9 نمودار نشان می دهد که چرا اقتصاد است که در چنین ترسناک نقطه

در اینجا نه که با هم نشان می دهد که چگونه ما در حال ورود به دشوار قلمرو.

رشد اقتصادی

هر روز به ارمغان می آورد بیش از پیش وخیم پیش بینی. در آخرین گلدمن ساکس اقتصاددان Jan Hatzius و همکارانش نشان داد آنها انتظار پایین به رها کردن از اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه دوم سال 2020 است.

برآورد خود را نشان می دهد تولید ناخالص داخلی خواهد قرارداد در 24 درصد نرخ سالانه بین آوریل و ژوئن. که حدود سه بار است که از تک بدترین چهارم از رکود بزرگ (8.4 درصد).

Image without a caption

تعداد مدعیان بیکاری

چه آنها spooked? این کسب-صرف-کسب چرخه در قلب اقتصاد آمریکا داشتند. هزینه های مصرف کننده باعث می شود تا بیش از دو سوم از اقتصادی ایالات متحده خروجی. با میلیون ها انتظار می رود گذاشته که آمریکایی ها بسیار کمتر از پول نقد. با ده ها میلیون نفر بیشتر از قفل کردن در خانه های خود را, آنها باید کمتر کالا و خدمات برای خرید با چه پول کمی آنها.

ما لازم نیست که بزرگ اقدامات مستقیم از اخراج اما ادعاهای جدید برای مزایای بیکاری هستند یک پروکسی خوب. گلدمن ساکس انتظار دارد آن را به اوج بی سابقه ای 2,250,000 این هفته بازتاب آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته. که بیش از سه بار قبلی ،

Image without a caption

میلیون ها نفر به دنبال کار

تمام کسانی که گذاشته رستوران, بار و خرده فروشی کارگران را ارسال نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش با اوج برآورد اعم از گلدمن را 9 درصد به 30 درصد است که سنت لوئیس فدرال رزرو رئیس جمهور جیمز بولارد هشدار داد در مورد. پس از رکود بزرگ بیکاری صدر در 10 درصد است.

ما نمی خواهد شروع به می دانم که معادل تعداد coronavirus بحران تا مارس 8, زمانی که دولت منتشر مقدماتی مشاغل اعداد برای ماه آوریل است. از آنجا که چگونه داده های جمع آوری شده به بیکاری تعداد از مارس را شامل نمی شود داده ها از هفته گذشته بحران.

Image without a caption

رستوران ترافیک

این ویروس به سرعت در حال پیشرفت است که داده های سنتی منابع نمی تواند نگه داشتن. برای پر کردن جای خالی اقتصاددانان و سیاستگذاران تبدیل شده به زمان واقعی جایگزین مانند رستوران-رزرو برنامه جدول باز که منتشر روزانه مقایسه تا چه حد نشسته رستوران ترافیک کاهش یافته نسبت به سال گذشته است. از جمعه آن پایین بود 99 درصد در ایالات متحده است. یکی از رایج ترین شغل در کشور گارسون یا پیشخدمت عملا متوقف به وجود داشته باشد.

Image without a caption

بازار سهام

در صورت عدم وجود داده های دیگر ما مجبور به تکیه بر بازار سهام به عنوان یک پروکسی برای کشور سلامت مالی. نگه داشتن در ذهن است که آن را از منافع مستقیم به تنها اقلیتی از جمعیت است. دانشگاه نیویورک اقتصاددان ادوارد ولف پیدا کرده است که 50.7 درصد از آمریکایی ها نمی سرمایه گذاری در بازار حتی از طریق متقابل و یا صندوق های بازنشستگی و 90 درصد از سهام متعلق به ثروتمندترین 20 درصد است.

Image without a caption

ترس سنج

Image without a caption

درجه سرمایه گذاری ‘گسترش’ نمودار

با این همه نوسانات شروع به سرمایه گذاران نگران هستند که شرکت قادر نخواهد بود به پرداخت بدهی خود را در دراز مدت. در حالی که اوراق بازدهی اوراق قرضه افزایش یافت مردمی نیست فقط نگران ریسک بالا شرکت. سرمایه گذاران در حال نجات از هر عطر و طعم از بخش خصوصی بدهی, حتی کسانی که با توجه به رتبه AAA توسط مودی سرمایه گذار خدمات. فاصله بین عملکرد 10 ساله خزانه داری یادداشت ها و عملکرد بالا-دارای بدهی های شرکت های بزرگ است که در بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

Image without a caption

خزانه تلنگر

و البته هیچ لیست کامل بدون 10 سال بازده اوراق قرضه خزانه داری و واقعی (و یا تورم محافظت می شود) عملکرد خزانه داری. این کمک اندازه گیری که چگونه مشتاق سرمایه گذاران به قرض دادن پول دولت است. 10 ساله خزانه داری در نزدیکی یک کف تاریخی این معنی که از جمعه, سرمایه گذاران مایل به قرض دادن به دولت ایالات متحده برای 10 سال برای دوام 0.92 درصد در هر سال بازگشت. پس از تورم بود که تنها 0.26 درصد است. در واقع, در زمان, در طول این بحران سرمایه گذاران مایل به قرض دادن پول به دولت در منفی نرخ بهره — به این معنی که آنها می خواهم به کمتر از قرض داده.

Image without a caption

نفت آشفتگی

Image without a caption

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>