9 اسپانیایی شراب برای نوشیدن در حال حاضر به حمایت از این کشور

Sدرد تبدیل به بدترین کشور اروپایی به آمار coronavirus پس از ایتالیا. و صنعت شراب در همه جا و نه فقط در این کشورها خواهد بود رنج می برند عواقب آیا در شرایط قادر به کار در باغ های انگور و یا فروش شراب به رستوران.

به تنها یک کشور ممکن است به نظر می رسد عجیب اما اسپانیایی شراب و در خصوص rioja و شری هستند که برخی از مهمترین و دوست داشتنی و به راحتی در دسترس در این کشور و من را به دیگر سخت ضربه کشورها از جمله ما شراب داخلی صنعت در هفته های آینده.

و به من گفت: هفته گذشته در شراب ایتالیایی ستون ساده ترین و موثر ترین چیزی است که دوستداران شراب می توانید برای حمایت از این صنعت در خانه و خارج از کشور است که همچنان به دنبال مورد علاقه ما شراب در فروشگاه ما سفر – و بله بر خلاف اعتقاد برخی از, هیچ قانون وجود دارد برای متوقف کردن ما خرید الکل – و یا از طریق آنلاین لباس های محلی و شراب مغازه ها که آماده و مشتاق برای کسب و کار ما.

و به یاد داشته باشید در حد اعتدال خوب است برای روح ما است. در اینجا یک لیست آنلاین شراب مغازه ها و باغ های انگور که هنوز ارائه شراب وارد شده توسط همکاران در مستقل. اما لطفا به یاد داشته باشید برخی از شرکت ها در حال مبارزه برای نگه داشتن سرعت با سفارشات به دلیل کمبود پرسنل و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در حال حاضر این ساعت را به عقب رفته اند ما سبکتر شب حتی اگر نه به خصوص آنهایی گرم فقط رتبهدهی نشده است که آیا من فکر می کنم در مورد سرد شری برای غذا با برخی از آجیل یا تاپاس. ترد و خشک sherries برخی از بهترین معامله در اطراف. این Gonzalez Byass Delicado Fino (50 cl £14.49 waitrose.com) محدود است تولید fino گرفته شده از casks با قابل توجهی از لایه “flor” مخمر که به شکل در بالای شراب ارائه عمق واقعی از عطر و طعم. مانزانیلا است که اساسا یک fino که مشخص شور تانگ به دلیل آن ساخته شده است در نزدیکی دریا در سنلوکر د بررمدا. برای یک مثال خوب از این سبک سعی کنید زیبا و تمیز و با طراوت Valdespino مانزانیلا Antarctica (£13.95 thewhiskyexchange.com). هر دو زرق و برق دار, زندگی افزایش شراب پس از تصویب آنچوی و یا گوجه فرنگی نان…

قضاوت با وزش ناگهانی باد برف در این هفته ما کاملا در بهار سفیده منطقه هنوز پس albarinos از شمال غربی اسپانیا می توانید صبر کنید برای بهار سفیده ستون در اواخر این ماه. در عوض ما به Rioja به صورت قابل توجهی بیشتر کرایه مانند Bodegas Navajas بلانکو Crianza 2015 (£9.95 vinvm.co.انگلستان; £11.14 winebuyers.com) ساخته شده از viura انگور در قلب Rioja. وجود دارد برخی از جوانی و طراوت اما گسترده تر creamier عمق به شراب از برخی از بلوط پیری – فکر می کنم لمونی گیاهی یادداشت و دوست داشتنی بازی برای برخی از ساده کبابی ماهی سفید. یکی از نام های بزرگ در rioja است که کارخانه شراب سازی CVNE اما آن را نیز بسیار عالی سفیده مانند CVNE بلانکو بشکه تخمیر Rioja 2018 (£11.20 tanners-شراب.co.انگلستان). این است که عمدتا viura با برخی از macebeo و بشکه تخمیر برای اضافه کردن پیچیدگی: این mouthfeel کامل رسیده و گرد است. این خدمت با قابل توجهی ماهی یا غذاهای گیاهی.

ماندن با CVNE این CVNE Rioja Gran Reserva 2013 (£18.95 winedirect.co.انگلستان) یک مثال عالی از معیار قرمز rioja, ساخته شده از بیشتر tempranillo با برخی از گرکینو و mazuelo. غنی و پیچیده با شاه توت و انگور سیاه طعم برخی از درنگ, oaky دودی یادداشت ها و مشخصه اشاره وانیل: یکی برای گرم شدن غذای مرکب از گوشت وارد و یا از پای در این سرما آوریل شب.

و اگر شما در حال برنامه ریزی یک خانه جشن نوعی – تولد و یا سالگرد – به عنوان یک درمان برای روشن کردن خلق و خوی فعلی و سپس یک مناسبت خاص بطری خواهد بود Roda 1 Reserva 2013 (£47.60 thedrinkshop.com). قدرتمند است اما نه بیش از حد سنگین, ظریف با ابریشمی سیاه میوه ها و خوش دودی وانیل در نت و طولانی به پایان برسد. این است که مطلق با کیفیت بالا rioja.

اما بزرگ وجود دارد شراب قرمز تولید شده در بسیاری از نقاط دیگر اسپانیا مانند Ribera Del دوئرو. آلی Dominio Basconcillos 2016 (£17.50 vintageroots.co.انگلستان) است که, غنی, رسیده, سنگین وزن ریبراساخته شده از tempranillo و با درز تازه اسیدیته که leavens مخلوط. ساده استیک ایده آل خواهد بود.

و دیگر وجود دارد, اسپانیایی انگور مانند bobal که پدید آمده از ابهام در سالهای اخیر در ارزش خوبی شراب مانند آلی شدید Bobal 2018 (£10 Co-op فروشگاه فقط). این است که علاوه بر این بسیار عالی به Co-op را “سبز شراب” ارائه شده در Valencia منطقه از انگور رشد در ارتفاع بالا. آن آبدار است متوسط, سالم, با, شاداب, ترد, تاریک, گیلاس میوه ها و ایده آل بازی برای مرغ و سبزیجات غذاهای بز پنیر و charcuterie; اگر دوست دارید weightier Beaujolais روستاهای شراب شما خواهد بود.

در انتهای دیگر مقیاس bobal حاوی monastrell انگور ایجاد چیزی بسیار تنومند تر در 1721 بارون آماریلو 80 ساله تاک 2016 (£6.99 آلدی.co.انگلستان; در فروشگاه های این ماه) است که شکلات و گیلاس طعم دار و فوق العاده به همراه گوشت و یا گوشت کبابی. و در یک قیمت است که باید تشویق همه ما در زمان های دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im