‘یک بمب بیولوژیک’: مسابقه فوتبال در ایتالیا مربوط به کانون شیوع بیماری مرگبار

هفته بعد برگامو به دست آورده غم انگیز تمایز بودن سخت ترین ضربه استان در سخت ترین ضربه از منطقه لومباردی در اروپا سخت ترین-آمار کشور است. گسترش رمان coronavirus است که دارای عقاید روزانه و اگهی بخش در برگامو را در روزنامه های محلی از دو یا سه صفحه را به اندازه 10 یا 11. واحد مراقبت های ویژه وجود ندارد و تقریبا به اندازه کافی تخت و سربازان ایتالیایی در حال اعزام به حرکت تابوت از برگامو را غرق morgues.

در میان “غم توضیحات” برای این وضعیت وجود دارد این است که فوتبال و شهردار برگامو یک شهر از حدود 120,000 که در دهکدهای به همین نام به عنوان آن استان روز سه شنبه گفت.

“برخی از 40,000 برگامو ساکنان رفت به میلان برای تماشای این بازی است. دیگران آن را تماشا از خانه های خود در خانواده در دو گروه در نوار” گفت: شهردار جورجو گوری (از طریق Agence France-Presse).

“این روشن است که شب بود و یک وضعیت که در آن ویروس به طور گسترده ای گسترش,” او اضافه شده است.

و اشاره کرد که بسیاری از سفر در حمل و نقل عمومی هم از برگامو قبل از بسته بندی به میلان در سن سیرو ورزشگاه سر از pulmonology در برگامو بیمارستان به تازگی توصیف نهایی لیگ قهرمانان اروپا مطابقت به عنوان “یک بمب بیولوژیک.”

در آن زمان چند در ایتالیا به شدت نگران covid-19. دو روز بعد از بازی پخش شد هر چند کشور شاهد آن تایید مرگ از بیماری و در عرض دو هفته برگامو بود گزارش یک افزایش شدید در نرخ آن از coronavirus موارد است.

با توجه به غیر منتظره مرگبار طبیعت از شیوع بیماری وجود دارد, ایتالیایی immunologist (از طریق Corriere dello Sport) با اشاره به برگامو وضعیت به عنوان یک اقتصادی و اجتماعی مرکز نیز به شهرت این منطقه ساکنان بودن سخت کوش و ساعی نشان می دهد که آنها ممکن است بیشتر تمایل نسبت به برخی دیگر به شانه علائم بیماری و ادامه زندگی روزمره خود.

Immunologist فرانچسکو لو Foche همچنین اشاره کرد که “زمان مربوط است” از نظر زمانی که مسابقه فوتبال صورت گرفت و چگونه این بیماری پس از آن در زمان خاموش.

“تجمع هزاران نفر از مردم سانتی متر از یکدیگر درگیر شدن در مظاهر شادی و سرخوشی مثل بغل کردن, فریاد همه از آن می تواند مورد علاقه ام ویروسی دانشجویان” لو Foche گفت: (از طریق هدف). “من به تصور بسیاری از نمی خواهید به دست است که بازی اگر آنها تا به حال بلیط حتی اگر آنها احساس تب خفیف.

“با حقیقت آن جنون بازی با یک جمعیت در حال حاضر, اما در آن زمان همه چیز نیست به اندازه کافی روشن. آن را می شود غیر قابل تصور در حال حاضر.”

زمانی که دور دوم که رقابت صورت گرفت در مارس 10 وجود دارد طرفداران در غرفه در Mestalla به عنوان آتالانتا برنده 4-3 برای رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا یک چهارم نهایی, برای اولین بار. ظرف چند روز اسپانیا خواهد موسسه ملی مستند زیر اقدام مشابهی را برای تصویب در ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا خواهد تاریخ ورزش عمده سازمان ها در سراسر جهان در تعلیق رقابت است.

شش روز بعد از بازی در والنسیا که باشگاه اعلام کرد که “با وجود اقدامات سختگیرانه” در آن به تصویب رسید و پس از سفر به میلان را “خطر بالا” منطقه 35 درصد از آن شروع آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. آتالانتا گفت: سه شنبه (کرج) که در آن دروازه بان مارکو Sportiello شد برای اولین بار در آن باشگاه و 15 در ایتالیا Serie A به تست مثبت است.

به برگامو شهردار بزرگترین منبع واحد شهر خود بدبختی بود به احتمال زیاد یک بیمارستان در منطقه که در آن یک بیمار بستری شد بدون اینکه تشخیص داده coronavirus را قادر می سازد او را آلوده به دیگران است. این مسابقه فوتبال تا به حال شده است یک عامل گوری ادعا کرد به خصوص با توجه به عدم ضرورت با توجه به اجتماعی فاصله زمانی که آن را ایفا کرده است.

“ما از اواسط ماه فوریه تا ما نیست که در این شرایط چه اتفاقی می افتد” گوری گفت: (از طریق آسوشیتد پرس). “اگر درست است چه آنها می گویند که این ویروس در حال حاضر در حال گردش در اروپا در ژانویه, سپس آن را بسیار محتمل است که 40,000 Bergamaschi در غرفه از سن سیرو همه با هم رد و بدل این ویروس در بین آنها است. به عنوان ممکن است به طوری که بسیاری از Bergamaschi که شب رو با هم در خانه بارها به تماشای مسابقه و همین.

“متاسفانه ما نمی توانست شناخته شده است. هیچ کس می دانست که این ویروس در حال حاضر در اینجا” شهردار اضافه شده است. “این اجتناب ناپذیر بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>