متاسفانه گسترش coronavirus منجر به شدید بازار سهام در نوسانات کاهش — حداقل روی کاغذ — ارزش بسیاری از مردم حساب بازنشستگی. زیان واقعی نیست تا زمانی که شما فروش. با اینحال دیدن یک قطره در حساب شما و این احتمال که ممکن است برخی از زمان برای آن به بهبود ترسناک است.

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید ؟

یک گزینه این است که برای به تاخیر انداختن بازنشستگی خود را و کار کمی طولانی تر اگر ممکن است. کار چند سال دیگر ممکن است کمک به شما در افزایش پس انداز خود را در حالی که شما صبر کنید برای اقتصاد آمریکا و بازار سهام به بهبود می یابند.

در یک سال 2018 گزارش گالوپ اشاره کرد که سن بازنشستگی افزایش یافته است. در پنج گالوپ نظرسنجی های انجام شده بین سال 1991 و 2003 در آن یافت می شود که متوسط سن بازنشستگان شد 58. از سال 2004 تا سال 2010 این تعداد افزایش یافت و به 60 و از سال 2011 آن را به طور متوسط 61.

در حال حاضر زمان مناسبی برای اجرا یا نمایش مجدد بازنشستگی خود اعداد. با استفاده از این AARP ماشین حساب برای دیدن اینکه آیا شما صرفه جویی به اندازه کافی. اگر شما, شما ممکن است خود را برای تنظیم برنامه کار خود را ترک کنند.

تنها 20 درصد از nonretired سرمایه گذاران باید خود را محاسبه بازنشستگی درآمد و هزینه با توجه به یکی دیگر از گالوپ نظرسنجی.

این نظرسنجی خواسته nonretired سرمایه گذاران چقدر فکر کردم که باید با توجه به جنبه های خاصی از بازنشستگی از جمله بهترین سن برای شروع در نظر گرفتن امنیت اجتماعی و یا چه استراتژی آنها برنامه ریزی برای استفاده به منظور جلب درآمد از حساب های پس انداز بازنشستگی خود را. مردم گفت: آنها فکر می کردند بیشتر در مورد چگونه آنها را صرف اوقات فراغت خود را (53 درصد) در مقایسه با زمانی که شروع به دریافت و امنیت اجتماعی (45 درصد) نحوه پرداخت به صورت معمول هزینه های درمانی (45 درصد) چگونه به منظور جلب درآمد خود را از حساب های بازنشستگی (41 درصد) و یا چگونه به پرداخت هزینه مراقبت طولانی مدت و یا کمک هزینه زندگی (37 درصد).

در یک نبوی در بیانیه ای با هیچ ایده که یک بیماری همه گیر خواهد به زودی upend اقتصاد در ایالات متحده یک گالوپ محقق نوشتن در مورد این 2018 نظرسنجی گفت: “در حالی که کار در مراحل بعدی زندگی به منظور حفظ درآمد و به حداکثر رساندن امنیت اجتماعی ممکن است صدای جذاب برای کسانی که هنوز بازنشسته بهداشت بحران اخراج و مسائل دیگر فراتر از سرمایه گذاران کنترل می تواند از خط خارج این برنامه. به این ترتیب سرمایه گذاران خواهد بود و توصیه خود را برای شروع برنامه ریزی بازنشستگی به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.”

در علاوه بر این به کار دیگر شما ممکن است مجبور به تجدید نظر در برنامه های خود را در زمانی که به امنیت اجتماعی که من در مورد بحث های اخیر در خبرنامه.

در اینجا چهار قطعه از بازنشستگی مشاوره است که شما باید سوال که شما قصد دارید به ترک نیروی کار است.

اگر شما در سلامت خوب است و می تواند کار شما را ندارد کار طولانی تر کردن جدول اگر آن را به معنی شما باید امن تر بازنشستگی.

چت زنده

لطفا مرا در روز پنج شنبه 23 آوریل در ظهر (به وقت شرق آمریکا) به صورت زنده بحث و گفتگو در مورد پول خود را.

پیوستن من برای چت خواهد شد Persis یو کارکنان وکیل در ملی حقوق مصرف کنندگان (مرکز NCLC) و مدیر NCLC دانشجویی وام قرض پروژه کمک. همچنین شرکت در بحث و گفتگو خواهد شد Andrea نوارهای استارک کارکنان وکیل در NCLC. او با تمرکز بر نمایشگاه بدهی مجموعه شیوه ها از جمله عدالت کیفری بدهی.

در طول همه گیر این NCLC ارائه شده است رایگان دیجیتال دسترسی به کتاب است. شما می توانید دانلود چاپ و یا ایمیل آن را در nclc.org/readsurvivingdebt. اگر شما می خواهید یک کپی سخت, شما مجبور به پرداخت قیمت خرده فروشی اما حمل و نقل رایگان است.

همانطور که من نوشت: در بررسی من “باقی مانده بدهی” فراهم می کند هدایت در مهم ترین نگرانی های مالی از جمله برخورد با اخراج احتمالی به عنوان یک نتیجه از یک coronavirus مربوط به اخراج و یا کردند ،

خواننده سوال هفته

اگر شما یک سوال بازنشستگی و ارسال آن به colorofmoney@washpost.com. در خط موضوع قرار دادن “سوال هفته.”

س: من در زمینه من 2019 مالیات و تنظیم درآمد ناخالص $بود 86,000 به دلیل درآمد بازنشستگی دریافت کردم. من محرک بررسی شد 650 دلار بر اساس 2019 بازگشت. من نمی خواهد که ثبت اولیه تا به حال من شناخته شده آن را کاهش می دهد آنچه که من دریافت کرده است. در سال 2020 انتظار داشت من درآمد به زیر $75,000. من هر گونه توسل?

یک: از 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت در قانون گنجانده شده تا 1200 $در محرک های پرداخت برای افراد با درآمد ناخالص تنظیم از 75000 دلار یا کمتر و به $2,400 برای ارتباط با یک تنظیم درآمد ناخالص از 150.000 دلار یا کمتر است. پرداخت در حال کمرنگ با 5 دلار برای هر 100 دلار از درآمد بالاتر از متوسط نرخ دلار در محدوده خود را برای پر کردن وضعیت.

اگر چه شما دریافت کاهش محرک, پرداخت, شما ممکن است قادر به گرفتن تفاوت ($550) هنگامی که شما فایل خود را در سال 2020 بازگشت در سال آینده. Coronavirus مربوط به محرک پرداخت است که در واقع یک پیشرفت اعتباری. IRS است که با استفاده از مردم 2018 یا 2019 بازده برای تعیین پرداخت تا مردم می تواند این بودجه در حال حاضر در طول بیماری همه گیر.

بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید

افکار خود را: آیا شما شده است به لحاظ مالی نهفته coronavirus? ارسال نظرات و پیشنهادات خود را به colorofmoney@washpost.com. لطفا نام شهر و دولت. قرار دادن “Coronavirus تاثیر” در خط موضوع. من هم علاقه مند به تجارب خود و یا نگرانی در مورد بازنشستگی و یا پیری است. شما می توانید بیهوده گویی یا بیحوصلگی حرف زدن. در خط موضوع قرار دادن “بازنشستگی سوگ و نمی توانید رای بدهید.”

کروناویروس و بازار سهام ایالات متحده: آنچه شما باید بدانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات