یک گروه کر تمرین یک و یک کارناوال توپ: در داخل سه رویدادی که گناه موجب شیوع

چند روز پس از انتشار گزارش اول خود را با مرگ از کروناویروس در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: شیوع گسترده در ما نیست اجتناب ناپذیر است.

یک روز بعد, او گفت: دموکراتها انتقاد از رهبری خود را در بحران قریب الوقوع بود “جعل” بسیار شبیه به خود را استیضاح از او.

در 12 مارس او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود در تظاهرات. NBA و NCAA لغو بازی و چند روز بعد دیزنی توقیف گیتس در آن پارک.

در حالی که کشتی های کروز و خانه های پرستاری و زندانها را تبدیل به رشد برای ویروس, مقامات بهداشت و پزشکان با اشاره به چندین وقایع کلیدی در سراسر ایالات متحده که منجر به افزایش بیماری از رختکن در مرکز استیپلز پس از NBA بازی به یک مراسم تشییع جنازه در گرجستان که به احتمال زیاد منجر به دیگران است.

اپیدیولوژی باید اشاره کرد به مردی Gras به عنوان یک احتمال accelerant برای گسترش این بیماری در حالی که اکثر آمریکایی ها در سراسر ایالات متحده شد و به طور مشابه تحت هر جهت در خانه باقی می ماند و یا جلوگیری از جمعیت رفتن در مورد زندگی روزانه خود را به صورت عادی از طریق پایان ماه فوریه.

اما حوادث نقطه به نقطه چگونه به راحتی این ویروس می تواند گسترش نمایی از فردی به فرد ایجاد یک زنجیره ای از انتقال است که می تواند به ده ها تن از مردم ظرف یک ماه پس از تنها یک فرد آلوده است – هفته قبل از اینکه کسی متوجه شدم.

در اینجا داستان از یک تعداد کمی از آنها.

یک گروه کر عمل در واشنگتن

جامعه و گروه کر در مانت ورنون تقریبا یک ساعت در شمال سیاتل برگزار شد هفته تمرین در 10 مارس داخل مانت ورنون کلیسای پروتستان به دنیا آمد.

در سال 1984 تاسیس Skagit دره Chorale به حدود 120 عضو دارد.

تمرین — برگزار شد و 23 روز قبل واشنگتن فرماندار جی Inslee صادر ایالت اقامت در خانه سفارش — اختیاری بود. وجود دارد هیچ موارد گزارش شده از این ویروس در این منطقه در آن زمان است. اما صبح که این شهرستان در بخش بهداشت و درمان هشدار به انصراف از غیر ضروری کرده است. کلمه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ،

تنها نیمی از این گروه خوانندگان پیوست, تمرین آن روز.


ظرف چند روز حداقل شش عضو تا به حال تب و یا نشانههای گزارش شده. در 16 مارس 24 نفر گزارش شده بیماری از جمله برخی از اعضای که با حضور 10 مارس تمرین. یکی از اعضای آزمایش مثبت برای ویروس. بیشتر موارد تایید شد در روزهای بعد

این گروه به فهرستی به این شهرستان در بخش بهداشت و درمان و تماس هر کس در این گروه بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها با حضور در تمرین.

هفته بعد مقامات بهداشتی معتقدند که این تمرین ممکن است یک “سوپر پخش” رویداد با 45 نفر دچار Covid-19 علائم شامل 28 مورد تأیید.

دو نفر از اعضای هر دو در دهه هشتاد فوت کرده اند.

پس از مرگ یکی دیرین خواننده chorale رئیس جمهور جیم اوون گفت: “ما نشسته در ظرف هشت پا از یک بار در هفته برای سال در حال حاضر که صندلی خالی است … که واقعا به ارمغان می آورد آن را به خانه.”

در زمان تمرین این دولت نیست و در عین حال ممنوعیت اجتماعات بزرگ هر چند مقامات بهداشت هشدار داد که افراد 60 ساله و مسن تر باید از آنها اجتناب کنید.

این گروه خودداری اسامی قربانیان.

Carolynn کمستکک, chorale co-رئیس جمهور گفت: KOMO اخبار که “این ویروس متفاوت به نظر می رسد در همه.”

او گفت: “برخی از افراد تا به حال تب برخی از مردم نیست. برخی از مردم تا به حال سرفه برخی از مردم نیست. برخی از مردم تنها بود که از دست دادن حس بویایی و چشایی.”

بیش از 8,600 موارد این ویروس تایید شده است در واشنگتن با توجه به دولت در وزارت بهداشت با عنوان این هفته است. نزدیک به 400 نفر کشته شده اند.

در Skagit شهرستان نزدیک به 200 مورد شناسایی شده اند با 23 hospitalisations و حداقل پنج مرگ و میر. سی و هفت نفر بهبود یافته اند.

این گروه امیدوار است تا دوباره با سقوط به آماده شدن برای آن دسامبر “نوید کریسمس” کنسرت.

یک حزب ساحل در میامی

جمعیت هجوم آورده به سواحل فلوریدا به عنوان آب و هوای گرم و بازگشت به ساحل در ماه گذشته از جمله صدها نفر از مردم که با حضور یک هفته ای جشنواره و جمع آوری کمک برای ملی LGBTQ نیروی کار.

میامی 27 سالانه حزب زمستان جشنواره به مدت شش روز برگزار شد و در این سال از 4-10 مارس, بسته بندی سواحل و اتاق های هتل با رقص, احزاب, افزایش هزار دلار و ترویج “پناهگاه های امن مکان های که در آن ما می توانیم خودمان را احاطه شده توسط ما انتخاب خانواده و پذیرفته شده و تنها راه ما هستند” برگزارکنندگان گفت.

چند روز قبل از این رویداد میامی شهردار کارلوس Gimenez جلسه با دولت و مقامات محلی “به آدرس نگرانی های” بیش از شیوع کروناویروس که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده در دولت است. شهردار گفت: “از فراوانی از احتیاط … ما می خواهیم به آماده شود برای اطمینان از ایمنی از ما ساکنان و بازدید کنندگان”.

زمانی که احزاب آغاز شده در مارس 4, چند موارد تایید شده در دولت است. برگزارکنندگان توزیع 10,000 بسته از دست sanitiser.

هفته بعد چند شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای Covid-19. دو مرد فوت کرده اند.

اسرائیل کاررا 40 ساله در میامی ساکن شد بخش اول گزارش coronavirus مربوط به مرگ است. او در 26 مارس. متولد در کوبا او یک رادیولوژیست که تمرین در پاراگوئه قبل از مهاجرت به آمریکا در سال 2016.

در بیانیه نیروی کار مدیر Rea کری گفت: “او به وضوح دوست داشتنی شده توسط بسیاری از. ظلم و ستم به ویژه از این ویروس این بیماری همه گیر است که ناتوانی ما با هم در غم و اندوه به نگه داشتن هر یک از دیگر و برای مراقبت از هر یک از دیگر.”

وظیفه نیروی داوطلب ران غنی شد بستری شدن این ویروس در اواخر ماه گذشته قبل از مرگ او.

در بیانیه این سازمان گفت: “Ron شد یک چهره آشنا به مهمانان که با حضور نیروی کار, جشن, حزب زمستان جشنواره و ما فورت Lauderdale خانه احزاب در طول پنج سال گذشته به عنوان او لبخند بزرگ و گرما او را بیشتر در خدمت مهمان نوازی ما تیم است.”

در 12 مارس, میامی لغو همه تجمع جرم و فلوریدا بود تحت یک حالت اضطراری است.

در اواسط ماه مارس جشنواره شرکت کنندگان تام Carr زده بود و تب و لرز. او تست شده همراه با شوهر خود در 16 ماه مارس در بر داشت مثبت برای coronavirus و خود-جدا شده در صفحه اصلی. یک هفته بعد او به بیمارستان منتقل شد با توجه به Sun Sentinel. او همچنان در بخش مراقبت های ویژه در کما

در 16 مارس وظیفه نیروی مدیر کری گفت: “ما می دانیم که وجود دارد بسیاری از مکان ها می تواند مردم را در معرض شده قبل و بعد از [این] حزب زمستان به این ویروس را توسعه داده است اما ما می خواستیم به این اطلاعات عمومی در اسرع وقت … سلامت و ایمنی از هر کسی که در هر وظیفه نیروی رویداد از اهمیت زیادی برای ما.”

از آنجا که شیوع بیماری شد و برای اولین بار منتشر شده در فلوریدا دولت شناسایی بیش از 14,300 موارد از این هفته. نزدیک به 300 نفر کشته شده اند.

اعضای Zulu اجتماعی کمک & لطفا باشگاه رژه 25 مارس در نیواورلئان.

یک کارناوال توپ در نیواورلئان

در 21 فوریه چهار روز قبل مردی گراس زولو اجتماعی کمک و لذت Club — یکی از بزرگترین سیاه, کارناوال سازمان در نیواورلئان برگزار شد سالانه آن توپ پر جنب و جوش سیاه و سفید کراوات امر با توپ پر زرق و برق لباس و sequined لباس های موسیقی زنده و تاجگذاری در این سال خانواده سلطنتی.

برایان Sims یکی از اعضای سازمان به صورت 24 سال بود و در این سال پادشاه است. Dr Chana Macias نامگذاری شد 2020 Zulu ملکه.

این krewe سالانه رژه نورد در اوایل مردی Gras صبح که در این سال کاهش یافت و در 25 فوریه با 1500 نفر در 29 شناور سوارکاری در سراسر شهر شروع 8 هستم و پیچ در پیچ از طریق این شهر برای چند ساعت پستال هزاران نفر از مردم در این مسیر است.

چند هفته بعد حداقل 20 نفر از میان 800 عضو سازمان بودند در بیمارستان بستری هستند یا دوره نقاهت بعد از coronavirus علائم.

حداقل دو نفر از اعضای آن کشته شده اند, هر چند, New Orleans, عضو شورای شهر و Zulu هیئت مدیره صندلی بانک جی گفت: پنج عضو دیگر فوت کرده اند در میان همه گیر.

کرنل “Dickey” چارلز مورد علاقه مربی در Lusher منشور دبیرستان, درگذشت مارس 24.

لری هموند بازنشسته خدمات پستی کارگر و سازمان’ 2007 پادشاه نیز درگذشت اواخر ماه گذشته.

در یک بیانیه شهردار LaToya Cantrell گفت: “این شکسته قلب من به علامت عبور از دکتر لری هاموند…یک بخش حیاتی از شهر ما تولد دوباره پس از کاترینا [و] یک فرهنگ حامل به معنای واقعی. ما سوگواری عبور خود را [و] همه Covid قربانیان با قلب سنگین. ممکن است او در آرامش استراحت.”

توپ برگزار شد ارنست N Morial مرکز کنوانسیون که در آن بسیاری از کارناوال توپ صحنه هستند از طریق فصل. آن را در حال حاضر به طور موقت بیمارستان مسکن از 1000 تخت برای دوره نقاهت بیماران برای از بین بردن این منطقه به اندازه بیمارستان.

بیش از 16000 مورد از این ویروس شناسایی شده در کشور است, از این هفته. نزدیک به 600 نفر کشته شده اند.

پس از شیوع Zulu رئیس جمهور جیمز الروی گفت: “آنچه که من انجام داده اند به عنوان رئيس جمهور از سازمان است به مطمئن شوید که ما راه رفتن همراه با دولت ما رهبران ما و رهبران محلی را به مطمئن شوید که ما از برادران ما به ماندن بگیرید امن [و] در خانه بمانند.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im