تیوی بانک تعطیلات آمده در اطراف به سرعت در این زمان از سال آنها نیست ؟ و با وجود این واقعیت است که بسیاری از ما در حال کار از خانه و یا شده اند furloughed آنها باید کمی تنوع به زندگی: یک مقدار مورد نیاز از زوم کنفرانس تلفنی و یا آموزش کودکان و نوجوانان و زمان را به دیگر بیش از آماده سازی برخی از مواد غذایی و یا شاید داشتن یک کباب اگر دوست داشتنی آب و هوا این هفته نگه می دارد تا.

و blimey آن است که تقریبا در ماه های ژوئن و فقط چند هفته به نیمه تابستان تا قانون به طور متوسط ما در حال رفتن به چند گرم در روز در آینده نزدیک. و این بدان معناست که آن زمان برای برخی از یخ افزایش یافت شراب برای, امیدوارم, آب و هوای گرمتر و نوشیدن در هفته های آینده و ماه. و همچنین در زیر جزئیات دو عالی شراب شرکت هایی که در حال مبارزه علیه این ویروس را در راه خود را.

گل رز در حال حاضر تقسیم بطور گسترده به دو دسته: که بسیار رنگ پریده و موهای بسیار خشک و با نارنگی و سایر مرکبات, میوه, طعم, برخی داروهای گیاهی tinges و گاهی اوقات کمی تند و سبک ثابت شده (که آیا آنها در واقع از پروونس Provence یا نه) و فولر-طعم بیشتر سخاوتمندانه کمی کمتر خشک که در آن بس گرامى میوه های قرمز مانند توت فرنگی و تمشک تسلط بر هر دو رنگ و کام – این گرایش به این سبک عمدتا در اسپانیا و ایتالیا و بخش هایی از جهان جدید.

بنابراین دومی اول: از Puglia در جنوب ایتالیا, San Marzano رز دی Primitivo سلنتو Tramari 2019 (£10.65, wineman.co.انگلستان; £9.99 حداقل سفارش شش بطری strictlywine.co.انگلستان) است تنومند و معطر و صاف ساخته شده از محلی primitivo (یا zinfandel در ایالات متحده) انگور و معطر توت فرنگی و گیلاس وحشی, یادداشت با برخی از داروهای گیاهی tinges. یکی برای ساردین در کوره.

دو به خوبی با قیمت آبدار رز از Navarra در اسپانیا ساخته شده و از garnacha/grenache انگور بعدی: so-صورتی-این-تقریبا-قرمز Senorio د سرریا Garnacha 2019 (£6.95, thewinesociety.com) اتحاد fullish سرسبز طعم تابستان توت و سمت راست از خشک. شراب جامعه که بسته به طور کامل در اوایل بخشی از این مستند است که در حال حاضر به تقریبا عادی سرویس و راه اندازی کرده است یک “معرفی یک قهرمان” طرح برای تشویق مردم به انتخاب کسی است که به آنها کمک کرد و یا خانواده خود را در طول چند هفته گذشته با یک مورد از شراب از آن نمایشگاه محدوده داده شده در هر روز به یکی از کسانی که نامزد; جزئیات در اینجا.

Laithwaites دیگر عالی آنلاین تحویل شرکت که موفق به حفظ تجارت و آن وینا نوا Rosada 2019 (£8.49, laithwaites.co.انگلستان) دارای طراوت طراوت و چالاکی در مورد آن است که توازن طعم میوه; هر دو این garnachas جذاب هستند و روزمره شراب به توان بسیار سرد است.

پرتغالی رز رنج می برد از ارتباط با شما, محبوب, فقط یک کمی بیش از حد-شیرین-و-شیرین و مطلوب متوس رز از گذشته اما درخشان Amoras Rosada 2018 (£9.49, laithwaites.co.انگلستان) است که یک بیت وحی و می رود راه طولانی به آوازه شهرت این کشور گل رز. ساخته شده در لیسبون منطقه از ترکیبی از محلی انگور عمدتا کاستلو و کمرت همراه با بخشی از cabernet sauvignon, آن است که بسیار نزدیک در رنگ و سبک به ثابت شده گل رز با نور نارنجی/صورتی رنگ و بسیار خشک, شخصیت, با توت قرمز و مرکبات غالب همراه با یک لمس از ادویه. دوست داشتنی برای میگو مبتنی بر غذاهای دریایی و یا با عنوان من نوشید و آن را در یک شب گرم در باغ سبکتر گرم کردن از فلفل شیرین و ران مرغ یک خوراک لوبیای پر ادویه-های مشخصی سس گوجه فرنگی.

در فرانسه تاثیر سبک ثابت شده است و در حال حاضر به طوری که حتی در Languedoc در Corbieres این لا ریزه اندام Muraille Corbieres 2018 (£9.95, davywine.co.انگلستان; £11.95, hhandc.co.uk) بسیار رنگ پریده و صورتی ساخته شده از grenache, cinsault و grenache gris با refreshingly ترد توت قرمز میوه ها. دوباره تند, غذاهای دریایی, غذاهای گرم و شب و تراکم بر روی بطری ضروری است.

یک مگنوم گل رز دوست داشتنی است و سخاوتمندانه به رها کردن اگر خانواده شما است به اندازه کافی بزرگ یک یا شما احساس به خصوص تشنه (و من آن را دشوار است به کار راه خود را از طریق یک بطری رز در یک شب گرم تحت شرایط عادی…) – و Jascots (بیشتر در مورد شرکت های زیر) یک زن و شوهر از آنهایی که بسیار عالی. اولا تیوی مون رز د مونترو می پردازد d’Oc 2019 (£20.20 برای 150cl حداقل سفارش سه بطری; jascots.co.انگلستان) یکی دیگر از ترد بسیار خشک پرووانس سبک مخلوط از grenache با cabernet و syrah ساخته شده توسط یک خانواده با یک شجره نامه در آب رفتن 300 سال در املاک در Cotes du Thongue در Languedoc.

این شهر همچنین دارای یک قیمت خوب در جستجوی گنج از شرکت مشهور-Provence شراب که واقعا ضربه آغاز روند برای ظریف بطری آورده و بیشتر مجلل سبک به آنچه تاکنون به سادگی “پروونس Provence صورتی”: زمزمه فرشته 2018 (£33 برای 150cl به طور معمول £36.85 حداقل سفارش سه بطری; jascots.co.انگلستان). این یک grenache, carignan, cinsault و vermentino ترکیب می کند و واقعا, ظریف بیشتر تصفیه شده mouthfeel; قطعا یکی برای خرچنگ یا خرچنگ. Jascots, به طور معمول یک تامین کننده به پایان رستوران و کیترینگ تجارت اما در حال حاضر رو به دشوار مستند شرایطی با یک بسته-پایین پایه مشتری ارائه شده است و ارائه آن محدوده عالی از آب گوجه فرنگی به قیمت های رقابتی پس از آن است که ارزش حمایت است.

در ضمن استاندارد 75cl بطری اندازه زمزمه فرشته نیز به طور گسترده ای در دسترس در خیابان بالا در Sainsbury, Waitrose و با شکوه, با قیمت حدود £18-£22.

دیگر ثابت شده مگنوم شاید با کمی فولر fruitier عطر و طعم از برخی از دیگران است Aix رز 2019 (£29.99 برای 150cl یا £22.48 اگر خریداری به عنوان بخشی از مخلوط شش بطری خرید; با شکوه است.co.انگلستان) که همچنین کنه تمام جعبه سمت راست. آن را بسیار خشک, طراوت, طعم میوه های قرمز و یک اشاره از هندوانه ساخته شده از grenache, syrah و cinsault در باستان و مستغلات در قلب پروونس Provence.

و اگر ما در واقع نمی تواند بود در فرانسه (یا ایتالیا و اسپانیا یا پرتغال) این بهار و تابستان همه ما می تواند حداقل حمل و نقل وجود دارد از شام ما جداول و باغ هر آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات