یک معشوق مشاور مدرسه الهام بخش و مربی بسکتبال و در حال حاضر یک coronavirus قربانی

او زده مرد جوان یک معامله: شکست دادن هم تیمی های خود در تمرین و او تا به حال یک نقطه. این یک روبرو می شوند که تغییر مسیر تپه, که گفت که او اغلب به دردسر. برک او را هدایت ساختار و حتی یک جفت کفش بسکتبال از خود گنجه زمانی که او نمی تواند به استطاعت خود را.

“من هیچ کس مهم” هیل گفت: “او هنوز هم از نگاه کردن به من است.”

برک شناخته شده مشاور مدرسه و مربی بسکتبال در Hyattsville, Md., دبیرستان تسلیم جمعه به عوارض covid-19 یکی از 10 نفر در دولت است که مرگ و میر مرتبط شده اند به کوروناویروس. او 54.

برک مرگ آمد و به عنوان یک شوک به خانواده اش که گفت: نیروی دریایی جانباز مبتلا به آسم بود اما از نظر جسمی مناسب و خوردن یک رژیم غذایی سالم است. زمانی که او بیمار حدود دو هفته پیش گفت که دختر خود را Chanel پارکر که او برنامه ریزی برای تعطیلات در ایالات متحده آمریکا هنگامی که او احساس بهتر است.

“او قوی بود. او سالم بود. او کار می کرد هر روز” گفت که پسرش Sydne برک یک معلم و کارآفرین در نیویورک است.

روز شنبه در شمال غربی بالا اصلی E. Carlene موری با ارسال نامه ای به جامعه مدرسه گفت که برک گذشته بود و دور از coronavirus. در همین روز درگذشت سیستم مدرسه اعلام کرد که یک معلم انگلیسی در نقطه بالا در آتلانتیک سیتی, Md., تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. این مرد 39 ساله Jason فلاناگان در پزشکی ناشی از کما جمعه.

برک, بروکلین, مادری برای او شناخته شده بود لبخند وسیع حس شوخ طبعی و بروکلین لهجه کیفیت است که رسالت او را به دانش آموزان در شمال غرب ، او یک استعداد برای دیدن بالقوه در افراد جوان که تا به حال نوشته شده است توسط دیگران و هل دادن کسانی که در اطراف او به بهترین خود را. او ارزش فشار بیش از استعداد است.

“سخت کار ضربه استعداد اگر استعداد نتواند به کار سخت” Sydne برک گفت پدرش به او گفت.

جوانترین دختر Arnetha برک گفت: او را دیدم خود را در اثر دانش آموزان و تصمیم گرفت به دنبال رد پای خود. در حال حاضر یک معلم مهد کودک در Gladys ظهر Spellman ابتدایی در Prince george’s County او قصد دارد به دنبال مدرک کارشناسی ارشد خود را به طوری که او می تواند تبدیل به یک مشاور مدرسه.

“من عاشق اثر او در دانش آموزان خود گفت:” Arnetha, 23. “او واقعا نجات بسیاری از مردم و تحت تاثیر بسیاری از مردم به خارج کردن خیابان ها و بازی بسکتبال است.”

لو ویلسون که مربیان در Henry A. عاقلانه جونیور بالا, ملاقات برک حدود 15 سال پیش زمانی که او مشتاق البدل از سلف خود جرالد مور. هنگامی که مور درگذشت و برک در زمان بیش تیم, سرمربی جدید تبدیل به ویلسون برای مشاوره.

ویلسون به یاد می آورد راه برک دوست داشتم به لاف زدن در مورد چیزهایی که ساخته شده است که بازیکنان خود را به ویژه در خارج از بسکتبال. او به یاد چگونه او بهترین مرد در جهان, اما همچنین رقابتی ترین.

“در بسیاری از راه های برک و من تا به حال یک خواهر و برادر-برادر کوچک رابطه, دلیل خاموش دادگاه ما بزرگ بودند اما در دادگاه او همیشه می خواستم به ضرب و شتم من” ویلسون گفت:. “و او را با ضرب و شتم من برای اولین بار — این فوریه در وقت اضافه. “

“این اولین و احتمالا آخرین باری است که من تا به حال خواهد شد را جشن می گیرند با مخالفت مربی آنها پس از ضرب و شتم من” ویلسون گفت:.

فرزندان خود گفت که او تا به حال انتظارات بالا برای آنها — فقط به عنوان او تا به حال برای بازیکنان خود و دانش آموزان است. و در حالی که او می تواند استرن او همچنین تراوش عمیق غرور در موفقیت های خود. زمانی که Sydne کردم و مدرک کارشناسی ارشد خود در مدیریت ورزشی و آموزش و پرورش برک به او انداخت و گریه او به عنوان تست پسرش دستاوردهای.

او همچنین به زندگی از حزب بود و تیز حس سبک.

“او بسیار پرواز” گفت: دختر خود را Chanel پارکر. او عاشق گوچی گاهی اوقات ورزشی گوچی کمربند در حاشیه دبیرستان بسکتبال بازی.

جف لیندزی که مربی در کنار برک برای 11 سال به خاطر راه برک رفت از راه خود را به یک سنگ برای دیگران. زمانی که لیندزی پا به دور از مربیگری برای ورود به یک مرکز توانبخشی و کار از طریق شخصی چند جنگ برک به طور منظم پرداخت و او را یک دیدار قبل از بازی.

“حتی اگر من می خواهم به دور از تیم و نمی دانم که نیمی از بازیکنان بودند که او می خواهم هنوز هم می آیند و از من بپرسید در مورد ترکیب اولیه و طرح های, چرا که او می دانست که من چقدر عاشق این بازی” لیندزی گفت. “او بیش از فقط یک مربی است. او یک دوست. او بهترین دوست من بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>