8 اصولی که راهنمای راه درست برای بازگشایی اقتصاد

آزمون از رهبری خواهد بود که آیا فرمانداران مدیران کسب و کار, مدرسه superintendents و روسای دانشگاه ها می تواند جمع اوری شجاعت به چشم پوشی از این عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و آمد تا با راه های عملی برای به حداقل رساندن خطرات هر دو به سلامت و به رفاه اقتصادی.

بهترین راه حل خواهد بود کسانی که طراحی شده به طور خاص مناطق و صنایع و موسسات. اما در اینجا چند اصول کلی ما باید در ذهن نگه دارید.

تجارت آف اجتناب ناپذیر است. آن را اخلاقی و اقتصادی مزخرف به تقاضا است که هیچ سازمانی و یا فعالیت باید بازگشایی اگر آن را افشا حتی یک نفر به این ویروس و یا خطر یک مرگ.

در حالی که زندگی با ارزش است جلوگیری از یک مرگ است که ارزش یک تریلیون دلار در درآمد ملی و یا مجبور 10,000 کسب و کار به شکست و یا نیاز به 300 میلیون نفر به قرنطینه خود را برای یک سال یا بیشتر تا زمانی که همه واکسینه شوند. در صورتی که مورد, اخلاق امر ما نیاز به یاغی مشروب اسلحه و ماشین و استخرهای شنا.

و نه آن است که درست است که مهم نیست که چگونه بزرگ در کوتاه مدت آسیب های اقتصادی ناشی از یک مستند طولانی مدت آن خواهد بود, رنگ پریده در مقایسه با دراز مدت آسیب های ناشی از بیشتر ویروس های مربوط به مرگ و میر. اعداد مهم است.

بحث ما باید داشتن و بحث که absolutists در هر دو طرف به نظر می رسد مصمم به تعطیل — است بیش از آنچه که هزینه ها و خطرات ما در حال حاضر به عنوان یک جامعه است. وجود دارد هیچ riskless یا مجانی راه حل.

این یک علم است. پاسخ به این پرسش آسان نیست و یا آشکار است. در حالی که ما نیاز به تکیه بر پزشکان و دانشمندان و متخصصان بهداشت عمومی برای خود بهترین مشاوره در سلامت و اقتصاددانان و رهبران کسب و کار اقتصادی برای آنهایی که تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه باز کردن اقتصاد ما را در مجموع به عنوان شهروندان ایشان نیست. حتی کارشناسان اذعان خواهد کرد که درک خود را از این ویروس باقی می ماند ناقص بینی خود را به شدت وابسته به بهترین حدس فرضیات و نتیجه گیری های خود قاب در نظر احتمالات و نه یقین. وزن خطرات در برابر پاداش تصمیم گیری چقدر برای ما ارزش یک چیز بیش از دیگر کسانی هستند که اساسا سیاسی و اخلاقی سوالات علمی و یا اقتصادی هستند. و با این حال ما آنها را حل و فصل وجود خواهد داشت هزینه های و خطرات برندگان و بازندگان و به اندازه کافی عدم قطعیت است که ما باید آماده برای معکوس البته اگر همه چیز کار نمی کند به عنوان برنامه ریزی شده.

اجتماعی فاصله کار می کند. این بیماری همه گیر به همه ما درس ریاضی در رشد نمایی: 1 می 10, 10 آلوده 100, 100 آلوده 10,000 و غیره. اما معکوس نیز صادق است: به طور قابل توجهی کاهش مخاطبین به طور چشمگیری کاهش عفونت رای دادن به یک سطح قابل کنترل. در مکان های که در آن انجام شد در اوایل به اندازه کافی از یک ماه وقفه موفق مسطح منحنی و جلوگیری از سنبله بزرگ در عفونت است که تهدید به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی. اما آن را هرگز انتظار می رود برای از بین بردن ویروس یا به طور کامل از آن داشته باشد. در حال حاضر که در آن موفق شده است آن را ارائه می دهد فرصت برای بسیاری از مردم را به بازگشت به فعالیت های بسیاری تحت شرایط کنترل شده با دقت نگه داشتن منحنی نسبتا مسطح اما هرگز از بین بردن آن به طور کامل.

اجازه ندهید که کامل باشد دشمن خوب است. اگر نیمی از کارگران, مشتریان, دانش آموزان و یا شرکت کنندگان می تواند به بازگشت به فعالیت های عادی بدون ایجاد یک افزایش قابل توجهی در ميزان عفونت قطعا که بهتر است از هیچ کس اجازه می دهد برای انجام این کار. بهتر است از نظر اقتصاد ، و بهتر از هر کس تمایل به قرار داده تا با هر محدودیت نیاز به در نیروی باقی می ماند.

به عنوان مثال زیر دقت بررسی شرایط شاید نیمی از کارکنان شرکت می تواند دوباره برای یک صبح شیفت و نیم یک بعد از ظهر شیفت به مردم اجازه می دهد برای حفظ فاصله.

رستوران می تواند به عنوان برخی از در حال حاضر پیشنهاد شده با تنها نیمی از تعداد معمول جداول موجود و با مراحل اضافی گرفته شده برای به حداقل رساندن تماس بین waitstaffs و مراجعان.

رسانه های خرده فروشی می تواند محدود کردن تعدادی از مشتریان در فروشگاه در هر زمان و نیاز مشتریان و فروشندگان به پوشیدن ماسک و دستکش به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می دهند.

پروژه های ساخت و ساز می تواند پیکربندی مجدد و موکول به اجازه می دهد که کارگران برای حفظ فاصله خود.

دانشگاه می تواند سر کلاس های حضوری برای برخی از دانش آموزان را انتخاب کنید که این گزینه در حالی که اجازه می دهد دیگران به دنبال همراه با سخنرانی و یا شرکت در بحث های آنلاین.

زمین تنیس می تواند بازگشایی برای تک اما نه دونفره ورزشگاه می تواند پیکربندی مجدد دوره های گلف می تواند حد بازیکنان به یک در سبد خرید. برای جلوگیری از جمعیت ملی و پارک دولت می تواند در دسترس رزرو تنها.

بدیهی است که هیچ یک از این چیزها باید سعی شود بدون تصویب بهداشت حرفه ای یا بدون یک آزمایش های گسترده رژیم برای به حداقل رساندن خطر و نظارت بر نحوه چیزهایی می رویم. این نیز مهم است به مقدار زیادی از اتاق را برای نبوغ آزمایش و انطباق. بهترین ترتیبات خواهد شد کسانی که داوطلبانه اجازه می دهد مردم را انتخاب کنید که سطح خطر آنها راحت هستند.

بازی احتمالات. یکی از چالش های حاوی covid-19 ویروس است که بسیاری از کسانی که ویروس نیست همیشه نشان می دهد هیچ نشانه ای. اما آنچه که همچنین بدان معنی است که در حال حاضر وجود دارد به احتمال زیاد میلیون ها نفر از افرادی که در حال حاضر ممکن است سیستم ایمنی بدن. اولویت باید قرار داده در حال توسعه قابل آزمایش برای شناسایی آنها و اجازه می دهد آنها را به شکل پیشتاز کسانی که از برگشت به محل کار و مدرسه.

آخرین اطلاعات دولت نشان می دهد که 78 درصد از آمریکایی ها که مرده اند از این ویروس بیش از 65 در حالی که بخش قابل توجهی از مرگ و میر افراد در سنین شامل شرایط بهداشتی اساسی ساخته شده است که آن دسته از مردم آسیب پذیر است. بنابراین اگر اولویت ما این است که به حداقل رساندن مرگ و میر و سپس با تمرکز اقامت در خانه رژیم در افراد مسن و پزشکی آسیب پذیر باید ما بسیاری از راه وجود دارد و بدون نگه داشتن میلیون ها نفر از کودکان خارج از مدرسه و بعد مراقبت و میلیون ها نفر از کارگران از معیشت خود را برای جلوگیری از کم احتمال خطرات.

اولویت بندی کارگران بیش از سرمایه گذاران. بهترین راه و شاید تنها راه برای قرار دادن یک طبقه تحت رکود اقتصادی است که برای جلوگیری از تعداد زیادی از کسب و کار از رفتن زیر. و با کمی و یا بدون پول نقد در آینده تنها راه جلوگیری از بسیاری از کسب و کار از رفتن زیر است برای آنها را به پرداخت برخی از صورتحساب خود را. منطقی ترین نامزدها: پرداخت به صاحبخانه و وام دهندگان.

به طور کلی وام دهندگان در موقعیت مالی بهتر از کارگران و تامین کنندگان به صبر برای پول خود را. فدرال رزرو و خزانه داری در حال حاضر متعهد تریلیون دلار به بانک ها و وام دهندگان دیگر شناور با اعطای وام به آنها پول در نرخ بهره پایین و خرید اوراق قرضه خود را و اعتبار ابزار است. و اگر در ضمن این واسطه های مالی را به حالت تعلیق در پرداخت سود سهام به سهامداران و یا تاخیر پرداخت سود به سرمایه گذاران کسانی هستند که مردم و موسسات در بهترین موقعیت برای رسیدگی مالی اختلال و از دست دادن. جایگزین — رانندگی میلیون ها نفر از شرکت ها و خانواده ها به طور پیش فرض و ورشکستگی — بدتر خواهد بود برای اقتصاد و سیستم مالی و سرمایه گذاران.

اولویت بندی دستمزد پایین کارگران بیش از بالا. آن است که بیش از یک کمی خود خدمت و فکری ریاکارانه برای یقه سفید حرفه ای مشغول به کار از خانه به تقاضا است که کسانی که از دست داده اند حقوق و مزایا نیاز به سرپناه در محل برای ماه ها در پایان. وجود دارد غیر قابل انکار کلاس عنصر نه تنها به تاثیر اقتصادی این مستند اما همچنین به این بخش از نظر زمانی و چگونه آن را به پایان.

وجود دارد اما یک راه برای کاهش برخی از این بی عدالتی. کمبود پول نقد کسب و کار و دولت ها و دانشگاه ها می تواند به طور موقت کاهش حقوق بسیار برای کارگران پرداخت می شود که به وضوح می توانید دریافت کنید با کمتر و استفاده از پس انداز به نگه داشتن بیشتر کارگران در حقوق و دستمزد و نگه داشتن پول جریان به کمبود پول نقد تامین کنندگان. هر از قبل پیش بینی جبران خسارت می تواند بازپرداخت بعد در قالب پول نقد یا سهام و یا اضافی در زمان تعطیلات. تعدادی از مدیران ارشد در حال حاضر اذعان کرد نمادین اهمیت فداکاری مشترک توسط به طور موقت کاهش خود پرداخت. به طور موقت کاهش پرداخت از هر کسی که ساخت بیش از مثلا یک سال 100.000 دلار می تواند بیش از فقط اهمیت نمادین و کمک به کاهش بحران نقدی که بسیاری از کسب و کار و مدارس و سازمان های غیر انتفاعی روبرو هستند.

دریافت به کنگره بازگشت به کار. اگر سخت سیاسی انتخاب نیاز می شود ساخته شده است کار از اعضای کنگره به آنها را در فرد در واشنگتن به جای cowering در مناطق خود.

اجتماعی فاصله نیز می تواند کار در پایتخت. هر عضو باید در همان اتاق در همان زمان برای کمیته برای برگزاری جلسات و یا پیش نویس لوایح و نه همه آنها باید به طور همزمان در حال حاضر در مجلس نمایندگان و سنا اتاق وجود دارد به بحث و رای. و اگر ایمنی نیاز است که آنها نمی باید کاملی از کارکنان در دست همه بهتر است — شاید آنها ممکن است در واقع صرف زمان صحبت کردن به یکدیگر است.

هر روز در آمریکا دهها میلیون نفر از پزشکان و پرستاران و EMTs مواد غذایی کارگران, رانندگان اتوبوس, آتش نشانان و خدمه پرواز جمع اوری شجاعت و اعتقاد راسخ به نشان می دهد تا برای خدمت به مردم است. اعضای کنگره قطعا می تواند انجام همان. خود را عدم حضور طولانی مدت در طول این ملی اضطراری است شرم آور یادآوری از درجه ای که آنها را ساخته اند خود را بی ربط واگذاری بسیاری از قدرت خود را به یک رئیس جمهور و یک تعداد انگشت شماری از قانونی رهبران که به طرز ناامید کننده ای معتاد به بازی ماهرانه حزبی. و هنگامی که آنها را به سفر بازگشت آنها باید در شغل خود را تا زمانی که طول می کشد تا ما به خودمان.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات