نمی نیروی آتش بس.

اما همانطور که تا کنون مورد در سوریه جنگ جهانی است که تا حد زیادی به دنبال دور. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لیزر متمرکز در disengaging از جنگ است. ناتو باید تصریح کرد که اتحاد won’t back ترکیه باید آن را سوار در یکی دیگر از تاخت و تاز کردن به سوریه است. درگیری بین ترکیه و نیروهای رژیم در حال حاضر منجر به ده ها تن از مرگ و میر در هر دو طرف. اما بشار اسد این است که مشتاق به مطبوعات نفع خود.

“رژیم سوریه مصمم است برای از بین بردن آخرین دژ شورشی مقاومت در استان ادلب. … و روسیه داده است این حمله پشتیبانی کامل خود را از طریق حملات هوایی” همکاران من در گزارش هفته گذشته است.

“مسکو هدف این است که نه تنها حمایت از یک دوست قدیمی سوریه” به آنها اضافه شده است. “همچنین در مورد طرح روسیه قدرت های جهانی در برابر ناتو در حالی که همه دستکاری ولادیمیر پوتین رئیس جمهور پیچیده دوستی با دیگر همفکر استبدادی رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان است.”

“ایجاد روابط حسنه میان آنکارا و مسکو است که شتاب پس از 2016 کودتا علیه اردوغان شده است یکی از این تعجب آور منطقه ای دینامیک چند سال گذشته” اشاره کرد Sinan Ulgen اجرایی رئیس استانبول-بر اساس فکر می کنم تانک عدم. وی با اشاره به حدس و گمان که آنکارا شد تلویحا pivoting سوی مسکو پس از عضو ناتو در مورد خرید یک سیستم دفاع موشکی.

“اما درست حدود یک همگرایی ترکیه و روسیه منافع مارس رسیده است که در استان ادلب” Ulgen اضافه شده است. “مستقیم ترکیه و سوریه می تواند به تحمیل آسیب پایدار به رشد اردوغان-پوتین bromance.”

“آنچه باید یک تعادل بین روسیه و غرب در حال حاضر به دنبال مانند یک زندان برای ترکیه” نوشت: واشنگتن پست در مقاله نویس Asli اصلی آیدین. “هر چه انگیزه اصلی بود اردوغان و متحدان خود را ساخته اند که ترکیه بیش از حد آسیب پذیر و جدا شده — به ایستادن به روسیه بیش از یمن است.”

انتخاب در ادلب در حال گریم. “اگر شما برگردید شما می تواند بازداشت و خرج زندگی خود را در زندان و یا بدتر” سوریه به نام عبید سی ان ان گفت که حساب با چشم انداز از زندگی یک بار بیشتر تحت اسد حکومت. “من ترجیح می دهند که از همیشه بازگشت به نظام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>