42 سال پر به عنوان یک اورژانس NHL دروازه بان. او پیروزی است.

“این عالی بود” Ayres گفت: Sportsnet. “بدیهی است که زمان از زندگی من خارج وجود دارد. من شده است در این یخ را چند بار بدون طرفداران قرار داده و طرفداران در مخلوط آن را کاملا متفاوت بازی, بدیهی است, اما یک بار در یک عمر من آن را.”

Ayres شد قدیمی ترین goaltender در 42 سال و 194 روز در لیگ تاریخ را به نفع خود را به طور منظم فصل اولین. به عنوان اورژانس دروازه بان او در دسترس برای هر دو تیم.

Ayres شد مقیم وقت خود را زمانی که او متوجه شد که نیاز در شبکه. “من تا به حال یک زن و شوهر پیام های متنی که به من گفت ‘دریافت در آن وجود دارد و من تا به حال دیده نشده فیلم — من در اتاق رسانه, نوع, از, توسط, خودم,” او گفت:. “آن مرد می آید در [می گوید] ‘رفتن آماده است.’ . . . آن وحشی بود. این بسیار سرگرم کننده بود.”

در دومین تنفس او یاطاقان های خود. “به من گفت: بچه ها در اتاق پانسمان, ‘هنگامی که ما آمده ایم برای سومین, من حل و فصل کردن و آماده برای برنده شدن در این یکی,’ ” Ayres گفت: CBC Sports.

Ayres امیدوار است برای یک هاکی حرفه ای به طور موثر به پایان رسید و در سال 2004 زمانی که او موفق به دریافت یک کلیه از مادر خود.

او 500 دلار برای تلاش های خود را یکشنبه و او برای حفظ نیوجرسی. پس از ساخت آخرین نجات او mobbed توسط هم تیمی های خود.

“این بچه ها عالی شد,” او گفت:. “در واقع نقطه ای است که من حل و فصل به پایین یکی از بچه ها [اریک Haula] به من گفت:” فقط از آن لذت ببرید. ما اهمیتی نمی دهند اگر شما اجازه دهید 10 گل در.’ که من حل و فصل در سمت راست پایین و عالی بود.”

Ayres داده بود تا رویای خود را از بازی NHL محتوا برای پر کردن به عنوان مورد نیاز برای افرا برگها و Marlies. او سرد خود را جت انتظار در Scotiabank آرنا در مورد یک اورژانس دروازه بان مورد نیاز بود.

ادامه مطلب هاکی در:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de