99 سال کهنه را افزایش 23 میلیون دلار در بریتانیا به سیستم مراقبت های بهداشتی با راه رفتن باغ خود

او تقسیم سفر به تکه های 10 دور با ایده تکمیل آنها قبل از تولد 100 در 30 آوریل. در ابتدا او می خواست برای افزایش 1000 پوند ($1,250). اما در کمال تعجب فقط 24 ساعت پس از مور (یا کاپیتان مور به عنوان او از روی علاقه شناخته شده در رسانه های اجتماعی) آغاز شده او تا به حال مطرح شده معادل $8,750.

سه شنبه کمک های مالی خود را به حال پریدم به $1.25 میلیون. و در روز پنج شنبه به عنوان او به پایان رسید او final lap — که دو هفته جلوتر از برنامه و بصورت زنده توسط بی بی سی — که رقم آمار 15 میلیون دلار. او به عنوان عبور از خط پایان شش روز پس از تلاش های خود را آغاز کرد بالن می تواند دیده می شود در این فاصله سربازان از یورکشایر هنگ تشکیل یک گارد افتخار و به او ادای احترام کردند. تیره و تار مراقبت های بهداشتی کارگران از او تشکر سراسر کشور است.

کمک های مالی متوقف نشده است. از صبح روز جمعه مور تا به حال مطرح شده 23 میلیون دلار در بریتانیا به سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان کارگران در معرض خطر زندگی خود را برای نجات دیگران. بیش از 13000 نفر در انگلستان فوت کرده اند این ویروس از جمله 27 سلامت-مراقبت از کارکنان.

مور که خدمت در هند در طول جنگ جهانی دوم کشیده شده ملی و بین المللی تحسین در حالی که مستند ماجراجویی راه رفتن خود را در رسانه های اجتماعی. به عنوان علاقه کهنه رشد و صعود کمکهای مالی خود را JustGiving صفحه سقوط به طور مداوم با توجه به حجم گسترده از مردم هجوم آوردند به حمایت از او به عنوان او انجام تعهد خود در Bedfordshire, 50 مایلی شمال لندن است.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock او را به نام یک “الهام” در حالی که قهرمان سنگین وزن بوکس آنتونی جاشوا برچسب او را “خارق العاده انسان است.” روز جمعه دوک و دوشس کمبریج ویلیام و کاترین, ستایش داستان خود را به عنوان “باور” در مصاحبه با “بی بی سی صبحانه.” شاهزاده ویلیام که در خط دوم به تاج و تخت بریتانیا پس از پدرش پرنس چارلز به نام مور “یک مرد جذب سرمایه و ماشین آلات.”

“من فکر می کنم آن را کاملا شگفت انگیز است که من فوق العاده شاهزاده می توانید می گویند چیزی شبیه به آن” مور در پاسخ به بی بی سی پس از تماشای این زوج سلطنتی نظرات.

در روزهای اخیر هزاران نفر استفاده کرده اند بالا روند توییتر هشتگهای #walkwithtom و #CaptainTomMoore به ارائه کهنه آرزوهای خوب و تشویق او ، مور شده است سپاسگزار برای غلیان احساسات از عشق به طور منظم مصرف به رسانه های اجتماعی برای تشکر از کسانی که تا به حال اهدا و به اشتراک گذاشتن داستان خود را.

مور شده است در آغوش سراسر کشور به عنوان یک گنجینه ملی است که آوردن مردم با هم در طول یک دوره از تراژدی و گسترده عدم قطعیت است. بیش از نیم میلیون نفر با امضای یک طومار درخواست برای مور بود دستور ملکه الیزابت دوم برای تلاش های خود را.

“این شگفت انگیزه قهرمان شایسته اهدا شود سلحشوری” این دادخواست می خواند. لطفا ثبت نام آن را به اتفاق می افتد.” روز پنج شنبه سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ گفت که نخست وزیر بوریس جانسون که به تازگی به صرف روز در بخش مراقبت های ویژه در حالی که مبارزه با covid-19 خود را “قطعا باید به دنبال راه هایی برای تشخیص تام خود را برای تلاش های قهرمانانه.”

سخنگوی اضافه شده است که مور به “اسیر قلب یک ملت” و “نشان یک عمر از شجاعت و شفقت است.”

در مصاحبه با بی بی سی مور دختر, هانا Ingram مور گفت که او دچار شکستگی هیپ در سال های اخیر و آسیب به حال او را کمتر مستقل است. او اضافه کرد که او را تازه کشف شهرت و جمع آوری کمک مالی ابتکار عمل را به او می دهد یک حس از هدف است. “من فکر می کنم او این کار را تا زمانی که هر کس می گوید توقف,” او گفت:.

تمام وجوه مطرح شده توسط مور اهدا خواهد شد به یک گروه از سازمان های خیریه که حمایت و حفاظت از بریتانیا NHS در زمانی که این سازمان در حال گریه کردن برای حمایت مالی و حفاظت بهتر برای کارگران آن است.

در مصاحبه با اسکای نیوز استرالیا روز جمعه مور مورد ستایش قرار داد بریتانیا مراقبت های بهداشتی کارگران توضیح داد که آنها تا به حال به او کمک کرد در گذشته و ارائه شده “با شکوه است.” او ادامه داد: به قهرمان کارگران در خط مقدم گفت: “همه آنها که بسیار شجاع است. هر روز آنها با قرار دادن خود در معرض خطر از این نهان دشمن است که ما در حال حاضر است.”

“من همیشه بر این باور بودند که همه چیز بهتر خواهد شد” مور گفت که در مورد خواسته های خود چشم انداز مثبت.

“به یاد داشته باشید در زمان جنگ همه چیز بد بودند اما در نهایت آنها به نظر می رسید برای دریافت بهتر است. ما جنگیدند و ما برنده او گفت:” در مصاحبه.

به دنبال به جلو به صدمین سالگرد تولد در مارس 30, کودکان در سراسر کشور در حال, تزئینات تولد کارت برای کمک به او را جشن نقطه عطف. تا آن مور می گوید او هنوز هم کار را به انجام.

“اگر چه ماموریت کامل است — من می خواهم به نگه دارید در رفتن” او توییتی در روز پنج شنبه.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات