“این عکس ساخته شده تماس” بازیگوش گفت: پس از بازی “و من با آن زندگی می کنند.”

Niners مربی Kyle Shanahan گفت: پس از آن او به فکر تیم خود را “باید رو نقاط” در طول این دنباله “اما آنها به پایان رسید که خواستار” عبور از دخالت در بازیگوش.

“من نمی تواند به دیدن آن بسیار خوب از حاشیه” Shanahan گفت. “اما من قطعا شگفت زده راه آنها اجازه کل بازی بروید.”

تماس مورد بحث طرفداران و دیگر ناظران در رسانه های اجتماعی. بازیگوش تمدید بازوی خود را و به Sorensen نسبتا نور پرتاب قبل از گرفتن برای 42-حیاط دست به کانزاس سیتی 13-حیاط خط. برخی از ناظران گفتهاند که مخاطب نبود قابل توجهی به اندازه کافی برای مجازات نامیده می شود. دیگران ادعا پرچم توجیه بود.

سابق NFL داور تری McAulay در حال حاضر قوانین تحلیلگر برای NBC در توییتر نوشت که بازیگوش فشار “به طور معنیداری کمتر نیروی” از پرتاب توسط وایکینگها مینه سوتا تنگ پایان Kyle رودلف که رفت ناخوانده و بدون تغییر توسط instant replay — در بازی برنده گرفتن در برابر New Orleans Saints طول این فصل NFC برگشتی.

“اما من همچنین فکر می کنم که خطا بود و درست یک تماس” McAulay نوشت: از بازیگوش مجازات است.

NFL را officiating بخش پشتیبانی دخالت تماس ساخته شده پنج شنبه شب گذشته در زمینه مقامات و نمی سرنگونی حاکم بر پخش. Shanahan بود مجاز به چالش بگیرید. تحت replay قوانین دخالت تلفنی و غیر تلفنی به چالش کشیده می شود توسط مربیان در اولین 28 دقیقه از هر یک نیم اما دخالت های مربوط به بررسی و تحت کنترل از پخش رسمی در طول نهایی دو دقیقه از هر یک نیم.

McAulay نوشت: “من با آن موافق تجزیه و تحلیل.” اما او و دیگران با اشاره به رودلف بازی و فکر در مورد قوام لیگ برنامه از تصویب تداخل قوانین از طریق مسنجر پخش احکام ساخته شده در بررسی تداخل تلفنی و غیر تلفنی است.

NFL تیم صاحبان در دستور لیگ مربیان سر ساخته شده دخالت تلفنی و غیر تلفنی reviewable با پخش این فصل پس از از دست رفته دفاعی عبور تداخل مجازات در برابر لس آنجلس قوچ در طول فصل گذشته NFC عنوان بازی در نیواورلئان. غیر-تماس با کمک قرار دادن قوچ به جای پرستاران به سال گذشته سوپر باول.

حرکت ساخته شده بود با وجود رزرو NFL را rulemaking شورای رقابت که همیشه مقاومت کرده بود ساخت تماس قضاوت مانند عبور دخالت reviewable با پخش.

در این فصل نتایج شامل گسترده شکایت مربیان و بازیکنان و طرفداران در مورد لیگ برنامه جدید پخش سیستم. مربیان تقبیح آنچه که آنها به نام عدم ثبات در پخش احکام ساخته شده توسط Riveron و لیگ ، گفت: برخی از آنها دیگر می دانستم که چه چیزی تشکیل تصویب تداخل و چه نیست.

لیگ وعده داده است یک بررسی کامل از تمام officiating مسائل از جمله رهبری officiating بخش و پخش-برای-تداخل در سیستم. NFL رهبران پذیرفته شده در اواخر فصل که جدید پخش سیستم عملکرد نه به عنوان این تیم در نظر گرفته شده و پس از اصل در نظر گرفتن موضع است که مربیان تحت فشار قرار دادند برای حکومت و بنابراین آن وقت بود آنها را برای تنظیم نحوه پخش احکام ساخته می شد.

صاحبان مصوب جدید پخش حکومت در تنها یک سال دادگاه اساس, بنابراین سیستم باید تمدید این offseason به در اثر باقی می ماند. رقابت کمیته مذاکرات هستند برای شروع به صورت جدی آغاز در اواخر این ماه در NFL سراغ ترکیب در ایندیاناپولیس. صاحبان می تواند یک تجدید رای در طول سالانه لیگ جلسه در ماه مارس در پالم بیچ فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im